Razpis za žičnico samostana Sümela bo razpisan v prihodnjih dneh

V naslednjih dneh bo potekal razpis za žičnico samostana Sumela
V naslednjih dneh bo potekal razpis za žičnico samostana Sumela

Mestna občina Trabzon nadaljuje s svojimi projektnimi deli za bolj primeren Trabzon, ne da bi upočasnila. Metropolitanski župan Murat Zorluoğlu, ki je od dneva nastopa funkcije na vseh področjih izvajal pomembne projekte za rast in razvoj Trabzona, je cenjen. Predsednik Zorluoğlu je podal oceno o projektih, ki so v gradnji in jih je treba izvesti v Trabzonu.

ODPRTI BOMO UZUNGÖLPredsednik Zorluoğlu je dejal, da pripisujejo velik pomen turističnim dejavnostim in da v tej smeri izvajajo intenzivne študije, ter dejal: „Končana je 1. faza Uzungölovega projekta sanacije okolja. Projektno delo za 2. fazo je tik pred zaključkom. Naša želja je odpreti celoten Uzungöl in ga narediti bolj zelenega. Prišli smo po projektu žičnice samostana Sümela. Naša občina je v stiku z investitorjem. V naslednjih dneh ga želimo razpisati. Dosegli smo določeno točko v delu, ki smo ga opravili na planoti Barma. Upam, da bo to mesto naslednje leto hitro dokončano in bo ustvarjeno izobraževalno območje, kot je muzej narave. "

RAZPIS ZA PROJEKT GANİTA-FAROZ 25. januarja

Mestni župan Murat Zorluoğlu je dejal, da so projekt obalne ureditve Ganita-Faroz pozdravili državljani Trabzona, "Običajno bi 8. januarja odšli na razpis za projekt ureditve plaže Ganita-Faroz. Zaradi tehničnih težav je bil datum razpisa spremenjen na 25. januar 2021. Zato bo na dražbi 25. tega meseca. "Najemniki, ki tam obstajajo, so tudi postopek evakuacije začeli počasi."

PROJEKT 2. FAZE JE PRIPRAVLJEN V MİLLET BAHÇESİ

Župan Zorluoğlu je dejal, da se dela v narodnem vrtu Ortahisar dobro nadaljujejo, in občasno dejal, da dela tudi preučim na kraju samem. Tam smo porušili gozdnogospodarske domove. Odločitve o nujni razlastitev stavb na morski strani so bile objavljene tudi v Uradnem listu. Gradnja v 1. fazi se nadaljuje. V pripravi je tudi projekt 2. faze. Tam gradimo tudi drsališče iz sintetike. Osnovna izdelava, izdelava jekla in membran so zaključene. Študije dimenzioniranja projekta skateboard park so končane in začenjamo s proizvodnjo. Fizična realizacija skateparka in drsališča je dosegla 45 odstotkov. Po zaključku del Narodnega vrta bo drsališče in drsališče, ki ga je zgradila naša metropolitanska občina, končano, «je dejal.

KVADRAT 3. ODER BO KONČAN V 1 LETU

Župan Zorluoğlu je dejal, da se je začela gradnja večnadstropnega parkirišča Meydan v tretji etapi. Trenutno tam potekajo izkopavanja. V projektu je zaradi občutljivosti Meydana spodaj večnadstropno parkirišče. Na voljo bo parkirišče za 3 avtomobila, terasa in kavarna. Upajmo, da bodo lahko naši državljani opazovali pristaniško območje skupaj s križarsko teraso. Hkrati se bo na Trgu razširilo tudi območje za pešce. Naš cilj je zaključiti v enem letu. Ko bo projekt končan, bo območju Meydan dodal lepoto tako glede prometa kot videza. "

ZGRADILI BOMO OTROŠKO PROMETNO USPOSABLJANJE

Župan Zorluoğlu je poudaril, da bodo v Trabzonu izvedli projekt Otroška šolanja za promet, in dejal, da bo razpis za projekt potekal 21. januarja. To bo zelo lep poligon. Gradili bomo na območju, ki pripada našemu provincialnemu direktoratu za mladino in šport na območju, kjer je stadion Akyazı. Menimo, da bo z nenehnim pripeljevanjem naših otrok iz naših šol pomembno prispeval k učenju prometnih pravil. Ko gre za otroško progo za prometno usposabljanje, je ne smemo obravnavati kot majhen projekt, njegova naložba znaša resno. In upam, da bo opravljal zelo pomembno funkcijo, «je dejal.

