Predstavniki živilskega sektorja BTSO v Las Vegasu

Predstavniki živilske industrije BTS v Las Vegasu
Predstavniki živilskega sektorja BTSO v Las Vegasu

Projekti Gospodarske in industrijske zbornice Bursa (BTSO) v skladu z izvozno usmerjenimi razvojnimi cilji Turčije se nadaljujejo s polno hitrostjo. 2-članska delegacija se je udeležila sejma Winter 70 Fancy Food Show, ki je potekal v Las Vegasu v okviru 2023 različnih projektov UR-GE, ki jih izvaja Zbornica v živilskem sektorju, 'predelano' in 'zamrznjeno' ob podpori ministrstva. trgovine.

Predstavniki živilske industrije Burse so imeli priložnost podrobneje preučiti potrošniške navade v državi in ​​preobrazbo v sektorju ob iskanju novih trgovinskih povezav na sejmu v ZDA, enem največjih trgov na svetu. Sejem, ki združuje vse zainteresirane strani iz industrije z vsega sveta, je združil člana odbora BTSO Haşima Kılıça in Hakana Batmaza, podpredsednika skupščine Murata Bayizita in predsednika Sveta za hrano Burhana Sayılgana, pa tudi „zamrznjeno“ in „predelano“ prodajalci hrane za živilski sektor.Sodelovali so člani dveh različnih projektov UR-GE, ki ju je ustvaril.

Predstavniki živilske industrije BTS v Las Vegasu

»Naša podjetja dosegajo znatne dobičke«

Član uprave BTSO Hakan Batmaz je dejal, da je sejem eno najpomembnejših industrijskih srečanj na svetu. Batmaz je dejal: »Fancy Food Show je za nas zelo pomembna organizacija, ki natančno preučuje potrošniške navade držav in kako se oblikujejo tržni pogoji v prehrambeni industriji, zlasti na velikanskem trgu, kot je ZDA. Menim, da so naši člani glede na priložnosti in tržne razmere, ki jih ponuja sejem, veliko pridobili. Kot BTSO bomo s projekti UR-GE še naprej prinašali vse strateške sektorje, zlasti hrano, na svetovne trge.« rekel.

»Navade potrošnikov določajo razmere na trgu«

Namestnik predsednika skupščine BTSO Murat Bayizit je poudaril, da so sejmi velikega pomena v smislu ugotavljanja potrošniških navad ciljnih držav in določanja proizvodnih območij z analizo potreb. Bayizit je izjavil, da so ZDA eden najbolj dejavnih trgov na svetu, zlasti na maloprodajni strani, »ta trg ima tudi svojo lastno dinamiko. Tako kot so embalaža, etikete in stili predstavitve, ki jih zahtevajo potrošniki v Turčiji, drugačni, je v ZDA drugačen sistem. Na tem sejmu je zelo različna ponudba izdelkov, od oznak izdelkov do logotipov na njih.« rekel. Povedal je, da so se sejma udeležili z delegacijo 70 ljudi iz Burse, Murat Bayizit je nadaljeval takole: »Ta dogodek, ki smo ga organizirali kot BTSO, je le eno od del, ki smo jih opravili za povečanje izvoza sektorja. Netarifne ovire za svetovni trg v imenu industrije in težave, povezane z valuto, za katere menim, da so začasne, negativno vplivajo na konkurenčnost naših podjetij. Vendar delo, ki ga opravljamo v imenu sektorja, vidimo kot maraton. Še naprej si bomo prizadevali ustvariti več izvoznih ciljev in intelektualno kopičenje v sektorju.«

»Naša proizvodna zmogljivost je visoka«

Član skupščine BTSO Burhan Sayılgan je dejal, da so na sejmu sodelovali v okviru dveh projektov UR-GE, ki delujeta v predelanih in zamrznjenih območjih. Burhan Sayılgan je povedal, da so predstavniki sektorja sejem nestrpno pričakovali in dejal: »Organiziran je sejem, kjer so v ospredju predvsem prigrizki. Države, s katerimi tekmujemo, so tukaj s svojimi blagovnimi znamkami. Več kot 80 odstotkov izdelkov, ki jih izdelamo v Turčiji, je blagovnih znamk. V prihodnjih letih, če bodo tovrstni sejmi organizirani na ravni nacionalne udeležbe, se bo učinkovitost naših podjetij še povečala. Naši člani UR-GE lahko naredijo te izdelke veliko boljše.« rekel je.

"Obstajajo pozitivni dogodki"

Član BTSO UR-GE in vodja podružnice Food Engineers Bursa, Serkan Durmuş, je dejal, da so imeli na sejmu zelo uspešna srečanja v imenu svojih podjetij. Durmuş je izjavil, da so stopili v stik s skoraj 15 podjetji, ki proizvajajo omake v živilski industriji, in da so na srečanjih dobili pozitivne rezultate, je dejal: »Še naprej bomo delali na novih poslovnih povezavah. Sodelovali smo v regionalni in kakovostni sejemski organizaciji. Rad bi se zahvalil BTSO in našemu Ministrstvu za trgovino, da sta nam omogočila udeležbo na tako pomembnem sejmu.” uporabili besedne zveze.

Član BTSO UR-GE Yüksel Aktaş je dejal, da so sejmi zelo učinkovite platforme za razvoj podjetij. Aktaş je izjavil, da si še naprej prizadevajo za udeležbo na vseh sejmih, ki potekajo v sektorju, in dejal: »Še naprej bomo marljivo delali na izvozni poti naše države. Na tem sejmu, ki je potekal v Las Vegasu v ZDA, sem natančno preučil globalne spremembe v naši industriji. Glede na informacije, ki smo jih pridobili, bomo v veliko bolj učinkovitem položaju na mednarodnih trgih.« rekel.

Günceleme: 23/01/2023 14:25

Podobni oglasi

Najprej komentirajte

Yorumlar