Pokal predsednika metropolitanske občine Bursa BUSKI Obdelava informacij

Predsedniški pokal metropolitanske občine Bursa BUSKI Informacijski postopek
Predsedniški pokal metropolitanske občine Bursa BUSKI Obdelava informacij

Organizirala ga je metropolitanska občina Bursa za okrepitev notranje komunikacije, '7. Nogometni turnir President's Cup' se je po hudih bojih končal. V finalu turnirja, v katerem je sodelovalo 57 ekip in 624 osebja, je pokal osvojil BUSKİ Bilgi Islem.

Z nadaljevanjem svojega dela na številnih področjih od infrastrukture do nadgradnje v Bursi, metropolitanska občina nadaljuje tudi svoje družbene dejavnosti, da bi povečala motivacijo osebja. V tem kontekstu je '16. Potekal je nogometni turnir President Cup. Na turnirju, ki je potekal v športnih objektih Aticilar, v katerem je sodelovala metropolitanska občina Bursa in vse njene podružnice, je tekmovalo 05 ekip. Medtem ko je na turnirju sodelovalo skupno 7 oseb, je bilo odigranih 52 nogometnih tekem. V finalu turnirja; Zmagovalec pokala je postal BUSKI Data Processing, ki je premagal BUSKI Oddelek za elektriko, stroje, materialno oskrbo. Medtem ko je tretje mesto na turnirju zasedel Constabulary 624, je Tulumbacılar 160 postal četrti. Za najbolj džentlmensko ekipo turnirja je bila izbrana podružnica Parks and Gardens Branch Directorate. Poleg pokala in medalje je prva ekipa prejela darilni bon v vrednosti 2 tisoč lir, drugo mesto pokal in medaljo 1714 tisoč lir, tretjeuvrščeno pokal in medaljo 12 tisoč lir, četrta in najbolj gospodska ekipa je prejela darilni bon v vrednosti 9 tisoč TL.

Na podelitev pokalov ob koncu turnirja; Udeležili so se župan metropolitanske občine Bursa Alinur Aktaş, generalni sekretar Ulaş Akhan, generalni direktor BUSKİ Güngör Gülenç, vodje oddelkov, nadzorniki podjetij in osebje.

Župan metropolitanske občine Alinur Aktaş je dejal, da z osebjem metropolitanske občine intenzivno sodelujejo 365 ur na dan, 7 dni v tednu, 24 dni na leto, da bi mesto postalo lepše in bolj primerno za življenje. Predsednik Alinur Aktaş je dejal, da je vsak od 13 zaposlenih vložil svoj znoj in trud v storitve, in dejal: »Imamo lepo ekipo. Kljub vsem težavam, s katerimi se srečujemo v svetu, smo kot metropolitanska občina Bursa opravili dobra dela. Takšne aktivnosti organiziramo z namenom povečanja komunikacije, motivacije, zaupanja in učinkovitosti med našimi zaposlenimi. Še naprej bomo služili prebivalcem Burse in jim bomo na voljo. Rad bi se vam zahvalil za trud, ki smo ga vložili v stik zavoda z vsako točko in celico mesta. Čestitam vsem zaposlenim, ki so sodelovali na turnirju.”