Dogodek ozaveščanja o kratkoročni virusni majici v Ankari

Dogodek ozaveščanja o kratkoročni virusni majici v Ankari
Dogodek ozaveščanja o kratkoročni virusni majici v Ankari

Mestna občina Ankara, da bi na 19 točkah prestolnice opozorila na naraščajoče primere Covid-5, "Pozor proti koronavirusu! Razdelil je na tisoče majic in mask z napisom "Mask-Distance-Cleaning". Župan občine Ankara Metropolitan Mansur Yavaş je na družbenih omrežjih podal izjavo in pozval: "Pridite, prostovoljno nosite naše majice, okrepimo naš boj proti epidemiji skupaj".


Majice je oblikovala občina Ankara Metropolitan, da bi ozaveščale o epidemiji koronavirusa. “Pozor proti koronavirusu! Tisoče majic z napisom "Čiščenje na daljavo" je bilo razdeljeno občanom prestolnice.

Prebivalci Baškenta so pokazali veliko zanimanje za majice in maske, razdeljene pred A theTİ, postajo Dikimevi ANKARAY, podzemno postajo Batıkent, mošejo Hacı Bayram-ı Veli in Güvenpark, ki jih prebivalci prestolnice pogosto uporabljajo. Medtem ko je zapisano, da se bo razdeljevanje majic nadaljevalo teden dni, je župan občine Ankara Mansur Yavaş v izjavi na družbenih omrežjih o tej temi dejal: "Pridite, nosite naše majice prostovoljno, okrepimo naš boj proti epidemiji."

IZBILJ OPOZORILO OD KAPITALA ANKARA DO KAPITALA

Vodja policijske uprave občine Ankara Mustafa Koç, ki se je udeležil dogodka v Kızılay Güvenpark, je izjavil, da se boj občine Metropolitan proti koronavirusu intenzivno nadaljuje.

Koç je dejal, da želijo državljane z razdeljenimi majicami ozavestiti državljane, in opozoril, da je povečanje števila primerov Covid-19 doseglo kritične razsežnosti in dejal:

»Kot metropolitanska občina Ankara smo podvojili vse svoje ukrepe zaradi povečanja stopnje širjenja epidemije. Preglede na delovnem mestu izvajamo tako, da s seboj vzamemo občinske zdravnike in strokovnjake za varnost in zdravje pri delu. Našim državljanom nudimo masko in razkužila. Danes "Pozor proti koronavirusu", ki ga je zgradila naša mestna občina! Naše majice prinašamo skupaj z prebivalci Baškenta v 5 točkah Ankare. Občanom svetujemo, naj se izogibajo prenatrpanim okoljem, nenehno nosijo svoje maske in upoštevajo osebno higieno. Skupaj nam bo uspelo in pred to boleznijo bomo rešili Ankara '6 Million One Heart' "

KAMPANJA JE DOSEGLA NAMEN

Prebivalci Baškenta vseh starosti, od 7 do 70 let, so v majicah, razdeljenih v podporo kampanji, opozorili na pomembnost ukrepov v procesu pandemije in doživljali barvite trenutke z ozaveščanjem.

Prebivalci Baškenta, ki so kupili maske in majice, ki jih je razdelila mestna občina Ankara v petih točkah mesta, kjer je gostota ljudi velika, so se Metropolitu zahvalili za prijavo. Prebivalci Baškenta so izjavili, da je imel človeški dejavnik pomembno vlogo pri širjenju epidemije, in delili svoje misli z naslednjimi besedami:

