Atleti iz Manise bodo tekmovali v Orduju

Kadetsko pokrajinsko prvenstvo v judu v Manisi je potekalo v večnamenski športni dvorani ob navdušenju 23. aprila državne suverenosti in dneva otroka. Judo ekipa Manisa Büyükşehir Belediyespor si je priborila veliko prednost pred nasprotniki in na tekmovanjih osvojila 10 medalj. V zeleno-beli ekipi so zlato medaljo osvojili Ali Çam do 38 kilogramov, Kayra Karadağ do 42 kilogramov, Ali Taha İnci do 46 kilogramov in Osman Yıldırım do 50 kilogramov. Drugo mesto so osvojili tudi Yiğit Enes Çetin pri 38 kilogramih, Nejlanur Tokgöz pri 40 kilogramih, Süleyman Said Çimen pri 42 kilogramih in Zeynep Baysal pri 44 kilogramih ter osvojili srebrno medaljo. Mehmet Karakuzu in Halil Efe Çınar sta v kategoriji do 2 kilogramov osvojila 42. mesto in osvojila bronasto medaljo. Zeleno-beli so z 3 osvojenimi medaljami dosegli pomemben uspeh in se uvrstili na prvenstvo Stars Turkey v judu, ki bo 10., 3. in 4. maja v Orduju.