Fantarium24 Fenerbahce Besiktas glejte tekmo v živo Oglejte si brezplačno Fb Bjk tekmo z Bein Sport brez povezave z geslom

Oglejte si tekmo Fanerbahce Besiktas v živo, gledajte tekmo Fb Bjk v živo za brezplačno povezavo Bein Sport

Fenerbahče se v 27. tednu Spor Toto Super lige igra doma z Bešiktašem. Fenerbahce Beşiktaş Bein Sport glejte tekmo v živo brez kode, glejte Selcuk Sports Bjk v živo, glejte Fb Bjk prenos v živo, glejte Fenerbahce Bešiktaš derbi v živo v živo, glejte Fb Bjk v živo justin tv, glejte Fenerbahce Besiktas selcuk sport hd, glejte Taraftarium24 Fb Besiktas tekmo v živo , Jest prenos Oglejte si tekmo Fenerbahce Beşiktaş v živo. Kdaj je tekma Fenerbahče Bešiktaš? Ob kateri uri je Fenerbahce Besiktas in na katerem kanalu bo prenos v živo? Rezultat tekme Fenerbahče Bešiktaš…

Fenerbahce Besiktas Kralbozguncu glej v živo

Navdušenje v Spor Toto Super ligi se nadaljuje. Fenerbahče bo v 27. tednu gostoval pri Bešiktašu. Vznemirjenje pred velikim derbijem je na vrhuncu. Pred tekmo, ki bo na stadionu Ülker v režiji Halila Umuta Melerja, se sprašujejo in raziskujejo podrobnosti. Nogometni navdušenci zanimajo čas prenosa tekme, njen kanal in morebitne 11-ke, ki jih iščejo v spletnih iskalnikih. Torej, ob kateri uri je tekma Fenerbahče - Bešiktaš? Na katerem kanalu je tekma FB BJK?

Fenerbahce Besiktas ogled tekme Selcuk Spor tv

V Fenerbahčeju, eni od tekem, ki bodo vplivale na usodo superligaškega prvenstva, je pred nocojšnjim derbijem Bešiktaša trener Jorge Jesus pripravil taktični načrt, ki bo uničil njegovega nasprotnika. Jezus, KadıköyLincoln Henrique, Luan Peres, Joshua King, Michy Batshuayi in Jayden Oosterwolde, ki so bili poškodovani v boju v. Medtem ko je Isa na derbiju grad predal kapetanu Altaya, naj bi za razliko od prejšnjih velikih tekem tokrat stopil na igrišče s štirikratno obrambo. Poročali so, da je Ferdi na desni, Szalai na levi, Samet in Serdar Aziz na sredini.

Fenerbahce Besiktas glejte tekmo Fantarium24 v živo

Poročali so, da bo izkušeni trener zapustil sredino z Araom, Crespom in Zajcem ter se bo pomeril z İrfanom Canom na desni, Diegom Rossijem in Ennerjem Valencio na levi. pike Kadıköy Želel je začeti pod pritiskom ob podpori svojih navijačev, namerava Jesus zlomiti odpor Bešiktaša z zgodnjim golom. Izkušeni trener, ki nasprotnika ne želi igrati od zadaj, želi prispevati k rezultatu İrfana, Rossija in Valencie v napadu.

Fenerbahce Besiktas Ob kateri uri bo tekma v živo?

Derbi Fenerbahçe Beşiktaş, ki bo danes zvečer odigran na stadionu Ülker in se bo začel ob 20.30, bo v živo prenašal beIN Sports 1. Spremljanje rezultatov v živo in vse podrobnosti 90 minut, ki jih bo režiral Halil Umut Meler.

Tekma Fenerbahče-Bešiktaš možna 11

Tekma Fenerbahče Bešiktaš

Fenerbahče: Altay, Ferdi, Samet, Serdar Aziz, Szalai, Arao, Crespo, Zajc, İrfan Can, Rossi, Valencia

Bešiktaš: Mert, Onur, Talha, Colley, Masuaku, Gedson, Salih, Hadžiahmetović, Ghezzal, Cenk, Aboubakar

Oglejte si tekmo Fenerbahce Besiktas v živo

Oglejte si tekmo Fenerbahce Besiktas v živo Justin TV Link

Trener Fenerbahčeja Jorge Jesus želi na tekmi z Bešiktašem narediti konec nesreči, ki jo je doživel na velikih tekmah. İsa je v superligi v tej sezoni izgubila proti Trabzonsporju z 2:0 v gosteh in Galatasarayju s 3:0 v težki tekmi prvega polčasa proti črno-belim v superligi in se končala brez golov.

Fenerbahce 1-0 Bešiktaš komentar tekme v živo

1′ Napeto je bilo med Ennerjem Valencio iz Fenerbahčeja in Tayyipom Talho iz Bešiktaša.

8′ Za Fenerbahče Arda Güler ni znal izkoristiti te priložnosti in žoga, ki je zadela Colleyja, je odšla v kot.

10′ Tayyip Talha, ki se je poškodoval pri Bešiktašu, so morali odstraniti iz igre. Welinton je zamenjal Tayyipa Talho.

13′ Pri Fenerbahčeju se je poškodoval Joao Pedro, nogometaš se je po oskrbi vrnil na igrišče.

16′ V prvih 16 minutah tekme je bilo storjenih 10 prekrškov.

23′ Enner Valencia ne more streljati znotraj kazenskega prostora. Nato pa je Arda Güler svoji ekipi podal prosti strel s tal v bližino vrat s posredovanjem Gedsona.

27′ Enner Valencia je na igrišču. Mert Günok napadalcu Fenerbahčeja ni dovolil, da bi dosegel zadetek v mrežo.

28′ Welinton je prejel rumeni karton.

29′ Napetost med Vincentom Aboubakarjem in Fenerbahčejem. Nato se je nekaj časa nadaljevala napetost med igralci Fenerbahčeja in Vincentom Aboubakarjem. Samet Akaydın in Vincent Aboubakar sta prejela rumeni karton.

Mert Hakan Yandaş iz 36' ekipe Fenerbahçe je ostal na tleh, ko je posredoval Gedson Fernandes. Mert Hakan Yandaş je zaradi ugovorov prejel rumeni karton in bil suspendiran.

38′ Fenerbahče je dobil enajstmetrovko, potem ko je Arda Güler padel na tla. VAR Alper Ulusoy je potrdil kazen Fenerbahčeja.

41′ Fenerbahče je povedel z enajstmetrovko Ennerja Valencie.

Bein Sports Fenerbahce Besiktas Oglejte si tekmo v živo na povezavi

Selcuk Sports Fenerbahce Besiktas glej v živo glej tekmo Exxen Spor Fb Bjk brezplačno glej selcukspor tv gledaj v živo Fenerbahce Bjk tekma Justin tv Fenerbahce Bjk fanium24 twitter prijava Fb Bjk tv jest prenos Fenerbahce Besiktas tekma Fb Bjk Kralbozguncu Netspor Selcuk spor tv hd Fb Bjk glej v živo nešifrirano uživajte v tekmi jestyay Fenerbahce Besiktas glejte tekmo v živo Netspor Fb Bjk glejte tekmo Fenerbahce Besiktas bein sport hd Justin tv Cbs Sport Selcukspor glejte tv v živo