Poyrazın Daughters so doma izgubili proti Yalıkavak

Bursa Büyükşehir Belediyespor, ki tekmuje v ženski rokometni super ligi, je v 21. tednu doma izgubila s 30-26 proti Armadi Praxis Yalıkavak.

Bursa Büyükşehir Belediyespor, ki je na 18. mestu s 7 zmagami na 7 tekmah v ligi, se je v Mudanya Sports Hall pomeril z nasprotnikom na 18. mestu s 15 zmagami na 3 tekmah. Tekme proti nasprotniku ni mogel začeti, kot je želel, saj je v prvi polovici lige izgubil s 40-26. Vendar so si Poyrazove hčere hitro opomogle, 12. Zaostanek 8-7 v minuti. Medtem ko je 15. minuta tekme minila pri vodstvu gostujoče ekipe z 10-8, Bursa Büyükşehir Belediyespor ni mogel preprečiti povečanja zaostanka in je prvi polčas končal s 16-11.

Bursa Büyükşehir Belediyespor je drugi polčas začela zelo učinkovito, zmanjšala zaostanek in v 38. minuti izenačila na 18:18. Vendar pa v naslednji epizodi Poyrazın Kızları, ki je bil zaradi kontroverznih sodniških odločitev izločen iz igre, ni mogel preprečiti nasprotniku, da bi ponovno dobil premoč. Ker Bursa Büyükşehir Belediyespor ni mogel preprečiti, da bi se zaostanek povečal, je izgubil tekmo s 30-26. Bursa Büyükşehir Belediyespor bo zadnji teden rednega dela v ponedeljek, 29. aprila, igral v gosteh proti Yenimahalle Belediyesi.