Predsednik Büyükkılıç podelil medalje bodočim teniškim igralcem

Pionir športnih dogodkov in dejavnosti v evropskem športnem mestu Kayseri 2024 je Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. Še naprej organizira športne organizacije ob posebnih dnevih in tednih.

V tem kontekstu Büyükşehir Spor A.Ş. Ob 23. aprilu državne suverenosti in dnevu otroka so organizirali poseben teniški turnir, ki ga je otrokom podaril Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ustanovitelj republike Turčije.

Na turnirju, ki je potekal od 20. do 23. aprila, je tekmovalo 8 tekmovalcev, 14 deklet in 62 fantov, starih od 61 do 123 let.

Sports Inc. Teniški turnir ob dnevu nacionalne suverenosti in dneva otroka 23. aprila, ki ga je organiziral teniški turnir ob dnevu nacionalne suverenosti in otroka, se je končal s finalnimi dvoboji na teniških igriščih Recep Tayyip Erdoğan Nation Garden.

V Kayseriju, mestu športa in športnikov, so v dih jemajočih teniških dvobojih podelili nagrade svojim lastnikom.

Otroci športniki so medalje prejeli iz rok metropolitanskega župana dr. Medtem ko je Memduh Büyükkılıç podaril darilo, je župan Büyükkılıç podaril tudi pametno uro.

Župan Büyükkılıç je čestital otrokom, ki so zmagali na tekmah, tako da so skupaj doživljali šport in zabavo na teniških igriščih, ki so gostila čudovita tekmovanja, in čestital otrokom za 23. april, dan državne suverenosti in dan otroka ter dejal: »Zaradi našega dneva nacionalne suverenosti, Ustanovitelj naše republike Mustafa Kemal Atatürk je našim otrokom zaželel »Našim otrokom čestitam za ta pomenljiv dan, ki ga je podaril,« je dejal.

“TRUDILI SE BOMO ZA POTREBE, DA V NAŠEM KAYSERİJU VZGOJAMO BODOČE TENIŠKE IGRALCE”

Büyükkılıç je poudaril, da si bodo prizadevali za usposabljanje teniških igralcev prihodnosti v Kayseriju in dejal: »Še posebej danes čestitam našim otrokom, ki so sodelovali na tekmovanjih, povezanih s tenisom, v starostni skupini 8, 9,10,14, XNUMX, XNUMX let v našem narodnem vrtu in jim želimo še naprej uspešno delo. "Upam, da se bomo potrudili, da bomo v Kayseriju trenirali teniške igralce prihodnosti," je dejal.

ŠTEVILO POKRITIH TENIŠKIH IGRIŠČ SE POVEČUJE

Ob ugotovitvi, da se bo število pokritih teniških igrišč, ki pritegnejo veliko pozornosti ljubiteljev tenisa, povečalo, je župan Büyükkılıç dejal: »Tukaj bi rad izrazil, da bomo v prihodnosti aktivirali proces v smeri, ki jo želite, ob intenzivnem od vas zahtevajo povečanje števila pokritih teniških igrišč. "Našim ljubljenim kužkom že vnaprej čestitam in jim želim veliko sreče," je dejal.

Finalne tekme turnirja je gostil metropolitanski župan dr. Poleg Memduha Büyükkılıça, provincialnega direktorja za mladino in šport Ali İhsana Kabakcıja, metropolitanske občine Kayseri Spor A.Ş. Predsednik upravnega odbora Cenani Ayaydın in Spor A.Ş. Gledal je tudi generalni direktor İbrahim Somtaş.

TUKAJ SO ZMAGOVALNI ŠPORTNIKI TURNIRJA

V okviru turnirja je bila Jülide Deva Şanlı prva v skupini deklet 8-9 let, Eylül Sarı druga, Aymine Yakut tretja in Yağmur Dökmeci četrta. V moški skupini od 8 do 9 let je Doruk Sarı zasedel prvo mesto, Ali Kat drugo mesto, Tan Karadağ tretje mesto in Kerem Yavuz četrto mesto.

V skupini 10-letnih deklet je bila prva Bilge Su Yasdı, druga Defne Özkan, tretja Eylül Sadak, četrti Servet Kutay, v skupini 10-letnih dečkov pa Sıraç Ayyıldırım prva, Veli Mete Akbudak je bil drugi, Ömer Enes Aykas tretji, Yasir Tuna pa četrti.

V skupini deklet 11-12 let je prvo mesto osvojila Neva Duman, drugo mesto Ceylin Nayman, tretje mesto Sineris Jan Ceylan in četrto mesto Gizem Ülger. Na turnirju je Fatih Uzun zasedel prvo mesto, Mehmed Sait Akkaya drugo mesto, Atlas Mermer tretje mesto in Dağhan Doğan četrto mesto v moški skupini od 11 do 12 let.

V skupini deklet 13-14 let, kjer je Jasmin Dila Şanlı osvojila prvo mesto, je bila Erva Özimamoğlu druga, Zeynep Önal tretja in Nurefşan Başok četrta. V moški skupini od 13 do 14 let je Muhammed Efe Çankaya zasedel prvo mesto, Alparslan Yiğit Doğan drugo mesto, Kerem Özbakan tretje mesto in Ahmet Mantıcı četrto mesto.