Veliko navdušenje na akademskem karting turnirju srednje šole

Dirke, ki jih je od 26. do 27. februarja 2022 organiziral oddelek za mladino in šport mestne občine Kocaeli, so bile na karting stezi Outlet Center priča velikemu vznemirjenju. V kvalifikacijskih tekmah Akademijskega srednješolskega karting turnirja so se v moški in ženski kategoriji uvrstili v finale in nadaljevali sanje o naslovu prvaka.

DIH JEMAJUĆI BORBI

V kvalifikacijskih tekmah Akademijskega srednješolskega karting turnirja 2022 je tekmovalo 2 športnikov v 109 različnih kategorijah. Organizacija, v kateri so bili določeni tekmovalci za nastop v finalnih eliminacijah, je bila v dveh dneh priča osupljivim borbam.

NAJBOLJŠI ČAS V 6 TURIH

Ob koncu organizacije je v kvalifikacijski tekmi, ki se jo je udeležilo 49 tekmovalk v ženski kategoriji, prvo mesto zasedla Buse Demiray, ki je dosegla najboljši čas v 300 krogih na 6-metrski progi, Nurgül Açıkgöz pa drugo mesto in Senanur Tretje mesto je zasedel Erkan. V moški kategoriji je Yaser Altuner, ki je imel najboljši čas v 300 krogih na 6-metrski progi, prvi končal v kvalifikacijski tekmi, v kateri je nastopilo 60 tekmovalcev. Drugo mesto je zasedel Yusuf Efe Kurt, tretje pa Berkay Karaag.

FINALE SE NADALJUJEJO S KVALIFIKACIJSKIMI DIGMAMI

Karting turnir za srednje šole Akademije se bo nadaljeval s finalnimi kvalifikacijskimi dirkami, ki bodo na Kartingu Outlet Center 05. marca, razglasitev prvakov v vseh kategorijah pa bo 13. marca. Seznam tekmovalcev, ki so bili uspešni v kvalifikacijskih tekmah turnirja in se uvrstili v finalne eliminacije, ki bodo 05, je naslednji;

V ženski kategoriji; Buse Demiray, Nurgül Açıkgöz, Senanur Erkan, Tuhana Taş, Sude Yeter, Burcu Arslan, Sinem Cangar. Seyda Sakarya, Elif Engin, Dilay Arıkan, Nazlı Kızılot, Yağmur Altınay, Şevval Çamlıce, Sinem Sucu, Berivan Gönül, Çağla Özen, Ceren Aydın, İlknur Şemöyan, KaçükőyŞen, KaçükŞen, KaçükŞin, KaçükŞen, KaçüküŞin , Aleyna Fabric, Dilara Feyat, Cansu Venice, Tuana Bartan, Sümeyye Akbaba in Rümeysa Sarıkaya.

V moški kategoriji; Yaser Altuner, Yusuf Efe Kurt, Berkay Karaağ, Egemen Ertaş, Emre Elipek, Ahmet Colak, Baran Arslan, Muhammet Emin Orak, Bedirhan Azman, Salih Eren Tarhan, İbrahim Koç, Berkecan Keskin, Berkan Güney, Enes Yetimo Eğ, Mah. , Doğan Türkan, Kerem Orcan, Metin Altun, Berat Erkul, Muhammed Emin Kaya, Enes Batin Keskin, Burak Özer, Fatih Celepci, Fatih Mehmet Kahraman, Semih Karaaslan, Emir Uzun, Bilal Güneş, Ali Akkurt in İlhan Kılınç.