Održana dirka za MTB pokal Velo Alanya

Dirka MTB za pokal Velo Alanya je potekala na raziskovalni postaji Ministrstva za gozdarstvo v gozdnem kampu Incekum, na njej pa se je udeležilo 84 športnikov.

Na dirki MTB pokala İncekum Velo Alanya so športniki kolesarili 4,7 km. Pri mladih moških so se na tretje mesto uvrstili Morris Gruiters iz ekipe Bar End Giant Van Henest MTB, Theo Demorcin iz ekipe Super Bikers Ecole VTT in Nicholes Richard iz ekipe Kaiser MSV-Essen. Ukrajinski Nat. Sukholova Maria iz ekipe Bh Wallonie MTB ekipa Julia Gregoine druga in ukrajinska Nat. Na tretje mesto se je uvrstila Natalia Safroniuk iz ekipe.

Githa Michiels iz belgijske kolesarske ekipe je v elitnih ženskah Expres CZ osvojila prvo mesto. Na drugo mesto se je uvrstila Tereza Tuoruzkova iz ekipe Tufo, tretja pa Emeline Detilleux iz ekipe BH-Wallonie MTB. Pri Elite Men je bil Reto Indergand iz ekipe Giant Factory Off Road na prvem mestu, Antonie Philipp iz iste ekipe je bil drugi in Azzoro Mattis iz ekipe Absolute Absolon-BMC je bil tretji.

Okrajni mladinski športni direktor Emre Kıldırgıcı in uradniki so podelili priznanja uvrščenim športnikom. Na tekmi MTB pokala Theodora Velo Alanya MTB, ki se bo začela ob 14 pred hotelom Okurcalar Justiniano Deluxe Resurt v nedeljo, 10.00. februarja, bodo športniki prevozili 4,3 km.