RAZPIS ZA ZNANSTVENI CENTER BO IZDELAN MAREC

Poudaril je, da je bil projekt Planetarij in znanstveni center podpisan, je predsednik Zorluoğlu dejal: „Z vzhodno Črnomorsko razvojno agencijo smo podpisali svoj protokol. Projekt smo že imeli. Projekt planetarij in znanstveni center bo stal 12 milijonov lir. Ministrstvo za industrijo je plačalo 10 milijonov lir, naša metropolitanska občina pa 2 milijona lir. Njegova lega je očitna na območju Mološke mošeje. Naš razpis želimo razpisati marca ”.

BODO PRVA PLAŽA, KI GA JE ZGRADIL METROPOLITAN

Župan Zorluoğlu je tudi dejal, da je mestna občina v Trabzonu prvič zgradila plažo: „Plaža Yalıncak je ena od stvari, ki ji pripisujemo velik pomen. Mesto je dostavljeno, izkopavanja se nadaljujejo. Naš cilj je trening plaže na poletni sezoni. To bo prva plaža Trabzona, ki jo je na ta način zgradila občina Metropolitan. Verjamemo, da bo imel zelo pomembno funkcijo. Upam, da bo našim državljanom v dobro storitev, ko bo končana. "

POSTOPEK RAZPISA GLAVNEGA NAČRTA PREVOZA ZAKLJUČEN

Župan Zorluoğlu je z informacijami o glavnem načrtu prevoza, pripravljenem za odpravo prometnih težav v mestu, dejal: „Naredili smo glavni načrt prevoza. To je eno od del, o katerem se že vrsto let govori v Trabzonu, vendar smo naredili korak. Razpisni postopek je zaključen. Pogodba bo sklenjena zdaj. Pogovoril sem se z zmagovalnim izvajalcem in jim povedal o naših pričakovanjih v tem procesu. "Pripravljen bo kot načrt, ki bo ustvaril resnične rešitve prometnih problemov našega mesta v okviru tesnega sodelovanja in sodelovanja."

Skrbimo za projekt oskrbe z vodo

Predsednik Zorluoğlu je dejal, da pripisujejo velik pomen projektu oskrbe z vodo Trabzon, ki bo rešil infrastrukturni problem Trabzona, „Naš projekt oskrbe z vodo Trabzon, ki ga koordinira naš generalni direktorat TİSKİ, se še naprej intenzivno trudi. Veliko nam pomeni. Pred približno 40 leti je prišlo do resne spremembe v infrastrukturi Trabzona. Prav tako je normalno, da se v tem času izvajajo tako veliki infrastrukturni projekti. To je bil naš delež. Najprej smo začeli v soseskah Beşirli in Development, zdaj pa smo prišli na območje Meydan in izkoristili omejitve zaradi pandemije. Naše delo se nadaljuje s skupno 4 ekipami, vključno s 5 ekipami v Beşirliju, 3 ekipami v razvoju in 12 ekipami na območju Meydan. "

ZAČASNI PREMAZ BODO V celoti obnovljeni

Župan Zorluoğlu je dejal, da ga dela zelo zanimajo: „Preučil sem dela, ki so bila izvedena v Beşirliju in na lokacijah za razvoj. Videl sem, da naši prijatelji zelo natančno delajo, zadovoljen sem. Svoje delo pokrivamo z začasnim asfaltom in betonom. Nekateri prijatelji pravijo, da se zakrpa. Rad bi poudaril, da je to, kar počnemo, začasni premaz. Tu obstaja nevarnost, da se polnilni materiali sčasoma porušijo in je potrebno nekaj časa, da preizkusimo delovanje vode. Tudi to zahteva čas. Tukaj traja nekaj časa, da ga lahko v celoti pokrijemo. Po razumnem času je naš cilj popolnoma obnoviti cesto skupaj s pločniki. Obnovili bomo tudi pločnike v obmorski ulici Beşirli in spremenili sistem razsvetljave. Beşirli Caddesi bomo naredili bolj privlačno z novim slogom osvetlitve, vključno z osrednjo srednjo. "Spremenili bomo pločnike na glavni ulici v Kalkınma Mahallesi in osvetlitev naredili estetsko v obliki mestne razsvetljave."

SPREMENILI SMO 67 KILOMETROV ZA PIJO VODO

Poudaril je, da so do zdaj v okviru projekta oskrbe z vodo v Trabzonu spremenili 67 kilometrov cevi za pitno vodo, je župan Zorluoğlu dejal: „Tega dela ne opravljamo samo za pitno vodo. Izdelujemo pitno vodo, deževnico, kanalizacijo, telekomunikacijsko infrastrukturo. Delujemo kot celota na področju zemeljskega plina in elektrifikacije. Upajmo, da si močno prizadevamo, da se to mesto še 40-50 let ne bi srečevalo s takimi težavami. Iskreno se zahvaljujem vsem našim prijateljem, ki so prispevali «.

sohbet

Najprej komentirajte

Yorumlar