tekma Fenerbahce Kayserispor v živo brez gesla glej prenos v živo A Spor FB KAYSERİ ZTK tekma glej povezava

Fenerbahce Kayserispor prenos v živo glej prenos v živo A Spor FB KAYSERI ZTK tekmo glej povezava

Navijači, ki si želijo ogledati tekmo Fenerbahce Kayserispor v živo, da bi napredovali v polfinale turškega pokala Ziraat, iščejo, kako gledati tekmo Fenerbahce Kayserispor na televizijskih zaslonih in internetu brez nešifriranega nezakonitega HD prenosa v živo brez zamrznitve. Če si želite ogledati tekmo Fenerbahçe Kayserispor v živo, vam ni treba iskati nezakonitih kanalov, kot so fanium24, selçuk sports, justin tv. Tekmo Fenerbahçe Kayserispor bo v živo prenašal ASPOR v HD kakovosti ob 20. Kdaj je tekma Fenerbahče-Kayserispor, ob kateri uri, na katerem kanalu? Odgovori na vprašanja, možne 30-ke in podrobnosti pred tekmo so v naših novicah.

Fenerbahče in Kayserispor si bosta na četrtfinalni tekmi turškega kmetijskega pokala na stadionu Ülker razdelila adute. Včeraj je Galatasaray izločil Başakşehir. Fenerbahče želi premagati ZTK Kayserispor in napredovati v polfinale, da bi pozabil poraz proti Bešiktašu konec tedna. Četrtfinale se bo igralo po sistemu na eno izločanje. Zmagovalec dvoboja Fenerbahče – Kayserispor se bo v polfinalu pomeril s Sivassporjem.

Fenerbahče, ki je z obiskom predsednika Alija Koça in Jorgeja Jesusa prekinil boleč proces, ki se je začel s porazom Bešiktaša, izhod išče v turškem pokalu Ziraat. Nočna mora velikanov Kayserispor spet išče presenečenje. Pred kritično tekmo 'Kdaj je tekma Fenerbahče-Kayserispor, ob kateri uri, na katerem kanalu? » 11 možnosti in podrobnosti so v naših novicah.

Fenerbahče bo v četrtfinalu turškega kmetijskega pokala gostil Kayserispor. Ker je v derbiju izgubil proti Bešiktašu s 4:2 in zaostal za Galatasarayjem v prvenstvu, želi Canary najti uteho v pokalu. Nočna mora velikanov Kayserispor bo čakala na novo presenečenje. Četrtfinale se bo igralo po izločilnem sistemu. Zmagovalec dvoboja Fenerbahče – Kayserispor se bo v polfinalu pomeril s Sivassporjem.

Vztrajnost Jorgeja Jesusa, da igra visoke težavnostne tekme s trojno obrambo, se je nadaljevala tudi na derbiju Bešiktaša. Fenerbahče je spet izgubil. Izkušeni trener se pripravlja na korak nazaj k obrambi štirih igralcev v kritičnem boju Kayserispora. KadıköyPričakovati je, da bodo rumeno-mornarničarji na derbiju Bešiktaša na tekmi v . Z vrnitvijo 2 branilcev proti Kayseriju se je klubska pot znova pojavila za Serdarja Aziza. Izkušeni trener bi moral nocoj ob sebi imeti Merta Hakana Yandaşa in razočaralnega Joaa Pedra. Medtem ko naj bi Zajc in İsmail delovala v vezni liniji, se bo İrfan Can Kahveci vrnil ob 11.

Kot kaže, se bo uresničila tudi želja navijačev, da bi Arda Gülerja videli na igrišču na vsaki tekmi. Mladi talent, ki je zvezda boja Bešiktaša, stopi na igrišče pri 11 letih v boju Kayserispor. Možno je tudi, da Jorge Jesus zmanjša Samuela, odpusti Ferdija z desne in odigra Alioskega na levem bočnem branilu, a z malo sreče.

Ekipa, ki bo prestala krog, bo igrala proti Sivassporju.

Zmagovalec dvoboja Fenerbahče – Kayserispor se bo v polfinalu pomeril z zmagovalcem dvoboja Sivasspor – Gaziantep. Vendar se je po potresu 6. februarja Gaziantep umaknil iz vseh turnirjev. Zato je Yiğido samodejno napredoval v polfinale. Zmagovalna ekipa nocojšnjega obračuna se bo pomerila z rdeče-belimi. Prve polfinalne tekme bodo na sporedu 2., 3. ali 4. maja. Razpored povratnih tekem še ni določen.

