Finale pokala MTB pokala Sakarya

Mednarodna serija MTB Cup Marathon se je končala z dirkami v Sunflower Bike Valleyju. Elitni moški 88 zmagali Timofei Ivanov in Elite ženske 65 so osvojile zlato medaljo Yovane Sırnagoratz. Bayraktar, "Rad bi se zahvalil vsem Sakaryinim ljudem, ki jih zanima prvenstvo," je dejal.

Sakarya MTB pokal Mednarodna maratonska serija Elite ženske in moški dirka pod pokroviteljstvom predsedstva Mestne občine Sakarya je potekala v dolini sončničnih koles. Elite moški 88 kilometer, elitni ženski 65 kilometrski maraton. Dvodnevni kolesarski festival se je končal z dirkami v kategoriji 2.

Nove organizacije
Orhan Bayraktar, vodja oddelka za mladinske in športne storitve, ki je podal izjavo o maratonskih dirkah in dirkah, ki so potekale včeraj, je dejal: »Rad bi se zahvalil našim državljanom Sakarye. Na ta vroč dan nas niso pustili pri miru. Rad bi se zahvalil vsem, ki ste pripravili Dolino za sončnično kolesarjenje za dirke in prispevali k organizaciji. Omogočili smo športnikom 30 z vsega sveta, da uživajo v našem mestu. Najlepša hvala vsem, ki se želijo srečati v organizacijah

Imena predavalnice
Ruski kolesar Timofei Ivanov je osvojil zlato medaljo na dirki za karierne maratonke Elite moškega pokala v Sakaryi. Yovana Sırnagoratz je osvojila zlato medaljo na dirkah za 88 žensk Elite Women. Po podelitvi nagrade je bila izvedena vrtina, ki je v okviru projekta družbene odgovornosti dosegla 65 tisoč ljudi v Afriki.