Alanyaspor (1-3) Fenerbahče Vrhunci, zadetki in položaji za enajstmetrovke

Alanyaspor Fenerbahce Mac Povzetek golov in enajstmetrovk

Fenerbahče je v 26. tednu Superlige osvojil 3 točke, ko je premagal Alanyaspor s 1:3. Čeprav je Fenerbahče v prvem polčasu izgubil z 1:0, si je v drugem delu tekme priigral 2 enajstmetrovki, ki ju je odigral superiorno. Z 2 zadetkoma Ennerja Valencie, ki je enajstmetrovke spremenil v zadetke, in zadetkoma Emreja Morja v podaljšku je na igrišču premagal Alanyaspor s 3:1 in dosegel pomembno zmago v smislu zmanjšanja zaostanka med njim in Galatasarayem. Še posebej navijači, ki si želijo ogledati povzetek tekme Alanyaspor Fenerbahce, enajstmetrovke in gole, čakajo, da Bein Sports objavi povzetek.

Na tekmi Alanyaspor Fenerbahce je sodnik Metin Kalkavan prvi enajstmetrovki dodelil neposredno, drugi pa je dodelil z upoštevanjem VAR. Jorge Jesus je še drugič dobil rdeči karton od sodnika in je moral na tribuno. Čeprav je Fenerbahče v zelo razburljivi tekmi igral zelo dobro, je obramba Alanyaspora zdržala in Fenerbahčeju preprečila, da bi dosegel razliko.

Povzetek tekme Alanyaspor Fenerbahce in pomembni trenutki tekme

V 26. tednu Süper Lig Spor Toto je Fenerbahçe v gosteh premagal Alanyaspor s 3-1.

Prvi gol na tekmi je dosegel Alanyasporlu Koulouris v 6. minuti. V 2. polčasu je na sceno stopil Enner Valencia, Fenerbahče pa je polčas zaostal z 1-0. Valencia je iz enajstmetrovke v 63. in 85. minuti dosegla gola, s katerima je svojo ekipo povedla z 2:1. V 90+2 je dosegel Emre Mor, ki je razbremenil svojo ekipo in povišal rezultat na 3:1.

Selektor Jorge Jesus je v 67. minuti prejel rdeči karton. Portugalski trener ne bo vodil svoje ekipe na derbiju Bešiktaša.

Fenerbahče, ki je izpustil 1 tekmo, je s tem rezultatom povečal rezultat na 54 in zmanjšal razliko v točkah z vodilnim Galatasarayem na 6. Alanyaspor je zbral 28 točk.

Naslednjo tekmo bodo rumeno-temno modri igrali proti Bešiktašu. Oranžno-zeleni se bodo pomerili z Giresunsporjem.