Mestna občina Ankara bo zaposlila 250 policistov

metropolitanska občina ankara bo postavila policista
metropolitanska občina ankara bo postavila policista

Mestna občina Ankara je objavila napoved za zaposlitev 250 policistov z oceno KPSS. Kandidati, ki želijo opravljati izpit, morajo elektronsko izpolniti prijavnico na "ankara.bel.tr" in med 14. in 30. junijem 2021 z zahtevanimi dokumenti priti v Športno-razstavni center Atatürk in se osebno prijaviti. Ustni in praktični izpit bo potekal med 6. in 16. julijem 2021.

Za zaposlitev v občini Ankara Metropolitan v skladu z Zakonom o javnih uslužbencih št. 657; V skladu z določbami Pravilnika o občinskem redarstvu bo na navedena prosta delovna mesta imenovano 250 policistov pod pogojem, da imajo naziv, razred, razred, število, kvalifikacije, vrsto ocene KPSS, osnovno oceno KPSS in druge pogoje.

ID uvrstitve

osebje

razred

osebje

stopnja

Count

kvalifikacije

Spol

KPSS

Vrsta

KPSS

ocene

1

Policist

GPP

10 / 8 / 7

150

Da diplomirate na enem od dodiplomskih programov na pravni, politični, ekonomski, poslovni upravi ali ekonomskih in upravnih znanostih, da imate vsaj vozniško dovoljenje razreda B.

Ženska /

Moški

P3

70

2

Policist

GPP

10 / 8 / 7

70

Če želite diplomirati na eni izmed lokalnih uprav, lokalnih uprav (policijska policija) ali pridruženih univerzitetnih programov lokalnih uprav, da imate vsaj vozniško dovoljenje razreda B.

Ženska /

Moški

P93

65

3

Policist

GPP

10 / 8 / 7

20

Univerzitetno okolje, zdravje okolja, onesnaževanje okolja in

Nadzor, varstvo okolja, varstvo okolja in

Nadzor iz enega od pridruženih diplomskih programov

Če želite diplomirati, imeti vsaj vozniško dovoljenje razreda B.

Ženska /

Moški

P93

65

4

policija

častnik

GPP

10 / 8 / 7

10

Univerze živilska tehnologija, živilski tehnik,

Fermentacijski, fermentacijski tehnik,

Fermentirani izdelki pridružujejo diplomske programe

diplomiral iz enega. Biti diplomant izrednega študija in imeti vsaj vozniško dovoljenje razreda B.

Ženska /

Moški

P93

65

 

SPLOŠNI IN POSEBNI POGOJI VLOGE: Splošni in posebni pogoji, ki jih je treba upoštevati v prijavah na prosta delovna mesta policista v mestni občini Ankara, so navedeni spodaj.

SPLOŠNI POGOJI PRIJAVE:Kandidati, ki se bodo prijavili za imenovanje v razglašene kadre policistov, morajo izpolnjevati naslednje splošne pogoje iz pododdelka (A) prvega odstavka 657. člena zakona o javnih uslužbencih št. 48.

 • Biti turški državljan,
 • Da ne bodo prikrajšane za javne pravice,
  • Tudi če so pretekla obdobja, določena v 53. členu turškega kazenskega zakonika; kazniva dejanja zoper varnost države, tudi če so za namerno storjeno kaznivo dejanje pomiloščeni ali zaprti eno leto ali več, kazniva dejanja proti ustavni ureditvi in ​​delovanju tega reda, poneverba, izsiljevanje, podkupovanje, kraja, goljufija, ponarejanje, zloraba zaupanje, goljufivo Ne bo obsojen zaradi bankrota, ponarejanja ponudb, ponarejanja, pranja premoženja, ki izhaja iz kaznivih dejanj ali tihotapljenja,
  • Za moške kandidate, ki zaradi svojega vojaškega statusa nimajo nobene povezave z vojaško službo ali če niso dosegli starosti vojaškega roka ali če so končali aktivno ali preloženo vojaško službo, če so dopolnili starost vojaškega roka,
  • Če nima duševne bolezni ali telesne prizadetosti, ki bi mu lahko preprečevala neprekinjeno opravljanje dolžnosti,
  • Za izpolnitev drugih zahtev za prijavo na razpisana delovna mesta,

