Povzetek: Povzetek tekme Fenerbahče Bešiktaš (2-4) in njihovi cilji Oglejte si povzetek tekme Bein Sports Fb BJK in si oglejte povezavo

Fenerbahce Besiktas Mac povzetek in cilji glejte Bein Sports Fb BJK tekmo glejte povzetek povezava

Fenerbahce Besiktas Povzetek tekme in cilji Bein Sports watch Lig Tv Fb BJK povzetek tekme watch link. Fenerbahçe se je v eni največjih turških derbijev v 27. tednu Süper Toto Süper Lig pomeril z Beşiktaşem na igrišču. Čeprav je Fenerbahče prvi polčas končal z vodstvom 1-0 proti Bešiktašu, je Cenk Tosun iz Bešiktaša dosegel 4 zadetka z razmikom 2 minut, Redmond in gol Aboubakarja pa sta tekmo zmagala s 4-2. V Bešiktašu je Welington zaradi drugega rumenega prejel rdeči karton in svojo ekipo pustil z 10 igralci. Oglejte si širok povzetek tekme Fenerbahče Bešiktaš, njene gole in pomembne trenutke. Povzetek tekme Fenerbahče Bešiktaš.

Fenerbahče je izgubil derbi Bešiktaša s 4:2 in končal teden brez točk. Bešiktaš je povečal rezultat na 52 v Super ligi in obdržal drugo mesto za Fenerbahčejem.

Fenerbahče Bešiktaš Oglejte si vrhunce in gole tekme youtube

Tekma na stadionu Ülker se je začela ob 20.30. Fenerbahče se je na tekmi pod vodstvom sodnika Halila Umuta Melerja hudo poškodoval na poti do naslova prvaka.

Fenerbahče Bešiktaš Povzetek tekme in pomembni trenutki tekme

1' Napeto je bilo med Ennerjem Valencio iz Fenerbahčeja in Tayyipom Talho iz Bešiktaša.

8′ Arda Güler ni znal izkoristiti priložnosti za Fenerbahče, žoga, ki je zadela Colleyja, je odšla v kot.

10′ Tayyip Talha, ki se je poškodoval pri Bešiktašu, so morali odstraniti iz igre. Welinton je zamenjal Tayyipa Talho.

13′ Joao Pedro Fenerbahčeja se je poškodoval, igralec se je po zdravljenju vrnil na igrišče.

16' V prvih 16 minutah tekme je bilo storjenih 10 prekrškov.

23′ Enner Valencia ni uspel zadeti želenega strela v kazenskem prostoru. V nadaljevanju je Arda Güler s posredovanjem Gedsona podal prosti strel svoji ekipi s položaja blizu vrat.

27′ Enner se je pomeril z Valencio. Mert Günok napadalcu Fenerbahçeja ni dovolil, da bi zadel v mrežo.

28′ Welinton je prejel rumeni karton.

29′ Med Vincentom Aboubakarjem in tribunami Fenerbahčeja je prišlo do napetosti. Nato se je nekaj časa nadaljevala napetost med igralci Fenerbahčeja in Vincentom Aboubakarjem. Samet Akaydin in Vincent Aboubakar sta prejela rumeni karton.

Po posredovanju 36′ Gedsona Fernandesa je na tleh ostal Fenerbahčejev Mert Hakan Yandaş. Mert Hakan Yandaş je zaradi ugovorov prejel rumeni karton in bil suspendiran.

38′ Fenerbahče je dobil enajstmetrovko, Arda Güler pa je ostal na tleh. VAR Alper Ulusoy je potrdil enajstmetrovko Fenerbahčeja.

41′ Fenerbahče je povedel z enajstmetrovko Ennerja Valencie.

43′ Altay Bayındır je izbil žogo ob prihodu Welintona.

45+1′ Aboubakar se je pomeril z Altayem. Altay Bayındır je posredoval in nadzoroval žogo napadalca, ki je želel driblati.

45+2′ Omar Colley je prejel rumeni karton.

45+7′ Osayi-Samuel, ki je ležal na tleh v kazenskem prostoru, je zaradi zavajanja sodnika prejel rumeni karton.

DRUGA POLOVICA
46′ Hadžiahmetović in Ghezzal sta prišla na stran v Bešiktašu; V igro sta vstopila Redmond in Maxim.

48′ Aboubakar je ostal na tleh ob posredovanju Attile Szalaija v nasprotnem položaju v Bešiktašu. Igro je nadaljeval sodnik Halil Umut Meler.

50′ Fenerbahče je dobil enajstmetrovko, Enner Valencia pa je ostal na tleh. Intercepting Welinton je bil izključen z rdečim kartonom.

53′ Enner Valencia je zgrešil enajstmetrovko.

55′ Cenk Tosun, Beşiktaş, ni mogel vreči Altaya Bayındırja v prazen gol, potem ko je driblal v nasprotnem položaju. Po koncu položaja se je dvignila zastavica ofsajd.

58′ Cenk Tosun je dosegel izenačujoči gol.

62′ Z 10 preostalimi igralci je Bešiktaš z golom Cenka Tosuna povedel z 2:1.

70' Emre Mor je poskusil srečo z razdalje. Žoga je šla ven.

76′ Nathan Redmond je dolgo vzel žogo iz zadnje strani sredine igrišča in s strelom od daleč prinesel zmago svoji ekipi.

80′ Mert Günok je odlično zadel ob strelu İrfana Cana Kahvecija.

Rezultat tekme Fenerbahče Bešiktaš, koliko koncev?

Tekma Fenerbahče Bešiktaš se je končala z 2-4 nad Bešiktašem.

Kdo je dosegel gole na tekmi Fenerbahče Bešiktaš?

Enner Valencia in İrfan Can sta dosegla edini zadetek Fenerbahčeja z bele točke.

Cenk Tosun, Redmond in Aboubakar so dosegli zadetke, ki so prinesli zmago Bešiktašu.

Fenerbahče Bešiktaš Oglejte si vrhunce Youtube Povezava Bein Sports

Fenerbahče Bešiktaš Oglejte si vrhunce Youtube Povezava do povzetka tekme Bein Sports Fb BJK. Kakšen je izid tekme Fenerbahče Bešiktaš? Fenerbahče Bešiktaš tekma s koliko konci? Kdo je dosegel gol na tekmi Fenerbahče Bešiktaš? Fenerbahče Bešiktaš glej povzetek youtube, Fb Beşiktaş glej povzetek tekme bein sport, League tv Fenerbahçe Beşiktaş glej povzetek, glej povzetek tekme Fenerbahçe Beşiktaş, kdo je dosegel gole na tekmi Fenerbahçe Beşiktaş? Kolikokrat se je tekma Fenerbahče Bešiktaš končala?, Oglejte si gole Fenerbahčeja, oglejte si povzetek tekme Bešiktaša, oglejte si povzetek, bein sport Oglejte si povzetek tekme Bešiktaša, Kdo je dosegel gole Fenerbahčeja?, Kdo je dosegel gole Bešiktaša?, Oglejte si gole Bešiktaša Fenerbahče Bešiktaš Povzetek tekme