Prehodi lažje na bulvarju Serdivan Sebahattin Zaim

Prehodi so na bulvarju Serdivan Sebahattin lažji
Prehodi so na bulvarju Serdivan Sebahattin lažji

Župan Ekrem Yüce, ki je preučil tekoča dela v projektu, ki bo nova alternativa za prehode od Bulevarja Sebahattina Zaima do Serdivana, je dejal: »Naše ekipe intenzivno sodelujejo pri projektu, ki bo razdaljo od ulice Hasır do ulice Süleyman Binek premaknil v dvojno. Izpolnili smo tudi strahove mostu, ki je dolg 25 metrov in širok 18 metrov. Upam, da jo bomo hitro dokončali. Srečno, «je dejal.


Župan metropolitanske občine Sakarya Ekrem Yüce je opravil preglede v projektu, ki bo nova alternativa za prehode od Bulevara Sebahattina Zaima do Serdivana. Medtem ko se most, zgrajen za prehode za vozila in pešce, konča, ekipe še naprej intenzivno delajo, kar bo razdaljo med ulico Hasır in Süleyman Binek premaknilo na dvojno. Župan Ekrem Yüce, ki je od namestnika generalnega sekretarja Alija Oktarja prejel informacije o zadnji doseženi točki v projektu, je izjavil, da bodo s projektom preprečili prometne zastoje, ki se občasno pojavijo na Poletnem križišču in da bodo dela hitro končana.

Alternativni prehod

Župan Yüce je dejal, da so strahovi pred mostom v dolžini 25 metrov in širini 18 metrov zaključeni, da se tudi dela, ki se začnejo na nadgradnji na ulici Hasır, intenzivno nadaljujejo in dejal: „900-metrsko arterijo bomo prenesli v razdeljeno cesto in zagotovili dostop do ulice Süleyman Binek. S pomočjo SASKI smo obnovili infrastrukturo regije. Zdaj izvajamo potrebne korake v nadgradnji arterije. Ko bo delo naših ekip končano, upam, da bomo ustvarili novo alternativo prehodom Serdivan iz regije Yenikent in zmanjšali število vozil, ki uporabljajo poletno križišče. Soigralcem želim udobje in upam, da bo projekt koristen za naše mesto in regijo. "klepet


Najprej komentirajte

Yorumlar