Nasmejal se je v Športni hiši Mardin 1969

V tekmi 3. tedna 1. lige TFF 19. skupine je Mardin 1969 Spor gostil Küçükçekmece Sinop Spor na 21 Kasım City Stadium. V prvem polčasu tekme pod vodstvom Berka Sipahija je gostujoča ekipa Küçükçekmece Sinop Spor povedla z 45:3, pri 0+1 pa je iz kota zadel Emre Öztürk. S tem rezultatom se je končal prvi polčas tekme.

Mardin 1969 Spor je nadaljeval z zavzeto igro v prvem polčasu in si v drugem polčasu začel iskati položaje. V nadaljevanju napadov je domači Mardin 1969 Spor v 60. minuti z Alijem KemaL Özkanom izenačil na 1:1. S podporo svojih navijačev je Mardin 1969 Spor – Küçükçekmece Sinop Spor nadaljeval s težkimi časi. Tokrat je na sceno stopil Emirhan Özyaşar v 66. minuti in svojo ekipo popeljal v vodstvo z 2:1.

S tem rezultatom je Mardin povečal svoje točke na 24 in nadaljeval svojo zahtevo za športno končnico leta 1969.