Sezonske priprave se nadaljujejo v smučarskem centru Yedikuyular

V smučarskem centru Yedikuyular se nadaljujejo sezonske priprave
V smučarskem centru Yedikuyular se nadaljujejo sezonske priprave

Župan Güngör je dejal, da se v regiji Yedikuyular hitro nadaljuje gradnja cest, gradnja hiš in bungalovov, "je želel naše delo v smučarskem centru Yedikuyular, ki je pomembno zimsko turistično središče našega mesta in regije," je dejal.


Hayrettin Güngör, župan metropolitanske občine Kahramanmaraş, je izjavil, da se priprave na sezono neprekinjeno nadaljujejo v smučarskem centru Yedikuyular. Z deli, ki jih je opravil Ministrstvo za znanost, se je zaključilo širjenje arterij, ki omogočajo dostop do regije, in izgradnja pokritega bazarja na območju, kjer je smučarski center. Predsednik Güngör je dejal: „V regiji izvajamo vročinsko delo. Naše ekipe intenzivno nadaljujejo s pripravami na sezono ”.

Hiše Bedesten in Bungalov

Župan Güngör je izjavil, da bodo poleg razširitve cest in gradnje postelj prvič v regiji na voljo tudi nastanitvene storitve, in dejal: »Naša lokalna širitvena dela se nadaljujejo na arteriji, ki omogoča dostop do našega smučarskega centra Yedikuyular. V regiji gradimo tudi pokrit bazar, kjer so lani uredili prodajne hiše. V tem delu smo se končali. Letos bomo obiskovalcem prvič zagotovili nastanitev v našem smučarskem centru. Dokončali smo infrastrukturo za pitno vodo in kanalizacijo. Hitro se zaključuje tudi gradnja 25 bungalovov «.

Prav tako se opravi pogozdovanje

Güngör je dejal, da so tudi v regiji začeli pogozdovati, "Naše ekipe še naprej sadijo 100 brinovih dreves v našem smučarskem centru Yedikuyular. Upamo, da bomo letos dvignili standarde našega smučarskega centra Yedikuyular s hišami za postelje in bungalovi. Želim veliko sreče pri našem delu v smučarskem centru Yedikuyular, ki je pomembno zimsko turistično središče našega mesta in regije. "


sohbet

Najprej komentirajte

Yorumlar

Sorodni članki in oglasi