Povzetek: Vrhunci tekme Konyaspor 2-1 Galatasaray in povezava do golov

Povzetek Povzetek tekme Konyaspor Galatasaray in goli na povezavi

Galatasaray je prekinil niz 26 tekem brez poraza v 14. tednu Superlige, ko je izgubil z 2:1 proti Konyasporju. Na tekmi, kjer je Galatasaray z Milotom Rashico v prvem polčasu povedel v 31. minuti, je domači Konyaspor z goloma Sonerja Dikmena in Oğulcana Ülgüna v drugem polčasu zmagal z 2:1 in osvojil 3 točke. Navijači si lahko ogledajo celoten povzetek, zadetke in pomembne trenutke tekme Konyaspor-Galatasaray na spletni strani Bein Sports.

Galatasaray se je v 26. tednu Süper Lig Spor Toto pomeril s Konyasporjem v gosteh. Gostovanje Konya Metropolitan Municipality Stadium je ekipa zmagala z rezultatom 2-1.

Galatasaray je povedel z Milotom Rashico v 31. minuti, Konyaspor pa je ta zadetek zoperstavil Sonerju Dikmenu v 62. minuti. Konyaspor, ki je z Oğulcan Ülgünom dosegel še en gol v podaljšku, je tekmo dobil z 2-1.

Berkan Kutlu, ki je tekmo začel v prvi enajsterici Galatasaraya, je bil izključen v 11. minuti, ker je prejel rumeni karton. Berkan Kutlu naslednji teden ne bo mogel igrati proti Adani Demirspor.

Po tem izidu se je končal 14. prvenstveni zmagoviti niz Galatasarayja.

Galatasaray je s tem rezultatom dobil 60 točk. Konyaspor se je povzpel na 34 točk.

Galatasaray se bo naslednji teden v ligi pomeril z Adana Demirsporjem. Konyaspor bo odšel k Ümraniyesporju.

Konyaspor 2-1 Galatasaray Povzetek tekme in pomembni trenutki tekme

90+3 GOLKI | Konyaspor je z golom Oğulcana Ülgüna povedel z 2:1. Oğulcan, ki je žogo pred seboj pričakal s podajo Bruna Paza, je z močnim in mehkim udarcem poslal žogo v mrežo.

88′ Gol Konyasporja proti Endriju Çekiciju se ne šteje kot ofsajd. Endri Çekici je po tem zadetku prejel rumeni karton, ker je slekel dres.

77 Nicolo Zaniolo je streljal izven kazenskega prostora, Šehić je v zadnji minuti izvajal kot.

76′ Mahir je žogo odbil izza vratnice in poslal v ospredje obrambe. Balon je odletel.

71′ Žoga Milota Rashice v mrežo je bila izničena zaradi ofsajda.

70 je odšlo iz Rashice k Icardiju. Icardi ni dobil želenega strela.

70′ Francisco Calvo je prejel rumeni karton zaradi prekrška nad Icardijem.

68′ V hitrem napadu Konyasporja je Marlos poskušal vreči žogo Dioufu v prazno polje, a je Kaan Ayhan kritično posredoval.

62′ GOL | Konyaspor je izenačil z golom Sonerja Dikmena. Soner je zelo dobro nadzoroval žogo, ki jo je Bruno Paz odnesel po tleh. Tudi strel, ki ga je sprožil z desno nogo, je zadel Muslero in zašel v mrežo.

61′ Sacha Boey je prejel rumeni karton zaradi prekrška nad Marlosom.

60′ Icardi je zadel daljšo vratnico, Sergio Oliveira pa v kazenski prostor. Usnjeno potovanje je doseglo vrhunec.

57′ Abdulkerim je posredoval po žogi, ki jo je Calvo zavrtel v kazenskem prostoru. Muslera je žogo v zadnjem trenutku poslal proti vratom.

54′ Gol Mameja Dioufa v Konyasporju je bil razveljavljen zaradi ofsajda.

51′ Icardi se ne more dotakniti žoge, ki jo je z levega boka odvzel Leo Dubois. Nato se je dvignila zastavica ofsajd.

43′ Sacha Boey je z desne poslal žogo v kazenski prostor in z glavo proti golu. Pod nadzorom Šehića je žoga zadela stranski mreži.

37 Nov rumen za Icardija! Argentinski zvezdnik je prejel rumeni karton po prekršku nad Adilom na sredini.

36′ Berkan Kutlu je prejel rumeni karton zaradi prekrška, ki ga je storil nad nasprotnikom na sredini igrišča. Berkan Kutlu je bil izključen z rumenim kartonom. Younga ni na tekmi Adane Demirspor.

31′ GOL | Galatasaray je z golom Milota Rashice povedel z 1:0. V hitrem napadu Galatasaraya je Kerem spredaj videl Rashico. Kosovec je z mehkim udarcem z levico poslal žogo v mrežo.

29′ Icardi je videl, kako se Boey prevrne od zadaj. Boey je streljal diagonalno. Vratar Sehiç je žogo odbil iz kota.

21' Francisco Calvo je streljal Alejandro Pozuelo v kazenski prostor. Žoga je šla nad glavo.

18′ Milot Rashica je poslal žogo v zadnji del obrambe, Icardi pa jo je s predložkom poslal v mrežo. Žoga je ostala v vratarju Šehiću.

13′ Marlos Moreno z lokom zadene obrambo in gre proti Musleri.

Muhammet Demir sprejme žogo z desnega krila na 5′ Abdulkerima. Želel je prepustiti Mahirju Emreliju, ki je bil v enajstmetrovki, a je posredoval Dubois.

3′ Mahir Emreli se je spustil iz zadnje vrste z desne in izbil žogo. V zvezi z obrambo, kritičen odgovor Duboisa.

1′ tekma se je začela z znakom Zorbaya Küçüka.

Oglejte si vrhunce Konyaspor Galatasaray Youtube Povezava za ogled povzetka tekme Bein Sports Konya GS. Kakšen je rezultat tekme Konyaspor Galatasaray? Kako dolgo traja tekma Konyaspor Galatasaray? Kdo je dosegel gol na tekmi Konyaspor Galatasaray? Konyaspor Galatasaray ogled povzetka youtube, Oglejte si povzetek tekme Konya Galatasaray bein sport, liga tv Konyaspor glejte povzetek Galatasaraya, oglejte si povzetek tekme Konyaspor, Kdo je dosegel gole tekme Konyaspor Galatasaray? Kako dolgo traja tekma Konyaspor Galatasaray?, Oglejte si gole Konyaspora, oglejte si povzetek tekme Galatasaraya, oglejte si povzetek, bein sport Oglejte si povzetek tekme Galatasaraya, Kdo je dosegel gole Konyasporja?, Kdo je dosegel gole Galatasarayja?, Oglejte si gole Galatasarayja