Fantarium24 Fenerbahce Ankaragücü glej tekmo v živo Selcuk Sports Fb Ankara glej povezavo v živo

Fantarium Fenerbahce Ankaragucu watch live stream Selcuk Sports Sifresiz Fb Ankara live watch link

Fenerbahče se bo v 29. tednu Spor Toto Super lige pomeril z ekipo Baskent MKE Ankaragücü. Čeprav je Galatasaray dobil včerajšnjo tekmo v Superligi, mora Fenerbahče dobiti tekmo, čeprav s tem zmanjšuje možnost za naslov prvaka. Navijači, ki si želijo ogledati tekmo Fenerbahce Ankaragücü v živo, iščejo, kako si brezplačno ogledati tekmo FB Ankara v živo. Selçuk Šport Fenerbahce Ankaragücü glejte tekmo v živo Bein Sports 1 Justin TV Oglejte si tekmo Fenerbahce brez zamrzovanja Fantarium24 Mekan TV Netspor Fb Ankara gledajte v živo nezakonita povezava. Kdaj bo tekma Fenerbahçe Ankaragücü predvajana v živo?

Selcuk Sports Fenerbahce Ankaragucu si lahko ogledate tekmo v živo

Fenerbahçe bo v 29. tednu Süper Lig gostil Ankaragücü. Ekipa Jorgeja Jesusa, ki je po porazu v derbiju Bešiktaša zrušila Karagümrük, bo niz nadaljevala na domačem terenu. V tednu, ko je zmagal vodilni Galatasaray, Rumeni Lacivertliler ni prenesel izgube točk. Ekipa Baskenta, ki se ji je morala dvignila z zmago nad Istanbulsporjem, je odigrala prvo tekmo. KadıköyŽeli nadaljevati. Kdaj je tekma Fenerbahçe-Ankaragücü, ob kateri uri, na katerem kanalu? Odgovori na vprašanja in podrobnosti pred tekmo so v naših novicah.

Selcuk Spor TV Fenerbahce Ankaragucu glej tekmo

Ankaragücü, ki je pod vodstvom Jorgeja Jesusa gostoval pri Fenerbahčeju, čigar niz sedmih tekem brez poraza se je končal na derbiju Bešiktaša in v dvoboju, za katerim je prejšnji teden zaostal, premagal Fatiha Karagümrüka z 7:2, je izgubil 1 točk na cesta. Vodilni Galatasaray ni imel potrpljenja za teden, ko so zmagali. Baskentovo moštvo, ki se je v pokalu uvrstilo v polfinale z zmago nad Trabzonsporjem, je doma s 57:3 premagalo Istanbulspor in z umikom izven strelske črte dobilo 2 točk. Moštvo Tolunaya Kafkasa bo nadaljevalo debi s spotikanjem težkega nasprotnika.

Fenerbahçe in MKE Ankaragücü se bosta pomerila na stadionu Ülker v 29. tednu Spor Toto Super lige. V dvoboju obeh ekip, ki se bo začel ob 20.30, bo zapiskal sodnik Atilla Karaoğlan. Serkan Ok in Esat Sancaktar bosta Karaoğlanova pomočnika. Četrti sodnik tekme bo Hüseyin Göçek, Erkan Engin pa bo na tekmi sedel na sedežu VAR. Enginu bosta v AVARju delala družbo Bahattin Şimşek in Süleyman Özay.

Taraftarij24 Fenerbahce Ankaragucu gledam tekmo v živo

Altay Bayındır je bil odstranjen iz ekipe za tekmo

Jorge Jesus ne bo mogel izkoristiti veliko svojih igralcev proti Ankaragücüju, kot v preteklih tednih. Ferdi Kadıoğlu nocoj ne bo mogel igrati, ker ima rumeni karton na tekmi v Karagümrüku. Lincoln in Luan Peres sta še vedno poškodovana. Altay Bayındır, ki je trpel zaradi bolečin v križu, je bil prav tako odstranjen iz ekipe za tekmo. Čeprav so Batshuayi, Oosterwolde in King začeli delati, se ne pričakuje, da bodo ti 3 igralci v nevarnosti pred Ankaragücüjem.

Justin TV Fenerbahce Ankaragucu Oglejte si tekmo v živo na povezavi

Zaradi preveč imen v kazenskem prostoru Fenerbahčeja Jorgeja Jesusa vsak teden boli glava. Ferdi je končno videl svojo 4. karto in bil suspendiran. Pred nocojšnjo tekmo so Serdar Aziz, Gustavo Henrique, Osayi-Samuel, Miha Zajc, Willian Arao, Emre Mor in Enner Valencia. Če teh 7 igralcev dobi karton, ne bodo mogli sodelovati v ligi proti Başakşehirju.

V Fenerbahčeju je Jorgeju Jesusu vse načrte prekrižala predvsem poškodba Batshuayija. Portugalski trener, ki se je ob odsotnosti Belgijca ves čas preizkušal v napadu, ni mogel dobiti želene predstave. Rumeno-mornarsko modri so težko zavzeli položaj tudi proti Karagümrüku. Zaradi tega se pričakuje, da bo Isa naredila spremembo v obrazu Ankaragücüja.

