Prispevek "Erciyes" iz metropolitanskega sveta Kayseri

Erciyes se preseli iz velike skupščine Kayseri
Erciyes se preseli iz velike skupščine Kayseri

Župan metropolitanske občine Kayseri dr. Mamdouh Büyükkılıç'ın, Turčija in najljubša svetovna smučišča od nekoga, ki je Erciyes Kovid-19 zmanjšal negativne učinke smučarskega omejevalnega turizma in namen organizatorjev potovanj, da zagotovijo čas nadaljevanja, turistične agencije, hotelska podjetja s 50 in 50-odstotnim popustom so se odločile za večje nakupe vstopnic objavil, da je bil prejet.


Metropolitanski župan dr. Memduh Büyükkılıç je na januarskem zasedanju sveta mestne občine Kayseri, ki mu je predsedoval, izpostavil pomembno vprašanje o Erciyesu. V skupščini je skupaj z osrednjim načrtom Erciyes, ki je eden najpomembnejših turških zimskih turizmov, center za zimski šport in turizem Erciyes sprejel pomembne odločitve glede zavrženih.

50 ODSTOTNIH POPUSTOV NA VSTOPNICE, KI NADALJUJEJO ZA ERCİYES

V predlogu, ki ga je na dnevni red postavil župan Büyükkılıç, da bi zmanjšal negativne učinke omejitev Kovid-19 na smučarski turizem v Erciyesu, da bi tujim turistom, ki prihajajo v mesto, preprečil odpoved rezervacij in zagotovil nadaljevanje potovanj, organizatorji potovanj, turistične agencije in hotelska podjetja od 11. januarja 2021. Za nakupe 50 ali več so zahtevali 50-odstotni popust.

Člani sveta so predlog soglasno potrdili, metropolitanski župan dr. Memduh Büyükkılıç je dejal, da smučarski center Erciyes, ki ponuja smučarsko garancijo z 18 najsodobnejšimi mehanskimi objekti, 34 različnimi smučišči s skupno 102 kilometri in 154 stroji za umetno zasneževanje, ob delavnikih sprejema domače in tuje goste, odločitev, ki jo je sprejel svet metropolitanske občine, je koristna, si želel, da bi bilo ugodno.

Župan Büyükkılıç je še enkrat opozoril na pomembne odločitve, sprejete v parlamentu, poleg odločitve v zvezi s smučarskim centrom Erciyes: »Vedno smo bili z našimi trgovci v izbruhu Covid -19. Najemnikom v naši občinski lasti bomo podelili 50% popust. Rad bi izjavil, da znašajo stroški naše podpore naši občini več kot 2 milijona TL. Poleg tega smo nadaljevali s podporo tako, da smo za 3 leto odložili vizumske stroške naših trgovcev. "Ljubimo svoje obrtnike, ljubimo svoje mesto in nadaljujemo svoje delo v enotnosti in solidarnosti."

Smučarski center Erciyes ponuja ljubiteljem smučanja varne in zdrave počitniške priložnosti, saj prvič na svetu pridobijo certifikat Varnega smučarskega centra v procesu boja proti novi vrsti koronavirusa (Kovid-19).


sohbet

Najprej komentirajte

Yorumlar

Sorodni članki in oglasi