Glejte Fantarium24 Galatasaray Başakşehir v živo tekmo Justin Tv Passwordless Selçuk Sports Gs Başakşehir v živo povezava za ogled

Tekma Selçuk Sports Galatasaray Başakşehir v živo glejte Justin Tv Password Free Bein Sport Fanatica Gs Başakşehir v živo povezava za ogled

Vodilni Galatasaray se bo v 33. tednu Spor Toto Super lige na igrišču pomeril z Başakşehirjem. Galatasaray, Fenerbahče z remijem. Navijači, ki si želijo ogledati tekmo Galatasaray Başakşehir v živo, iščejo, kako si brezplačno ogledati tekmo GS Başakşehir v živo. Selçuk Šport Glej tekmo Galatasaray Başakşehir v živo Bein Sports 1 Justin TV Ne zamrzni Fantarium24 Netspor Gs Başakşehir gledaj v živo nezakonita povezava. Kdaj bo tekma Galatasaray Başakşehir predvajana v živo?

Selcuk Sports Galatasaray Basaksehir spremljajte v živo

GLEJTE TEKMO GALATASARAY BAŞAKŞEHİR V ŽIVO – Spor Toto se bosta pomerila med seboj v 33. tednu Super lige. Galatasaray bo usodno tekmo igral na stadionu Nef. Galatasaray, ki bo gostil Başakşehir, želi točkovno razliko odpreti v tednu, ko je točke izgubil Fenerbahče. Čas prenosa, kanal in morebitne enajsterice tekme se sprašujejo ljubitelji nogometa in iščejo v spletnih iskalnikih. Torej, na katerem kanalu bo predvajana tekma Galatasaray - Başakşehir? Ob kateri uri je tekma GS?
30. IMENOVANJE

Galatasaray in Başakşehir sta do zdaj v Süper Lig Spor Toto sodelovala 29-krat. V omenjenih tekmovanjih so rumeno-rdeči 14-krat zapustili igrišče s 3 točkami. Oranžno-temno modra ekipa je proti nasprotniku izgubila 7-krat. 8 tekem se je končalo z remijem. Bozbaykuşlar je Aslanovim 51 golom nasprotoval s 36 goli.

Selcuk Spor TV Galatasaray Basaksehir glej tekmo

Galatasaray je zmagal na tekmi, odigrani na stadionu Başakşehir Fatih Terim v prvem polčasu lige, s 7-0. Ekipi sta se tisto sezono pomerili tudi v četrtfinalu Turškega kmetijskega pokala in postali ekipa, ki je prevzela vodstvo, ko je premagala Başakşehir s 3-2.

ZADNJIH 10 TEKEM

V zadnjih 9 odigranih tekmah med Galatasarayem in Başakşehirjem, vključno z 1 super ligami in 10 turškim pokalom, je rumeno-rdeča ekipa zmagala 4-krat, oranžno-temno modra pa 2-krat. 4 tekme so se končale z remijem. Medtem ko je Galatasaray 19-krat počistil mrežo, je Başakşehir izkusil veselje, ko je zadel 8-krat.

Taraftarij24 Galatasaray Basaksehir gledam tekmo v živo

Galatasaray je premagal Başakşehir s 7:0 in dosegel najrazličnejši rezultat tekmovanja. Na drugi strani so oranžno-modri premagali rumeno-rdeče ekipe z najbolj različnimi izidi 4-1 in 3-0. Med obema ekipama je tekma 3-3.

Galatasaray je v tej sezoni odigral 15 domačih tekem v Super ligi. Rumeno-rdeči so zbrali 12 točk z 2 zmagami, 1 remijema in 38 porazom. Aslan, ki je 35-krat prezračil nasprotnikove mreže, je v svojem gradu videl 15 golov. Cimbom se je boril proti Fatihu Karagümrüku na njegovem polju in remiziral s 3-3.

Justin TV Galatasaray Basaksehir Oglejte si tekmo v živo na povezavi

Galatasaray prav tako ni bil poražen na zadnjih 14 tekmah, odigranih na stadionu Nef v ligi. Medtem ko so rumeno-rdeči drugi teden doma izgubili z 1:0 proti Giresunsporju, so po tej tekmi na 14 tekmah dosegli 12 zmag in 2 remija.

