Metropolitanski vozni park Şanlıurfa postaja močnejši

vozni park sanliurfa buyuksehir se okrepi
vozni park sanliurfa buyuksehir se okrepi

Metropolitanska občina Şanlıurfa je svoji floti dodala nova vozila, ki se bodo uporabljala za javni prevoz, storitve socialne pomoči in koordinacijske službe za invalide.


Župan metropolitanske občine Zeynel Abidin Beyazgül, ki je predstavil nova vozila, kupljena v metropolitanski občini BELSAN A.Ş.

Župan metropolitanske občine Beyazgül, ki svoje službe nadaljuje z načelom varčevanja in upravljanja preglednosti od dneva nastopa funkcije in si je kot svojo dolžnost jemal prispevati h gospodarstvu države, je dejal: »Hvala bogu. "Z veseljem vsak dan dodamo, naredimo in zgradimo nekaj novega za našo občino in naše mesto s podporo naših ljudi," je dejal.

PREDSEDNIK BEYAZGÜL: SERVANLIURFALIS STORIMO Z NAŠIMI LASTNIMI VIRI

Predsednik Beyazgül je dejal: „Z veseljem smo vključili 12 vozil, 7 mini in 3 velika tranzita, ki se bodo uporabljala za storitve socialne pomoči in invalidov, ter 22 avtobusov, ki so potrebni zlasti v obdobju pandemije. Eno izmed vprašanj, ki se že dolgo izraža, je bilo, da so naša vozila na nekaterih progah manjkala. Tudi njihovo število je bilo zelo izgovorjeno. Seveda moramo v obdobju pandemije sprejeti manj potnikov. Iz tega razloga se tudi število stoječih potnikov zmanjšuje. Zaradi vse manjšega števila potnikov se je pojavila potreba po našem avtobusu. Kot občina Metropolitan smo svoji floti dodali nekaj avtobusov. Vozila smo najemali do danes. Kot pa veste, se cene najemnin znatno povečajo. Zdaj bomo uporabljali lastno lastnino. V času socialne pomoči in pandemije naši prijatelji v socialni pomoči pridno delajo noč in dan. Tu se vam zahvaljujem in svoje naloge opravljajo na najboljši možen način. Naš center za usklajevanje invalidov je na enak način. Včeraj smo bili tukaj, da bi odprli prostor v Eyyübiyeju, danes smo se z avtobusi odpravili pred naše ljudi. Hvala bogu, z veseljem vsak dan dodamo, naredimo in zgradimo nekaj novega za našo občino in naše mesto s podporo naših ljudi, «je dejal.

Mahmut Kırıkçı, generalni sekretar občine Metropolitan, M.Şefik Bakay, predsednik Sindikata obrtnikov in obrtnikov, generalni direktor KUSKİ Muhammed Sait Güllüoğlu, namestnik župana občinskega sveta Ahmet Kaytan in s tem povezani upravni predstavniki so se udeležili predstavitve vozil v garaži BELSAN A.AN


sohbet

Najprej komentirajte

Yorumlar

Sorodni članki in oglasi