MEB napovedana! Samo predšolski in 21. razred bodo začeli izobraževati 1. septembra

MEB napovedana! Samo predšolski in 21. razred bodo začeli izobraževati 1. septembra
MEB napovedana! Samo predšolski in 21. razred bodo začeli izobraževati 1. septembra

Minister za nacionalno šolstvo Ziya Selçuk je podal pisno izjavo o neposrednem izobraževanju v šolah, ki se bo v ponedeljek, 21. septembra 2020, začelo "postopno in razredčeno".


»Svet opazujemo že od samega začetka epidemičnega procesa. Kot vsi veste, sprejemamo odločitve v skladu z ocenami Ministrstva za zdravje in Znanstvenega odbora ter glede na znanstvene podatke in te odločitve bomo izvajali na najbolj pravilen način.

Skoraj vse evropske države so začele osebno izobraževanje v šolah, vseh razredih in razredih. Vendar smo za bolj nadzorovan in postopen začetek v naši državi.

Glede na to; Na začetni datum, ki smo ga določili za 21. september, bomo začeli izobraževati samo iz oči v oči - z našimi predšolskimi otroki, ki so že odprti, in z novincem, ki potrebujejo čustveno povezavo s šolo. Učenci našega prvega letnika osnovne šole bodo v prilagoditvenem tednu na naših šolah en dan, v naslednjih tednih pa dva dni na teden. Po koncu treh tednov od 1. septembra bomo ponovno ocenili postopek za začetek izobraževanja na drugih ravneh in v razredih.

Privolitev staršev nam je pomembna pri začetku osebnega izobraževanja. Če naši starši želijo, se lahko izgovorijo, da učenca ne pošljejo iz oči v oči. V tem primeru bo naš študent nadaljeval izobraževanje na daljavo in ne bo štel za odsotnega.

V skladu s priporočili Ministrstva za zdravje bomo razrede razdelili v skupine za osebno izobraževanje in skrajšali čas bivanja naših otrok v šoli. Usposabljanje se bo nadaljevalo z izobraževanjem na daljavo poleg osebnega usposabljanja. Tako se bo izobraževanje nadaljevalo z uporabo tako neposrednega izobraževanja kot izobraževanja na daljavo. Zmanjšanje števila razredov se bo enako odrazilo na šolskih avtobusih.

Pod osebnim izobraževanjem pod vodstvom našega ministrstva za zdravje in znanstvenega odbora izvajamo vse vrste ukrepov glede čistoče in higiene. Študentje prvega letnika, ki še niso doživeli šolskega življenja; Srečali se bomo z našimi razredčenimi učilnicami, našim izobraževalnim programom, našimi nekontaktnimi igrami, ki jih bodo igrali s spoštovanjem socialne distance, našimi natančno preučenimi vsebinami prilagoditvenega tedna in seveda prizadevanji naših učiteljev, ki bodo prevzeli ta proces.

Kar zadeva izobraževanje na daljavo, imamo na televiziji EBA in digitalni platformi EBA zelo intenzivno in brez težav infrastrukturo. Dajemo prednost pouku v živo pri izobraževanju na daljavo, študentom in učiteljem pa ponujamo možnost izvajanja sočasnih in interaktivnih poukov v digitalnem okolju. Pripravili smo digitalne vsebine, ki temeljijo na igrah, da bi spodbudili naše učence 1. razreda k vzgoji na daljavo.

Trenutno je naš edini cilj združiti naše otroke z njihovimi šolami in pozdraviti naše otroke, ki bodo začeli šolo 21. septembra. Na to smo pripravljeni z našimi učitelji, šolami, vso našo pozornost in predanostjo. "klepet

Najprej komentirajte

Yorumlar