Končalo se je prvenstvo v cestnem kolesarjenju v Turčiji

Odprto na kolesarskem kolesarskem cestnem prvenstvu v sončnični dolini v Turčiji ga je leta 2020 zaključil TBF. Ekipa Sakarya Büyükşehir Bicycle je v prvenstvu dosegla mesto, ki je bilo priča velikemu navdušenju. Metropolitanski športniki so v kategoriji odraslih moških osvojili vse 3 medalje.

Turška kolesarska zveza, ki jo je Turčija izvedla leta 2020 na kolesarskem kolesarskem prvenstvu v sončnični dolini, je bila kraj izjemnega navdušenja. Metropolitanska kolesarska ekipa Salcano Sakarya, ki je prvi dan prvenstva zaznamovala svoje dirke s časom, je zadnji dan dirk zasedla svoje mesto na stopničkah.

Predsednik Supreme je športnikom čestital

Veliko navdušenje nad dirkanjem na prizorišče po zaključku razglasitve, predsednik Ekrem Yüce, "Sončnica, najsodobnejša kolesarska oprema v državi, ki jo organizira TBF Road Bike Cycling our valley, smo gostili turško prvenstvo. Zahvaljujem se vsem športnikom, ki so sodelovali na dirki v prvenstvu, in čestitam našim športnikom, ki so si prislužili diplome. " Predstavljeno je bilo tekmovanje na koncu turških športnikov za medaljo na prirejeni podelitvi nagrad. Predsednik kolesarske zveze Erol Küçükbakırc in podpredsednik Mohammad Berat Alphen, predsednik kluba Sakaryaspor Cevat kis, služba za mladino v metropolitanski občini in vodja oddelka za šport šerifa Aykaça Ilhan.

Prvenstvo zaključeno

Zadnji dan prvenstva je na 139.3 kilometra cestni dirkališču v kategoriji moških starejših nastopilo 22 športnikov iz 60 ekip. Medtem ko Salcano Sakarya Metropolitan Cycling Team nikogar ni prepustil stopničk v kategoriji velikih moških, je Onur Balkan, eden izmed športnikov iz Büyükşehirja, dirko končal na prvem mestu. Balkanski soigralci Halil İbrahim Doğan so dirko zaključili na drugem, Emre Yavuz pa na tretjem in se uvrstili na stopničke. Na zadnji dirki prvenstva je v mladinski kategoriji moških nastopilo 17 športnikov iz 56 ekip. Prvo mesto je zasedel Kaan Soylu Özkalbim iz kolesarskega kluba İlgem, eden izmed športnikov, ki je tekmoval na 100-kilometrski progi, medtem ko sta si drugo in tretje mesto delila Ali Osman Çelik in Ahmet Maral iz Konya Torku Şeker Spor.