Bursa Büyükşehir Belediyespor premagal Arkas Spor na svojem igrišču

Bursa Büyükşehir Belediyespor, ki je na 18 tekmah, ki jih je odigrala v ligi, dosegla 10 zmag in zasedla 6. mesto, četrtega niza ni mogla začeti tako, kot je želela proti nasprotniku, ki je prav tako dosegel 18 zmag na 10 tekmah in je bil na nižji ravni. Vseeno je Bursa Büyükşehir Belediyespor v zadnjem delu zmagal in četrti niz dobil s 25-20 ter tekmo zapustil s 3-1. S tem izidom se bo Bursa Büyükşehir Belediyespor, ki je dosegel 19. zmago na 11. tekmi, v soboto, 20. februarja 17, v 2024. tednu lige pomeril z Rams Global Cizre Belediyespor v gosteh.

DNEVNA SOBA: Cengiz Göllü

SODNIKI: Ozan Sarıkaya, Melike Erol Özkan

BURSA METROPOLITAN BELEDİYESPOR: Hakkı Çapkınoğlu, Orçun Ergün, Bahov, Emre Batur, Okello, Gökhan Gökgöz (Caner Ergül (L), Emre Berat Fırat, Mehmet Hacıoğlu)

ARKAS: Ulaş Onur Topbaşlı, Efe Mandıracı, Ertuğrul Gazi Metin, Grozer, Burutay Subaşı, Kartev (Ahmet Karataş (L), Halil İbrahim Yücel)

SETI: 25-23, 25-23, 15-25, 25-20

TRAJANJE: 108 minut (26, 29, 23, 30)