Ekipa relijev Ankutsan hitro začenja evropsko prvenstvo v reliju 2021

ankutsan rally team je hitro začela evropsko prvenstvo v reliju

Ankutsan Rally Team, ki je dosegla številne uspehe na reli prvenstvih, na katerih je doslej sodelovala, je hitro začela evropsko prvenstvo v reliju 2021.

Ankutsan Rally Team, ki ga je vodil industrijalec in poslovnež, ustanovni partner Ankutsan Mustafa Çakal, se je z novim vozilom pridružil ekipi GP Garage na dirki European Rally Trophy Esok Rally Eskişehir. Çakal, ki je hitro vstopil na dirko in skoraj dodal še vizualno pogostitev, je z avtomobilom Hyundai i20 R5, ki je bil prvič pripeljan v Turčijo, dosegel 5. najboljši čas v prvih dveh etapah. Medtem ko je ekipa, ki je predrla pnevmatike v 3. etapi, kljub temu, da je etapo prebila s prazno gumo, uspela doseči 11. mesto, je bila v 4. etapi raje nadzorovana vožnja; Dan je končal kot 8. v splošni razvrstitvi in ​​1. v razredu 5.

Drugi dan relija je dvojica Mustafa Çakal - Özgür Akdağ končala 8. etapo na tretjem mestu in opozorila. Mustafa Çakal, ki je na cilj relija prišel kot 8. v splošni razvrstitvi in ​​1. v razredu 5, je dosegel dobre točke za ERT prvenstvo.