POSEBNI POGOJI PRIJAVE:

 • Za napovedana delovna mesta policista, da morajo imeti izobrazbo po končani šoli in da so prejeli najmanjšo oceno KPSS iz vrst točk v primerjavi z delovnimi mesti, ki se bodo zaposlila na izpitu za javni kader (KPSS) leta 2020,
 • Da ga ne bodo odstranili iz javnih institucij in organizacij, za katere je delal prej, zaradi discipline ali moralnih razlogov.
  • Da bi se lahko prijavili na delovna mesta občinskih policistov v skladu s pogoji iz pododstavka (A) 657. člena zakona št. 48, pa tudi posebnimi pogoji iz 13. člena A uredbe o občinskem redarstvu ; Če ste tehtani in merjeni na prazen želodec, slečeni in bosi, visoki vsaj 1.67 metra za moške in vsaj 1.60 metra za ženske ter brez razlike več kot (+, -) 1 kg med delom, ki je več kot 10 meter in njegova teža. Višino in težo bo določala naša občina.
   • Ne sme biti starejši od 30 let na dan izpita.
   • Imeti vsaj vozniško dovoljenje razreda B, izdano v skladu z določbami Zakona o avtocestnem prometu št. 13 z dne 10.

DOKUMENTI, KI SO POTREBNI ZA PRIJAVE V PRIJAVI:

KLIKNITE TUKAJ ZA PRIJAVNICO…

Med prijavo;

Kandidati, ki želijo opravljati izpit,

https://basvuru.ankara.bel.tr/ Natisnili in podpisali bodo prijavnice, ki jih bodo izpolnili v elektronski obliki, ter PRIJAVNICI priložili naslednje dokumente.

 • Izvirnik ali fotokopija osebne izkaznice ali osebne izkaznice (kopije lahko odobri naša občina, če je predložen izvirnik),
 • Izvirnik ali notarsko overjena kopija diplome ali spričevala o diplomi (kopije lahko potrdi naša občina, pod pogojem, da je izvirnik predložen),
 • Izvirnik ali notarsko overjena kopija potrdila o enakovrednosti za tuje diplomante (kopije lahko overi naša občina, če je predložen original),
 • Izvirnik ali notarsko overjena kopija vozniškega dovoljenja (kopije lahko potrdi naša občina, če je predložen original),
 • Računalniški izpis dokumenta z rezultatom KPSS s kodo za preverjanje, povzeto s spletnega mesta OSYM,
 • Izjava o nevojaški službi za moške kandidate,
 • Izjava, da ni ovire za neprekinjeno opravljanje svoje dolžnosti,
 • 2 biometrični fotografiji (1 je treba prilepiti na obrazec)

MESTO, DATUM, OBRAZEC IN TRAJANJE VLOGE:

                Kandidati;

14/06/2021 tarihinden 30/06/2021Za izvajanje meritev višine in teže pod nadzorom zdravstvenega osebja, skupaj z zgoraj navedenimi dokumenti, v delovnih dneh. Športno-razstavni center Atatürk v kompleksu Cumhuriyet Caddesi 19. maja / Altındağ-ANKARA Postopek prijave bodo zaključili z osebno prijavo na naslov.

Prijave, oddane po pošti ali e-pošti ali z manjkajočimi informacijami in dokumenti ali tudi če njihova usposobljenost ni primerna, naša občina ne bo ocenjevala.

Med prijavo bo postavljena pod vprašaj HES (življenje se prilega hiši).

VREDNOTENJE PRIJAV - OBJAVA SPREJETIH PRIJAV

 • S preverjanjem združljivosti identifikacijske številke TR in zapisov ÖSYM bodo kandidati razvrščeni po njihovih ocenah KPSS, kandidati pa bodo razpisani na ustne in praktične izpite v višini petkratnega števila prostih delovnih mest, začenši kandidat z najvišjo oceno,
 • Na izpit bodo povabljeni drugi kandidati, ki imajo enak rezultat kot zadnji kandidat, ki je bil povabljen na izpit.
 • Kandidati, ki izpolnjujejo pogoje za opravljanje izpita, z njihovimi točkami KPSS 02 / 07 / 2021Razpis bo objavljen na naslovu naše občine basvuru.ankara.bel.tr, kandidatom, katerih prijave bodo sprejete in povabljene na izpit, pa bo izdan "Vstopni dokument za izpit", ki ga bo izdala naša občina in bo vseboval podatke o identiteti kandidati, kraj in datum izpita.
 • Ta dokument bo predstavljen ob vstopu na izpit. Kandidati, ki ne izpolnjujejo pogojev za izpit, ne bodo obveščeni.

