Galatasaray Ümraniyespor Vrhunci in goli (3-2) Bein Sports ogled povezave

galatasaray umraniyespor mac povzetek in cilji bein sports watch gs umraniye mac povzetek watch copy

Galatasaray Ümraniyespor Highlights Match Result: (3-2) in njihovi goli glejte Bein Sports Youtube Lig Tv Gs ÜMRANİYE Oglejte si povzetek tekme povezava Oglejte si povzetek in cilje tekme Galatasaray Nadaljujte z branjem naših novic in si oglejte Icardijeve zadetke! Oglejte si vrhunce Galatasaray Umraniyespor Youtube Oglejte si povezavo do povzetka tekme Bein Sports Gs UMRANİYE. Kakšen je rezultat tekme Galatasaray Umraniyespor? Kolikokrat je tekma Galatasaray Umraniyespor končana? Kdo je dosegel gol na tekmi Galatasaray Ümraniyespor? Oglejte si povzetek Galatasaray Ümraniyespor youtube, Gs Ümraniyespor oglejte si povzetek tekme bein sport, liga tv Galatasaray Ümraniyespor oglejte si povzetek, oglejte si povzetek tekme Galatasaray, Kdo je dosegel gole na tekmi Galatasaray Ümraniyespor? Kako dolgo je končana tekma Galatasaray Ümraniyespor?, Oglejte si gole Galatasaraya, oglejte si povzetek tekme Ümraniyespor, povzetek oglejte si, povzetek gledanja bein sport Ümraniyespor, Kdo je dosegel gole Galatasarayja?, Kdo je dosegel gole Ümraniyesporja?, Oglejte si gole Ümraniyespora Galatasaray Ümraniyespor Podrobnosti povzetka tekme…

Galatasaray je zmagal: Galatasaray je v 22. tedenski tekmi Süper Toto Süper Lig premagal Ümraniyespor s 3-2. V drugem polčasu je zmagal z 2 goloma Icardija. Galatasaray je rezultat povečal na 51, razlika med vodilnim Fenerbahčejem pa je bila 7 točk. Umraniyespor je ostal pri 14 točkah. Galatasaray naslednji teden čaka derbi s Trabzonsporjem, medtem ko bo Ümraniyespor gostil Adana Demirspor.

Kakšen je rezultat tekme Galatasaray Ümraniyespor?

Tekma Galatasaray Ümraniyespor se je končala s 3-2 s premočjo Galatasarayja.

Kdo je dosegel gol na tekmi Galatasaray Umraniyespor?

Abdülkerim Bardakcı in argentinski zvezdnik Mauro Icardi sta dosegla dva zadetka, ki sta prinesla zmago Galatasarayu.

Zadetka Ümraniyespora sta dosegla Umut Nayir in Oğuz Gürbulak.

Oglejte si vrhunce in gole Galatasaray Ümraniyespor iz minute v minuto

Tekma na stadionu Nef se je začela danes ob 20.00. uri. Sodnik Cihan Aydın je dosodil 1 enajstmetrovko v korist Galatasarayja, rumeno-rdeča ekipa pa je enajstmetrovko spremenila v gol z Icardijem.

1′ Tekma se začne z udarcem gostitelja Galatasarayja.

2′ Srečanje z žogo za lokom enajstmetrovk, Lucas Torreira brez čakanja udari po tleh, vendar se usnjena žoga vrne iz obrambe.

3′ Dries Mertens, ki je bil diagonalno poslan v kazenski prostor z leve strani, je udaril takoj, ko je vstopil v kazenski prostor, vendar je vratar Orkun Özdemir prišel v zgornji desni kot in uspel pobrati žogo.

7′ Gostujoča ekipa se je približala golu! Onur Ayık, ki z levega krila premakne žogo, poslano v zadnji del obrambe, z leve diagonalno vstopi v kazenski prostor in poskusi srečo s tal, a vratar Fernando Muslera ne dovoli zadetka!

11′ Goal [0-1] (Katera zasluga Ümraniyespor) GOOOOL !! QuelKredi Ümraniyespor je povedel z Umutom Nayirjem! V napadu, ki se hitro razvija z desnega krila, Geraldo prehiti nasprotnika in vstopi v kazenski prostor ter podajo proti kazenskemu prostoru, ne da bi se spustil na zadnjo črto. Na tej točki podaja Umut Nayir zadene tla in vrne mrežo nazaj v levi kot.

