Tekma Selçuk Sports Beşiktaş Galatasaray v živo glej Justin TV Geslo brezplačno Bein Sport Fantarium24 Bjk Gs glej povezavo v živo

Selcuk Sports Besiktas Galatasaray glej v živo Justin TV Password Free Bein Sport Fans Bjk Gs glej povezavo v živo ()

Vodilni Galatsaray se bo v 32. tednu Spor Toto Super League pomeril z Bešiktašem v gosteh. Preostali tedni bodo dobri za ekipo, ki je dobila dvoboj, ki bo usoden derbi za Beşiktaş in Galatasaray. Navijači, ki si želijo ogledati tekmo Beşiktaş-Galatasaray v živo, iščejo, kako si brezplačno ogledati tekmo BJK Gs v živo. Selçuk Šport Oglejte si tekmo Beşiktaş Galatasaray v živo. v živo Besiktas nezakonito Justin tv Beşiktaş Gs fansium1 twitter prijava Glejte Bjk Gs brezplačno Glejte prizorišče tv jestbroadcast Tekma Besiktas Galatasaray Glejte Netspor Bjk Gs v živo povezava do uhajanja. Kdaj bo tekma Beşiktaş Galatasaray predvajana v živo?

Selcuk Sports Besiktas Galatasaray spremljajte v živo

32. teden Spor Toto Super Lige je minil v osupljivem derbiju. Bešiktaš doma pričakuje vodilnega v prvenstvu, rumeno-rdeče. Zvezdniki Bešiktaša Dele Alli, Rachid Ghezzal in Tayyip Talha Sanuç ne bodo mogli igrati na tekmi, kjer bo piskal Ali Šansalan. Vodilni Galatasaray ne manjka. V tednu, ko je zmagal Fenerbahče, mora Galatasaray zmagati, da bi ohranil razliko v točkah. Bešiktaš bo iskal zmago, da bi obstal v boju za vrh. Nekaj ​​minut pred tekmo se sprašujemo o terminu prenosa, kanalu in možnih 11 tekmi. Ob kateri uri je tekma Beşiktaş-Galatasaray, na katerem kanalu?

Selcuk Spor TV Bešiktaš Galatasaray glej tekmo

Navdušenje v Spor Toto Super ligi se nadaljuje. V 32. tedenski tekmi se bosta pomerila Bešiktaš in Galatasaray. Zanimive so vse podrobnosti o tekmi. Torej, kdaj bo tekma Bešiktaš – Galatasaray v živo, ob kateri uri in na katerem kanalu?
Okan Buruk, trener rumeno-rdečih, bo brez težav odšel na derbi Bešiktaša. Medtem ko so vsi poškodovani igralci rumeno-rdeče ekipe okrevali, ni bilo nobenega suspendiranega igralca, prav tako ni manjkalo ime ob Gomisovi oprostitvi. Okan Buruk bo lahko imel koristi od celotne ekipe proti Bešiktašu.

Taraftarij24 Besiktas Galatasaray gledam tekmo v živo

RUMENO-RDEČA EKIPA V FORMI

Galatasaray, ki je v 31. tednu superlige remiziral s Fatihom Karagümrükom, je nadaljeval točkovno razliko, potem ko je Fenerbahče doma remiziral tudi z Istanbulsporjem. V zadnjih 3 tekmah Super lige; S 3 zmagami, 19 remijem in 17 porazom bo Galatasaray na derbi Bešiktaša odšel z moralo.

Justin TV Besiktas Galatasaray Oglejte si tekmo v živo na povezavi

Eno najpomembnejših Kartalovih orožij proti Galatasarayu bo angleški nogometaš Nathan Redmond, ki je neposredno prispeval k 12 od zadnjih 7 zadetkov Bešiktaša v Super ligi. Redmond je v črno-belem dresu na 22 ligaških tekmah dosegel 5 golov in prispeval 5 podaj. 1306-letni nogometaš, ki je na igrišču zdržal skupno 29 minut, je prejel 5 rumenih kartonov. Zvezdnik, ki izstopa s svojo predstavo, še posebej po nastopu na derbiju Fenerbahčeja, bo v odsotnosti Rachida Ghezzala igral pomembno vlogo v ofenzivni vrsti.

Besiktas Galatasaray Ob kateri uri bo tekma v živo?

Igrala se bo danes zvečer v Vodafone Parku in se bo začela ob 19.00. rayhaber Tekma Beşiktaş-Galatasaray bo v živo prenašana na beIN Sports 1. Rezultatski posnetek 90 minut v živo, ki ga bo režiral Ali Şansalan, bo v naših novicah.

Tekma Besiktas-Galatasaray možna 11

Bešiktaš: Mert, Rosier, Sais, Colley, Masuaku, Redmond, Salih, Amir, Gedson, Cenk, Aboubakar

Galatasaray: Muslera, Boey, Nelsson, Abdulkerim, Adekugbe (Dubois), Torreira, Oliveira, Rashica (Mir), Mertens, Kerem, Icardi

Besiktas 2-1 komentar tekme v živo

69′ Abdülkerim je želel udariti z glavo, a je Colley odgovoril. Zastavica ofsajd je v zraku po položaju.

68′ Romain Saiss, Beşiktaş, je prejel rumeni karton po posredovanju proti Keremu.

