Izmir na drsališču

Žig drsališča Izmir: Majhni športniki občine Metropolitanska občina Izmir, prvenstvo v umetnostnem drsanju, ki je potekalo na Capital Incentives Turkey, sta osvojili 2 zlati, 3 srebrne in 3 bronaste medalje.

Spodbujevalno prvenstvo v umetnostnem drsanju v Turčiji Izmir Metropolitan Municipality je bil poln oči športnikov, ki tekmujejo v imenu uspeha. V prvenstvu, ki je potekalo v drsalnem dvorcu BELPA v Ankari in se ga je udeležilo 15 ekip in 77 športnikov iz Istanbula, Kocaelija in Ankare, poleg Izmirja so športniki iz Izmirja Büyükşehir Belediyespor osvojili 2 zlati, 3 srebrne in 3 bronaste medalje.

Batu Tasasız v moški kategoriji 6-7 in Sezen Öztürk v kategoriji žensk je premagal vse tekmovalce in dosegel prvenstvo. 6 - Toprak Güllükaya je osvojil srebrno medaljo med moškimi med 7 in Nehir Alan, ki so se borili v isti starostni kategoriji, osvojili tretje mesto pri ženskah.

Berkant Algül v kategoriji 9-10 za moške in Defne Günce Kılıç v kategoriji žensk je osvojil srebrno medaljo, medtem ko sta Efe Kızık in Ezgi Güler osvojila bronasto medaljo.