Natečaj za najboljši model je potekal v Turčiji Final Date Fişekhane

V tem obdobju je bilo veliko odpovedanih ali preloženih prireditev in tekmovanj, 33 je bilo izvedenih v skladu s pravili pandemičnega interesa v finalu Turškega najboljšega modela.

25 finalistov v finalu najboljše manekenke Turčije Umut Akyürek bo nocoj na stopničkah, na oder sta stopila Morgül Yilmaz in Emre Kaya.

Predstavili Ece Gürsel in Tuğçe Sarıkaya Dağıstan, skupaj z ustanovnim predsednikom Erkanom Özermanom, Almilo Nur Özerman, Saitom Emirjem, Muammerjem Kapucuoglujem, Erolom Albayrakom, Umutom Akyürekom, Anarjem Agakishievim, Ahmetom Baydarjem, Turgay Kıranıjem, Güng Pörhanom, Güng Pörhanom Dedek, dr. Berke Büyükgüral, Hakan Eren, Süleyman Kaya, Cangas Sonku, prva lanska Derya Ekşioğlu in Tom Kandemir, 2018 Best Model Turkey Turkan Sultan, 2019 Best Model Turkey Melike sam, strasti Kaplja Aygun in görkem.gürc, Tiskar čustev, Ugurski Turkmen, Želje Koç Etike, dr. Prisotni so bili Ali Kerim Diler, Volkan Gecü, Cafer Andıç in Bengisu Taş.

Poleg tega so odbor za najboljši model organizacije, finalisti in člani žirije za presenečenje Erkana Özermana priredili presenečenje.

Koreografijo tekmovanja je izvedel znani koreograf Asil Çağıl.

Ponoči se je petdeset finalistov pripravilo na oder, tako da so si lase naredili BlackWhite Cadde Coiffeur in jih ličila ekipa Banu Saadet Make-up.

Finalistke so na oder stopile s kostumoma slavnega modnega oblikovalca Erola Albayraka in Gülafer Ataş. Moški finalisti so svoje mesto na odru zasedli z eleganco Giotelli. Vsi tekmovalci so se po stopničkah sprehodili s posebnimi dizajni znamke OMayo.

33. Najboljša manekenka Turčije, Melissa Imran in Oguzhan Bolat, druga ÇATALBAŞ Sea in Yekta Baki, sta osvojili tretje mesto na Sena Small in Emre Ozcan.