15′ Gostujoča ekipa spet zelo blizu zadetka! Geraldo je v napadu z desnega krila pustil nasprotnika za seboj, poslal podajo na belo točko, ne da bi se spustil do zadnje črte. V tem trenutku podajalec Durel Avounou izvaja udarec s tal, a vratar Fernando Muslera pri dveh strelih ne dovoli zadetka!

18′ Sergio Oliveira, ki je s podajo Kerema žogo našel za enajstmetrovko, je močno odbil po tleh, a vratar Orkun Özdemir ne dovoli zadetka!

21′ Sacha Boey, ki je krenil z desne, poslal vezista v kazenski prostor. Žoga, ki je bila diagonalno opuščena v kazenskem prostoru, je bila pred Driesom Mertensom. Izkušeni igralec strelja brez čakanja, usnjena žoga pa gre direktno v vratarja Orkuna Özdemirja.

26′ Milot Rashica je poslal predložek z desne strani v kazenski prostor. Mauro Icardi je po podaji v kazenskem prostoru poslal podajo prijatelju Keremu Aktürkoğluju poleg enajstmetrovke. Kerem brez čakanja poskusi srečo s tal, a obrambi uspe posredovati v zadnjem trenutku.

32′ Goal [1-1] (Galatasaray) GOOOOL!! Galatasaray remiziral z Abdulkerimom Bardakçıjem! Dries Mertens po podaji iz kota z desnega krila pošlje vezista v prostor za šest podaj. Abdülkerim Bardakcı je z glavo Victorja Nelssona odbil stran od daljše vratnice, žogo zaključil in z levega kota vrnil okroglo usnjeno žogo nazaj v mrežo.

36′ Gostujoča ekipa se je približala zadetku! Geraldo je z desne strani poslal svojo podajo iz zraka za enajstmetrovko. Medtem je Durel Avounou sprožil njegov prihod, a je vratar Fernando Muslera spet preprečil gol!

39′ Goal [1-2] (HagiKredi Ümraniyespor) GOOOOL !! Kredi Ümraniyespor je povedel z Oğuzom Gürbulakom!

43′ Dries Mertens, ki je s podajo Lucasa Torreire žogo našel za enajstmetrovko, je mislil neposredno v gol, a je vratar Orkun Özdemir z leve strani prišel do usnjene žoge.

56′ Yunus Akgün je v napadu z desnega krila poslal vezista v kazenski prostor. Žoga, ki se odbije od obrambe, ostane pred Sacho Boeyjem na desni strani kazenskega prostora. Izkušeni igralec močno zadene, a vratar Orkun Özdemir doseže levi kot in ne dovoli zadetka!

59′ Enajstmetrovka!!! Strahil Popov igra z roko v kazenskem prostoru in sodnik Cihan Aydın pokaže na enajstmetrovko!

60′ Gol iz enajstmetrovk [2-2] (Galatasaray) GOOOOL!! Mauro Icardi združi mreže in usnjeni krog s strelom panenke po sredini vrat in strne ekipo!

63′ Lucas Torreira, ki je po dotiku z desnega krila našel žogo v desni diagonali kazenskega prostora, je streljal po tleh, a je vratar Orkun Özdemir prišel do leve strani in ne dovolil zadetka.

77′ RDEČI KARTON! Durel Avounou, ki je v boju na sredini igrišča v BiriKredi Ümraniyesporju izločil nasprotnika Lucasa Torreiro, je bil v ofsajdu z drugim rumenim kartonom!

79′ Galatasaray ne more izkoristiti absolutnega gola z Bafetimbijem Gomisom, ki je vstopil v igro! Juan Mata je v kot z desnega krila poslal vezista na daljšo vratnico. Medtem je Abdülkerim Bardakcı s strelom z glavo poslal podajo na drugo vratnico. Ko je žogo našel pred seboj, je Bafetimbi Gomis poskusil srečo s tal, vendar je vratar Orkun Özdemir uspel posredovati v zadnjem trenutku!

82′ Gol [3-2] (Galatasaray) GOOOOL!! Galatasaray povedel z Maurom Icardijem! Abdülkerim Bardakcı, ki žogo sreča na levi diagonali, svojo sredino pošlje proti enajstmetrovki.