Fantarium24 Besiktas Giresunspor glej tekmo v živo Justin TV Passwordless Selçuk Sports Bjk Giresun glej povezavo

Glejte Fantarium Besiktas Giresunspor prenos v živo, glejte Sifresiz Selcuk Sports Bjk Giresun povezava v živo

Vodilni Beşiktaş se bo v 28. tednu Spor Toto Super lige na igrišču pomeril z Giresunsporjem. Giresunspor ima prednost na tekmah, ki jih je Beşiktaş igral z Giresunsporjem v Super ligi v zadnjih letih. Navijači, ki si želijo ogledati tekmo Beşiktaş Giresunspor v živo, iščejo, kako si lahko brezplačno ogledajo tekmo BJK Giresun v živo. Selçuk Šport Besiktas Giresunspor glej tekmo Bein Sports 1 Justin TV Freeze Fantarium24 Netspor Bjk Giresun v živo glej nezakonito povezavo. Kdaj bo tekma Beşiktaş Giresunspor predvajana v živo?

Selcuk Sports Besiktas Giresunspor za ogled tekme v živo

KadıköyBeşiktaş, ki je spremenil ravnovesje lige, ko je v Turčiji strmoglavil Fenerbahçe, bo gostil Giresunspor in svoj niz zmag povečal na 5 tekem. Kdaj je tekma Beşiktaş-Giresunspor, ob kateri uri, na katerem kanalu? Odgovori na vprašanja, možne 11-ke in podrobnosti pred tekmo so v naših novicah. KadıköyBešiktaš, ki je premagal Fenerbahče s 4:2 in dvignil moralo, bo v 28. tednu superlige gostil Giresunspor. Dijaki Şenol Güneş računajo, da bodo še drugič v tej sezoni ujeli niz 5 tekem z zmago nad predstavnikom Črnega morja. Z učinkom zmage Fenerbahčeja naj bi navijači nocoj povsem napolnili stadion.

Taraftarij24 Besiktas Giresunspor gledam tekmo v živo

Beşiktaş in Giresunspor se bosta pomerila na stadionu Vodafone Park v 28. tednu Spor Toto Super lige. V dvoboju obeh ekip, ki se bo začel ob 20.30, bo zapiskal sodnik Atilla Karaoğlan. Ceyhun Sesigüzel in Abdullah Bora bosta pomočnika Karaoğlana. Sarper Barış Saka bo 4. sodnik tekme, medtem ko bo Özgür Yankaya na tekmi sedel na sedežu VAR. Volkan Bayarslan in Süleyman Özay bosta spremljala Yankaya v AVAR.

Justin TV Besiktas Giresunspor Oglejte si tekmo v živo na povezavi

Kamerunski zvezdnik črno-belih Vincent Aboubakar je svoj tretji mandat pri Črnem orlu začel počasi. Izkušeni strelec, ki je na prvih 4 tekmah molčal, je pustil pečat na zadnjih 4 tekmah. Uspešni igralec, ki je svojo kakovost dokazal s 4 zadetki proti Ankaragücüju, Başakşehirju, İstanbulsporju in Fenerbahçeju, namerava ta večer doseči gol proti Giresunsporu.

Oglejte si tekmo Besiktas Giresunspor na Selcuk Spor TV.

Ker nadaljuje s svojim učinkovitim nastopom v skupinskem delu, ki se izvaja ves teden, želi ime prinesti zmago svoji ekipi in povečati število točk na 5 zapored z goli, ki jih bo dosegel danes. Trener Şenol Güneş ima veliko zaupanje v Aboubakarja pred nocojšnjo tekmo ... Izkušeni trener bo igral v ofenzivni liniji; epska bitka

Besiktas giresunspor Ob kateri uri bo tekma v živo?

Tekma Beşiktaş-Giresunspor, ki bo danes zvečer odigrana v Vodafone Parku in se bo začela ob 20.30, bo v živo prenašana na beIN Sports 1. Rezultatski posnetek 90 minut v živo, ki ga bo režiral Atilla Karaoğlan, bo v naših novicah.

Bešiktaš-Giresunspor verjetnih 11:

Besiktas: Mert, Onur, Saiss (Necip), Colley, Masuaku, Redmond, Salih, Hadžiahmetović, Gedson, Cenk, Aboubakar

giresunspor: Ferhat, Alper, Arias, Perez, Hayrullah, Borja, Mejia, Görkem, Mert, Savičević, Bajić

Besiktas 2-1 Giresunspor komentar tekme v živo

3′ Cenk Tosun je dobro streljal z glavo, a je vratar Ferhat zlahka prevladal nad žogo, ki je padla nanj.

5′ Z golom Nathana Redmonda je Ferhat ponovno prevzel nadzor nad žogo.

10′ Napeto med Alexisom Perezom in Vincentom Aboubakarjem. Aboubakar se je odzval na Perezovo posredovanje. Napetost se ni dvignila s posredovanjem drugih igralcev.

13′ Odličen napad Redmonda, Cenk Tosun je močno streljal, a je žoga odletela od vrha.

21′ Rijad Bajić je zadel za Giresunspor. Bajić, ki se je srečal z žogo v kazenskem prostoru, je uspel pregnati Merta Günoka.

23′ Vincent Aboubakar je streljal iz zelo dobrega položaja, a Ferhata Kaplana ne more premagati.

30′ Cenk Tosun naleti na vratarja, ki je daleč za obrambo. Vratar Giresunspora Ferhat Kaplan je v osmih minutah dvakrat obranil s prvega položaja.

34′ Poškodovani Cenk Tosun ni mogel nadaljevati tekme. Zamenjal ga je Gedson Fernandes.

37′ Bešiktaš je priboril enajstmetrovko. Po žogi, ki jo je želel izpolniti Salih, je posredoval Alexis Perez.

39′ Vincent Aboubakar je žogo z enajstmetrovke poslal v različna kota z vratarjem.

42′ Žogo sreča Rachid Ghezzal.

45+1′ Nogometaš Giresunsporja Alper je z glavo udaril v prosti položaj pri set žogi, a je žoga šla slabo.

45+2′ Kuwas je prejel rumeni karton po močnem ugovarjanju.

45+5′ Aboubakar z desne diagonale zabija mrežo. Kamerunski napadalec je v Giresunsporju stal pred Alexisom Perezom in se razveselil zadetka. V uvodnem delu tekme je bilo med obema igralcema čutiti napetost.

Glej tekmo Selçuk Sports Beşiktaş Giresunspor v živo Taraftarium24 Justin Tv Jestyayin Kralbozguncu Brezplačno Bein Sports Bjk Giresun glej tekmo selcukspor Glej tekmo Beşiktaş Giresun Glej tekmo Beşiktaş Giresun v živo Glej tekmo Besiktas v živo Justin tv Besiktas Giresun fanium24 twitter prijava Brezplačno Bjk Watch Giresun glejte tekmo Bein Sports Bjk Giresun Kralbozguncu Netspor Selcuk spor tv hd Bjk Giresun unencrypted watch jestyayin Donmadan Beşiktaş Giresunspor live watch Netspor Bjk Giresun tekma Beşiktaş Giresunspor bein sport hd Justin tv Cbs Sport Selçukspor watch live tv

Taraftarij24 Besiktas Giresunspor Glejte tekmo v živo, glejte brezplačno brezplačno Leaks, glejte Justin TV, Jojobet TV, Matbet brezplačno tekmo Oglejte si tekme Fantarium24 Beşiktaş Giresunspor v živo, glejte brezplačne brezplačne leakse, glejte Justin TV, Jojobet TV, brezplačne tekme Matbet