Diplomiralo je 145 učencev vrtcev İZELMAN

Dijakinja vrtcev IZELMAN Diplomirala
Diplomiralo je 145 učencev vrtcev İZELMAN

Župan metropolitanske občine Izmir Tunç Soyer se je udeležil slovesnosti ob podelitvi diplom v vrtcih İZELMAN. Župan Soyer je dejal: »Če je država oče, bi morala biti občina mati. Zato so naši vrtci najdragocenejše bogastvo metropolitanske občine Izmir. Soyer je še povedal, da bo učnemu načrtu dodan tečaj opismenjevanja v naravi.

Skupaj je diplomiralo 13 učencev iz 145 vrtcev İZELMAN, ki delujejo v krajih Dikili, Kemalpaşa, Beydağ in Aliağa zunaj središča mesta. Župan metropolitanske občine Izmir Tunç Soyer je navdušenje dijakov v vrtcih İZELMAN, ki zagotavljajo dostopne izobraževalne storitve v zgodnjem otroštvu, delil z njihovimi družinami.

Poleg župana Tunça Soyerja, župana Beydağa Feriduna Yılmazlarja, namestnika generalnega sekretarja metropolitanske občine İzmir Barışa Karcıja in namestnika generalnega sekretarja İZELMAN A.Ş. Predsednik odbora prof. dr. Adnan Oğuz Akyarlı, generalni direktor İZELMAN Burak Alp Ersen, metropolitanska občina İzmir, nekdanji podžupan Sırrı Aydoğan in starši študentov so se udeležili.

Podelitev diplom se je začela s pesmijo Trajnostnega pevskega zbora, ki so ga sestavili malčki. Diplomanti so novim študentom izročili svoje zastave in predsedniku Soyerju podelili cvetje.

Soyer: Ena najpomembnejših nalog občine bi morali biti vrtci

Župan Tunç Soyer je na slovesnosti dejal: »Ko smo prevzeli funkcijo, smo rekli, da če je država oče, je občina mati. Ena najpomembnejših nalog občine pri opravljanju te naloge bi morali biti vrtci. Naši vrtci so najdragocenejše bogastvo metropolitanske občine Izmir. Kajti ne glede na to, kaj počnemo, ne more biti tako trajno kot izobraževanje otrok. Še naprej se bomo trudili izboljšati njihovo izobrazbo, jih pripraviti na prihodnost. Vemo, da se dogaja do 7. leta starosti. Z naslednjim letom bomo začeli s tečajem opismenjevanja v naravi in ​​nenehno izboljševali naš učni načrt.«

“Cilj je vzgojiti posameznike, ki si prizadevajo tudi za univerzalne vrednote”

İZELMAN INC. Predsednik odbora prof. dr. Adnan Oğuz Akyarlı pa je dejal, da je eno najpomembnejših življenjskih obdobij zgodnje otroštvo in dejal: kazanVse vrste vrlin in znanja, ki jih prinašamo, jih bodo razsvetljevale skozi vse življenje. Ta proces smo želeli načrtovati z umom in znanstvenim učenjem Mustafe Kemala Atatürka ter vizijo našega predsednika Tunça Soyerja. Izvedli smo delavnico predšolske vzgoje. Na tokratni delavnici je v ospredje stopil pomen vzgoje posameznikov, ki prevzemajo lokalne vrednote, ponotranjajo nacionalne vrednote in stremijo k univerzalnim vrednotam. Za osnovo smo vzeli cilje trajnostnega razvoja Združenih narodov v 17 točkah. Naš učni načrt oblikujemo tako, da lahko naši otroci ponotranjijo teh 17 predmetov.«

Predsednik Soyer je po svojem govoru študentom podelil spričevala o diplomi. Podelitev diplom se je nadaljevala s predstavami, ki so jih pripravili učenci vrtcev İZELMAN.

Podobni oglasi

Najprej komentirajte

Yorumlar