MESTO, ČAS IN PREDMETI IZKAZA:

Ustni in praktični izpit 06/07/2021-16/07/2021 med (razen ob nedeljah) Športno-razstavni center Atatürk v kompleksu Cumhuriyet Caddesi 19. maja / Altındağ-ANKARAbo potekalo ob Izpiti se bodo začeli ob 09.00:XNUMX.

Če ustnega in praktičnega izpita ni mogoče opraviti istega dne, se nadaljuje naslednji dan.

Kandidati, ki izpita ne bodo opravili na napovedan datum izpita in / ali se ga zaradi izgovora ne bodo mogli udeležiti, se bodo šteli za izgubljenega do opravljanja izpita.

Ustni izpit;

 • Ustava Turčije,
 • Ataturkova načela in zgodovina turške revolucije,
 • Zakon št. 657 o javnih uslužbencih,
 • Osnovna zakonodaja o lokalnih upravah,

Zajema teme.

Praktični izpit;To bo izvedeno na način, ki bo zajemal merjenje poklicnega znanja in sposobnosti v zvezi z nazivom osebja ter merjenje lastnosti, kot je športna vzdržljivost.

OCENA IZPITA - UGOVOR REZULTATOM;

Ustni izpit; Ustava Republike Turčije, Atatürkova načela in zgodovina revolucije, zakon o javnih uslužbencih št. 657, osnovna zakonodaja o lokalnih upravah so sestavljeni iz 25 točk, po 100 točk, in ocene člani izpitne komisije se v zapisnik evidentirajo ločeno.

Praktični izpit; Sestavljen je iz 100 polnih točk, točke, ki jih dajo člani izpitne komisije, se evidentirajo ločeno.

Ocenjevanje na izpitu; Izpitna ocena se izračuna tako, da se opravi 50% ustnega dela in 50% praktičnega dela izpita, ocene članov izpitne komisije pa se zabeležijo ločeno v zapisnik. Za uspešno opravljen izpit je potrebno najmanj 60 točk.

Ocena uspeha kandidatov, ki je podlaga za imenovanje, se določi tako, da se vzame aritmetično povprečje ocene izpita, ki jo je izdelala naša Občina in ocena KPSS in objavila na spletni strani naše Občine.

Če so ocene uspehov kandidatov enake, bo prednost dobila višja ocena KPSS.

Od najvišje ocene uspeha se za glavnega kandidata določi število kandidatov, ki jih je treba imenovati, občina pa lahko imenuje tudi toliko nadomestnih kandidatov kot število glavnih kandidatov. Seznami glavnih in nadomestnih kandidatov bodo objavljeni na spletni strani naše občine in bodo pisno obveščeni o tistih na seznamu.

Izpitna komisija; Po koncu izpita ima pravico izključiti nekatera ali vsa mesta, objavljena v razpisu za izpit, če ugotovi nizke ocene uspeha ali se jim zdijo nezadostni.

Med vlogami in postopki se pregledi tistih, za katere se ugotovi, da dajejo lažne izjave ali kakorkoli skrivajo resnico, štejejo za neveljavne in se njihove naloge ne opravljajo. Tudi če so imenovanja takšnih primerov določena, se njihove naloge razveljavijo. Te osebe ne morejo uveljavljati nobenih pravic in bodo proti glavnemu državnemu tožilcu podane kazenske ovadbe.

Rezultatom izpita je mogoče pisno ugovarjati v sedmih dneh po objavi seznama uspeha na spletni strani naše občine. Ugovore konča izpitna komisija v sedmih dneh in o tem pisno obvesti zadevno osebo.

Armin

sohbet

Najprej komentirajte

Yorumlar