67′ Zaniolo, ki se je srečal z žogo na sredini igrišča, je ob posredovanju Saliha Uçana ostal na tleh. Napaka pri odločitvi.

66′ Aboubakar, ki je visel za obrambo Bešiktaša, se je sam znašel sam proti vratarju, a je bila zastavica ofsajd v zraku.

65′ Abdulkerim je želel videti Rashica, ki se je pomikal za obrambo. Žoga je šla naravnost naprej.

63′ Gedson Fernandes je napredoval na sredini in podal Cenku na levi strani. Rosier je bil v ofsajdu sredi Cenkove zadnje vratnice.

62′ Midtsjö je zamenjal Oliveiro, Zaniolo pa Mertensa v Galatasarayu.

60′ Amir Hadžiahmetović je dosegel svoj prvi gol proti Galatasarayu v svoji superligaški karieri v dresu Bešiktaša.

59′ Amir Hadžiahmetović, ki je žogo ujel po napaki Sergia Oliveire, je žogo poslal v mrežo v nasprotnem položaju.

58′ GOL | Amir Hadžiahmetović je dosegel gol za vodstvo Bešiktaša.

45′ Konec prvega polčasa.

45 Še najmanj 6 minut do konca prvega polčasa.

43′ Rosier, ki je žogo pričakal na desnem krilu, je podal do Cenka na stranski vratnici.

42′ Gedson Fernandes tokrat ob posredovanju Rashice ostaja na tleh na sredini igrišča. Igralci Bešiktaša čakajo na kartone.

41′ Salih Uçan je poslal dolgo podajo v kazenski prostor Vincentu Aboubakarju. Torreira z glavo udari vratarja Muslero.

40′ Romain Saiss, ki je pred to tekmo prispeval le 1 gol, je asistiral tudi na derbiju Galatasarayja v prvi polovici sezone.

Pri 39 letih Gedson Fernandes ostaja na tleh, tokrat posreduje Torreira. Pomanjkanje odločitve.

38′ Tekma je bila za nekaj časa prekinjena zaradi poškodbe Saliha Uçana na sredini igrišča.

37′ Romain Saiss je dosegel svoj prvi uradni gol proti Galatasarayu za Bešiktaš.

36 Saiss, ki je bil prost pri podaji Arthurja Masuakuja iz kota, z gladkim udarcem pošlje žogo v mrežo.

GOL 35′ | Saiss beleži število remijev za Bešiktaš.

30′ Bešiktaš se je približal golu! Potem ko je Redmond udaril z glavo z desne strani, je Cenk Tosun z glavo za las zgrešil.

GOL 20′ | Icardi je ubranil zadetek, s katerim je Galatasaray vodil v derbiju.

11 Galatasaray prišel učinkovito. Po sredini Rashica, ki je diagonalno vstopil v kazenski prostor z desne strani, je obramba posredovala pred Icardijem.

10′ Kerem, ki je žogo našel na levem krilu, se spusti na črto in gre v sredino. Rosier je žogo odbil.

9′ Salih Uçan, ki je ubranil žogo Oliveiri na levem krilu, je želel videti Rosierja na desnem krilu, a je posredoval Mertens.

7′ Bešiktaš je prišel z desne strani. Torreira je blokiral sredino, ki jo je Redmond želel narediti na zadnji vratnici in se srečal z žogo v desnem kotu.

6′ Rosier je žogo našel na desnem krilu, poskusil z napadom, a žoge ni mogel zadržati na igrišču. Tac, Galatasaray.

5′ Adekugbe je želel napasti z levega boka, a se je Rosier vtaknil in zadel žogo z zunanje strani.

4′ Fernando Muslera je poskušal poslati dolgo podajo Mauru Icardiju. Colley z glavo vrže žogo pri vmetavanju.

3′ Masuaku, ki ga je s podajo Saliha želel v igro na levem krilu, je izpustil Rashica, ki je poskušal obvladati žogo. Pomanjkanje odločitve.

2′ Vincent Aboubakar, ki se je na začetku tekme zapletel v zračni boj z Nelsonom, se je poškodoval, a bo lahko nadaljeval igro.

1′ Prvi žvižgi.

Selcuk Sports Oglejte si tekmo Beşiktaş Galatasaray v živo Fantarium24 Justin Tv Jest prenos Kralbozguncu Bein Sports Bjk Gs tekmo brez kode Oglejte si selcukspor tv v živo Oglejte si tekmo Beşiktaş Gs Oglejte si tekmo Beşiktaş Gs v živo brez gesla Justin tv Beşiktaş Gs fanium24 twitter prijava Oglejte si brezplačen Bjk Gs venue tv jest prenos Beşiktaş Galatasaray match watch Bjk Gs Kralbozguncu Netspor Selcuk spor tv hd Bjk Gs free watch live jestyayim Watch Beşiktaş Galatasaray without freezing Watch tekma Netspor Bjk Gs watch tekma Beşiktaş Galatasaray bein sport hd Justin tv Cbs Sport watch Selçukspor tv live

Taraftarij24 Besiktas Galatasaray Glejte tekmo v živo, glejte brezplačno brezplačno Leaks, glejte Justin TV, Jojobet TV, Matbet brezplačno tekmo Oglejte si tekmo Fantarium24 Beşiktaş Galatasaray v živo, glejte brezplačne brezplačne leakse, glejte Justin TV, Jojobet TV, Matbet brezplačne tekme