Fenerbahce Ankaragucu Ob kateri uri bo tekma v živo?

Tekmo Fenerbahče-Ankaragücü, ki se bo nocoj začela ob 20.30 in bo odigrana na stadionu Ülker, bo v živo prenašala beIN Sports 1. Rezultatski posnetek 90 minut v živo, ki ga bo režiral Atilla Karaoğlan, bo v naših novicah.

Tekma Fenerbahce-Ankaragücü možna 11

Oglejte si tekmo Fenerbahce Ankaragucu v živo

Fenerbahce: İrfan Can, Samuel, Samet, Szalai, Alioski, İsmail, Zajc, Arda, Rossi, Valencia, Pedro

Ankaragucu: Gökhan, Malcuit, Radakovič, Mujakić, Hanousek, Taylan, Diack, Emre, Zahid, Beridze, Sowe

Fenerbahce 1-1 Ankaragucu komentar tekme v živo

85′ ESTAMETKA | Fenerbahče je dobil enajstmetrovko. Ezgjan Alioski je žogo poslal v enajstmetrovko, İrfan pa se je poskušal dvigniti do žoge, a je posredovanje Mateja Hanouška ostalo po tleh. Sodnik Atilla Karaoğlan je pokazal enajstmetrovko.

81′ GOL | Ankaragücü je z golom Alija Soweja povedel z 1:0. V hitro razvijajočem se napadu Ankaragücü je Lamine Diack prepustil Aliju Soweju, ki je visel za obrambo. İrfan je udaril iz oči v oči. Sowe je žogo dobro spremljal v prazen gol in svojo ekipo popeljal v vodstvo z 1:0.

50′ Rossi je diagonalno zadel žogo, ki jo je izpustil Pedro. Žoga je prišla do vratarja Gökhana Akkana.

45+1′ İsmail Yüksek iz Fenerbahčeja je prejel rumeni karton zaradi prekrška nad Taylanom Antalyalıjem.

45′ Samet je izvedel kot z levega krila, ki ga je izkoristil Arda Güler. Žoga se je vrnila od prečke.

44′ Arda Güler odstrani 3 igralce hkrati iz igre in jih postavi iz oči v oči. Vratar Gokhan ni dovolil zadetka.

43' Obramba Fenerbahčeja je ubranila podajo iz kota, ki jo je izvedel Emre Kılınç. Stelios Kitsiou je zadel vrtečo se žogo, a je žoga šla čez vrh.

41′ Arda Güler je po kotu zadel Szalaija z glavo. Žoga se je odbila od prečke.

38′ Stelios Kitsiou je podal Ghayasu Zahidu v kazenski prostor. Takoj je streljal, a je žoga zadela obrambo in odšla v kot.

37' Arda Güler je podal Zajcu v hitrem napadu Fenerbahčeja. Zajc ga je poleg njega prepustil Serdarju. Serdar je s sredine streljal do vratarja Gökhana.

28′ Jorge Jesus je izkoristil čas in poklical Miho Zajca, İsmaila Yükseka in Ardo ter jim povedal, kaj želijo.

22′ Attila Szalai pošlje žogo visoko za obrambo. Zastavica ofsajd se dvigne za Ennerja Valencio.

8′ Arda Güler je z močnim udarcem izven kazenskega prostora premagal vratarja Gökhana. Samet je po strelu z glavo zadel kot, ki ga je izkoristil Arda. Stelios Kitsiou je žogo odbil s črte.

5′ Ko je videl, da ima Stelios Kitsiou v ušesu pripomoček, je sodnik igralca opozoril. Tudi Stelios Kitsiou je snel uhan in ga vrgel ob rob igrišča.

1′ V hudem boju je sledil prvi žvižg.

Selcuk Sports Fenerbahce Ankaragücü glejte tekmo v živo Fantarium24 Justin Tv Jestyayin Kralbozguncu Unencrypted Bein Sports Fb Ankara glejte selcukspor tv v živo glejte tekmo Fenerbahce Ankara Oglejte si tekmo Fenerbahce v živo Justin tv Fenerbahce Ankara supporterium24 twitter prijava Brezplačno Fb Ankara glejte prenos gest Fenerbahce glejte Ankaragücü tekma Fb Ankara Kralbozguncu Netspor Selcuk spor tv hd Fb Ankara unencrypted watch jestyayin Frozen Fenerbahce Ankaragucu tekma v živo

Taraftarij24 Fenerbahce Ankaragucu Glejte tekmo v živo, glejte brezplačno brezplačno Leaks, glejte Justin TV, Jojobet TV, Matbet brezplačno tekmo Oglejte si tekmo Fantarium24 Fenerbahce Ankaragücü v živo, glejte brezplačno brezplačno Leaks, glejte Justin TV, Jojobet TV, Matbet brezplačne tekme Taraftarium24 Fenerbahce Ankaragücü Oglejte si tekmo v živo, brezplačno brezplačno gledanje Leak Watch, Justin TV Watch, Jojobet TV, Matbet brezplačno tekmo