Galatasaray je v tej sezoni dosegel 30 golov na 26 tekmah v Spor Toto Super League. Rumeno-rdeči so ekipa, ki je prejela najmanj golov na tem področju. Izbranci Okana Buruka so se na 12 tekmah zapretili. Aslan je tudi drugo moštvo, ki je za Fenerbahčejem doseglo največ golov z 68 goli.

Galatasaray Basaksehir Ob kateri uri bo tekma v živo?

Tekma, ki bo danes zvečer na stadionu Nef, se bo začela ob 20.00. uri. Hud boj, v katerem bo pihal Halil Umut Meler, bo v živo prenašal beIN Sports 1.

Galatasaray-Basaksehir verjetnih 11:

Galatasaray: Muslera, Boey, Abdulkerim, Nelsson, Kazimcan, Torreira, Oliveira, Mertens, Kerem, Rashica, Icardi

Başakşehir: Muhammed, Ömer Ali, Duarte, Touba, Lima, Mahmut, Biglia, Januzaj, Deniz, Serdar, Figueiredo

Galatasaray 1-0 Basaksehir komentar tekme v živo

1′ Prvi žvižgi.

4′ Dries Mertens strelja veliko, obramba Başakşehirja pa blokira gol. Žoga je šla v kot, položaj pa se je nadaljeval.

5′ Nelsson je dobro zadel žogo v kot, vendar ne more prejeti vrat.

11′ Lucas Biglia je prejel rumeni karton. Igralec Başakşehirli je videl poročilo o njegovem dejanju proti Keremu.

16′ Galatasaray se je zelo približal zadetku s Sergiom Oliveiro. Žoga, ki je zadela Ömerja Alija, je odšla v kot.

26′ Muslera je žogo poslal v kot po strelu Deniza Türça izven kazenskega prostora.

29′ Kerem je z glavo izvedel vratar Muhammed. Vratar Başakşehirja je nadzoroval žogo pri enem zadetku.

31 Galatasaray je v prvih 30 minutah večino svojih napadov izvedel s boka Sacha Boeyja.

38′ Sacha Boey je prejel rumeni karton zaradi brcanja žoge. Stražar je bil med tekmo Istanbulspor suspendiran.

42′ Mauro Icardi na tleh v kazenskem prostoru. Sodnik Halil Umut Meler se je odločil za nadaljevanje.

45+6′ Galatasaray čaka na enajstmetrovko. Igro je nadaljeval Halil Umut Meler. Nato je VAR sodniku predlagal, naj pogleda in dosojena je enajstmetrovka.

45+8′ Enajstmetrovko je v zadetek spremenil Mauro Icardi. Strelec je z žogo poslal vratarja v nasprotna kota.

Selçuk Sports Glejte tekmo Galatasaray Başakşehir v živo Fantarium24 Justin Tv Gesture Kralbozguncu Brezplačno Bein Sports Gs Başakşehir tekmo glejte selçukspor tv v živo Glejte tekmo Galatasaray Başakşehir v živo Glejte tekmo Galatasaray brezplačno Venue tv leak Galatasaray Başakşehir fanium24 twitter prijava Brezplačna Gs Başakşeh ir watch gesture Galatasaray Başakşehir match watch Gs Başakşehir Kralbozguncu Netspor Selçuk spor tv hd Gs Başakşehir brezplačno gledajte v živo jestyayin freezing Galatasaray Başakşehir tekmo v živo Netspor Gs Başakşehir tekmo glejte Galatasaray Başakşehir bein sport hd Justin tv Cbs Sport Selçukspor tv v živo

Taraftarij24 Galatasaray Basaksehir Glejte tekmo v živo, glejte brezplačno brezplačno Leaks, glejte Justin TV, Jojobet TV, Matbet brezplačno tekmo Glejte Fantarium24 Galatasaray Başakşehir tekmo v živo, glejte brezplačno brezplačno Leaks, glejte Justin TV, Jojobet TV, Matbet brezplačno tekmo