Kolesarska ekipa Salcano Sakarya postaja močnejša

salcano sakarya bike team postaja močnejši
salcano sakarya bike team postaja močnejši

Kolesarska ekipa občine Salcano Sakarya okrepi svoje osebje pred novo sezono. Medtem ko je kolesarska ekipa občine Metropolitan nadaljevala z dvema imenoma v internem prenosu, je v zunanjem prenosu osebju dodala pet novih športnikov.


Kolesarska ekipa občine Salcano Sakarya okrepi svoje osebje pred novo sezono. Kolesarska ekipa občine Metropolitan, ki je po prijavi na Svetovno kolesarsko zvezo pridobila status kontinentalne ekipe, je nadaljevala z dvema imenoma v notranjem prenosu in dodala pet novih športnikov v zunanji prestop. Ugotovljeno je bilo, da bodo v kratkem v osebje Metropolitan Bicycle Team vključena nova imena, v kolesarski sezoni leta 2021 pa bo ustvarjena močna ekipa.

5 imen, od tega 7 novih

Klub Metropolitan Belediyespor, študije prestopov so bile razdeljene na naslednji način: "Kapetan ekipe Mustafa Sayar in Turčija smo obnovili pogodbo s športniki Onur Balkan Champion. Vključili smo Serdarja Anıla Depe, ki je dosegel številne uspehe v disciplini MTB, ter Buraka Abaya in Batuhana Özgurja, ki sta nacionalna športnika. Za našo ekipo se bo zdaj potegoval izkušeni dirkač Elchin Asadov iz Azerbajdžana. Soner Akbaş iz Turške republike Severni Ciper je bilo priimek, ki ga je naša ekipa doslej dodala svojemu osebju. Naše delo se nadaljuje. Še naprej bomo krepili svoje osebje. Želimo uspeh vsem našim športnikom, ki bodo pedalirali za uspeh naše ekipe, ki bo tekmovala kot celinska ekipa. "


sohbet

Najprej komentirajte

Yorumlar

Sorodni članki in oglasi