Kayserispor je dobil zadnjo tekmo

Obe ekipi sta si v minuli sezoni razdelili adute v turškem pokalu. Tekma osmine finala Kadıköyse je igral v. Čeprav je Fenerbahče Ismaila Kartala pod vodstvom Hikmeta Karamana v 45. minuti poslal 21 strelov na grad Kayserispor, ni mogel prezračiti mreže. Z golom Ramazana Civeleka iz rumeno-modre ekipe iz prostega strela v zadnji minuti je bil Kayseri tista ekipa, ki je opravila krog in poskrbela za veliko presenečenje.

Fenerbahče in Kayserispor sta se doslej v turškem kmetijskem pokalu pomerila 13-krat. V dosedanjih tekmah med obema ekipama so rumeno-temno modri zmagali 7-krat. Canary je eno od teh zmag dosegel po enajstmetrovkah. Medtem ko so se 3 tekme končale z remijem, so rumeno-rdeči dobili 3 tekme.

Na tekmah med obema ekipama v turškem pokalu je bil Fenerbahče ekipa, ki je turnejo osvojila 6-krat, medtem ko je Kayserispor uspel enkrat odpraviti nasprotnika. Rumeno-temno modra in rumeno-rdeča ekipa sta se skupaj pomerili tudi v skupinskem delu 1-krat v pokalu. Medtem ko je Kayseri dobil 2 od 3 tekem v skupinah, sta se 1 tekmi končali z remijem.

Predstavnik Kayserija je v zadnjih 16 krogih prejšnje sezone premagal Fenerbahče z 1:0 in se uvrstil v naslednji krog.

Kako je Fenerbahče prišel do četrtfinala?

Fenerbahče, ki je turški pokal to sezono začel s 5. krogom, je premagal Istanbulspor s 3:1. Rumeno-mornarsko modri so nato napredovali v četrtfinale, ko so v 16. krogu premagali Çaykur Rizespor z 2:1.

Kako je Kayserispor prišel do četrtfinala?

Kayserispor, ki je bil v pokal uvrščen od 3. kroga, je premagal Iğdır FK z 2-1, Sivas Belediyespor v 4. krogu z 1-0, Gençlerbirliği z 5-2 v 0. krogu in Antalyaspor z 16-2 v 0. krogu v zadnjem okrogel.. Odpravljen z .točkami.

Na zadnjih 10 tekmah med Fenerbahčejem in Kayserisporjem v superligi in turškem pokalu so rumeno-temno modri zmagali 7, rumeno-rdeči pa 1.

Kdaj je tekma Fenerbahče-Kayserispor, ob kateri uri, na katerem kanalu?

Tekma Fenerbahče-Kayserispor, ki bo danes zvečer na stadionu Ülker in se bo začela ob 20.30, bo v živo prenašala A Spor. Spremljanje rezultatov v živo in vse podrobnosti tekme, ki jo bo vodil Volkan Bayarslan, bomo spremljali v naših novicah.

Fenerbahce-Kayserispor verjetnih 11:

Fenerbahče: Altay, Samuel (Alioski), Samet, Szalai, Ferdi, İsmail, Zajc, İrfan Can, Arda, Rossi, Valencia

Kayserispor: Bilal, Gokhan, Kolovetsios, Arif, Carole, Mensah, Ackah, Cardoso, Kemen, Mane, Thiam

Tekma Fenerbahce 3-1 Kayserispor v živo, kakšen je rezultat tekme?

8′ Emre Mor je zaključil položaj s čistim strelom na podajo Valencie.

Po zadetku 9' so se s tribun Fenerbahčeja zaslišali glasovi o odstopu vodstva.

18′ Kolovetsios je dobro odbil žogo iz kota in zadel z glavo. Kolovetsios je 3 od svojih 2 golov v svoji turški karieri dosegel proti Fenerbahčeju.

30′ Kayserispor'da Emrah Başsan je zamenjal Maneja.

36′ Serdar Dursun je s strelom z desne diagonale kazenskega prostora za malo zgrešil vrata.

42′ Emre Mor je zaključil položaj z golom po podaji v zid s Serdarjem Dursunom.

59′ Serdar Dursun je ocenil veliko napako vratarja Cenka Gönena in zadel.

60' Po 3. golu so se s tribune razlegali vzkliki "odstop vodstva".

63′ Fenerbahče je piskal, ko sta v igro vstopila Arao in İrfan Can Kahveci.

72′ Odgovoril je Jorge Jesus in razprl roke proti tribuni Fenerbahčeja, ki je reagiral, ko je žoga prišla do Araa.

78′ V Fenerbahčeju se je namesto Ennerja Valencie pridružil Arda Güler. Medtem ko so nekatere tribune žvižgale Valencii; Nekateri so ploskali.