Denizli je pustil pečat na otroškem prvenstvu v plavanju na odprtih vodah

Otroško prvenstvo Denizli v plavanju na odprtih vodah je pustilo svoj pečat

Plavalna ekipa Denizli Metropolitan Belediyespor je svojim uspehom dodala še en uspeh z osvojitvijo 3 zlatih, 1 srebrne in 1 bronaste medalje na prvenstvu v plavanju na odprtih vodah v Edirnu.

Metropolitanska plavalna ekipa se ne more ustaviti

Konec tedna je v Edirnu potekalo prvenstvo v plavanju na odprtih vodah, ki ga organizira Turška plavalna zveza. Atleti Denizli Metropolitan Belediyespor, ki so se tekmovanja udeležili z 8 športniki, so s svojim uspehom ponovno razveselili prebivalce Denizlija. Na tekmovanjih je športnik Denizli Metropolitan Belediyespor Swimming Team İbrahim Burhan osvojil zlato medaljo v kategoriji 1000 let na 11 metrov prosto, Tuna Pilat je bil turški prvak v kategoriji 3000 let na 13 metrov prosto, Berkin Karagöz pa je bil turški prvak v kategoriji do 3000 let na 14 metrov prosto. Na drugi strani je Emine Doğa Aktaş, atletinja plavalne ekipe Metropolitan Belediyespor, osvojila drugo mesto med 1000-letniki na 11 metrov prosto, Berkay Çağdaş Ülker pa je bil tretji v Turčiji med 1000-letniki v 11 metrov prosto.

“Spet ste nas naredili ponosne”

Župan metropolitanske občine Osman Zolan je čestital športnikom, ki so znova dosegli pomemben uspeh na tekmovanjih v Edirnu, in dejal: »Športniki naše plavalne ekipe metropolitanske občine Denizli, ki so sodelovali na prvenstvu v plavanju na odprtih vodah, ki ga je organizirala Turška plavalna zveza v Edirnu, so osvojili 3 zlata, 1 srebrna, 1 Z bronasto medaljo nas je znova razveselil. Čestitke našim atletom in trenerjem, ki so osvojili uvrstitev,« je dejal.