 • Kürşat Arif Emir: »Zdi se mi zelo koristna kampanja ozaveščanja, ki jo je izvedla občina Metropolitan proti epidemiji koronavirusa. Zlasti po tem, ko se je koronavirus v Ankari znatno povečal, bo pritegnil pozornost ljudi k izvajanju takšnih študij. Majice ne nameravam sleči in svoje prijatelje bom obvestil, da jo kupijo. Hvala vam."
 • Sanmak Necla: »Všeč so mi bile majice občine Metropolitan, ki bodo ozaveščale o izbruhu koronavirusa. V Ankari se je povečalo število primerov, mislim, da se bo zavedanje povečalo, če bodo vsi nosili te majice in potovali. "
 • Elif Aydemir: »Zelo so mi bile všeč majice, pripravljene za opozarjanje na koronavirus. To majico bom nosil v vsakdanjem življenju. Zahvaljujem se metropolitanski občini. "
 • Clear Lion: »V vsakdanjem življenju bom zelo dobro nosil majico in prispeval k ozaveščenosti. Razdeljevanje mask z njim je bilo zelo koristno, hvala. "
 • Plaža Beyza: »Zelo so mi všeč študije ozaveščenosti mestne občine. V zadnjih mesecih se je ukvarjal tudi s preprečevanjem nasilja nad ženskami. Našemu predsedniku se zelo zahvaljujem za njegovo delo. "
 • Mücahit Saraçoğlu: »Videli smo, da je mestna občina z namenom ozaveščanja razdeljevati majice, in smo jo kupili. Zelo mi je všeč delo občine Metropolitan proti epidemiji koronavirusa. Zahvaljujemo se vam. "
 • Eray Şahin: »Prizadevanja predsednika Mansurja za ozaveščanje proti koronavirusu so bila zelo dobra. Razdeljen je vsem. Najlepša hvala. Mestna občina si po najboljših močeh prizadeva, da se epidemija ne bi širila. Moramo storiti tudi svoje in upoštevati opozorila pred epidemijo. "
 • Halil Dağaşan: “Najprej bi se radi zahvalili našemu županu občine Ankara Metropolitanu Mansurju Yavaşu, ki je pripravil tako smiselno kampanjo. Želimo si, da bi se naša država čim prej znebila te težave. Občanom želimo, da so pozorni na socialno distanco, higieno in pravila maske. "
 • Timur Varol: »Videl sem ozaveščevalno kampanjo, ki jo je mestna občina Ankara promovirala v AŞTİ. Res lepo delo. Tudi ta kampanja, ki jo je pripravil, da ljudi in družbo opozori pred tem virusom, nas zelo veseli. Župan metropolitanske občine Ankara g. Mansur Yavaş je od samega začetka zelo dobro vodil postopek pandemije. Zahvaljujem se našemu predsedniku Mansurju Yavaşu za njegove državljanske zasluge. "
 • Tülay Osmanoğulları: »Zelo mi je bila všeč kampanja za ozaveščanje, ki jo je pripravila občina Ankara Metropolitan. Ljudje bi se morali zavedati koronavirusa. Vse občine bi morale opravljati takšne storitve. Rad bi se zahvalil našemu predsedniku Mansurju Yavaşu za njegove storitve. "
 • Sami Tek: »Prišel sem iz Erzuruma. Spremljam od daleč, predsednik Mansur. Čestitam, dobro je bilo ozaveščati. Dobro premišljena aplikacija za osrečevanje ljudi. Majico bom oblekel po tem, ko grem v svoj rodni kraj in bom vsem povedal. "
 • Ali Savaş:»Zahvaljujemo se metropolitanski občini za to organizacijo. Upam, da bo učinkovit. Želimo, da so naši državljani občutljivi. Od države ne smemo pričakovati vsega. Malce moramo ravnati odgovorno. Če bomo upoštevali ta pravila, bomo v krajšem času preprečili širjenje virusa. "
 • Mustafa Saygili: »Kupil sem majico in s to storitvijo sem bil zadovoljen. To je aplikacija, ki si jo bodo ljudje zapomnili. Okužen sem bil tudi z virusom Covid-19. Ta postopek je bil zame in mojo družino zelo težaven. Ljudje pandemije ne bi smeli jemati zlahka. Zahvaljujem se naši občini, ker je dobro vodila ta postopek. "
 • Bahri Uysal: »Najprej hvala naši občini. To je bila dobra služba za podporo ljudem in opozarjanje med tem pandemičnim procesom. Tudi zelo rad ga bom nosil in si ga hranil za spomin. "
 • Gul Turkmen: »S to vlogo sem zadovoljen. Naša občina bi morala nadaljevati s tovrstnim delom in povečuje moralo ljudi. Mislim, da bodo ljudje bolj pozorni na ogled teh majic. «
 • Ömer Beyazıtoğlu: »Upam, da se bodo ljudje držali teh pravil. Če se vsem teh pravil ne bo treba držati, se bo ta bolezen namnožila. Naši zdravniki ne morejo več domov, a večina ljudi ima maske na rokah in bradi. Zato je bila ta kampanja metropolitanske občine dobra, hvala. "
 • Ülkünur Karadaş: »Najprej bi se rad zahvalil naši metropolitanski občini. V tem težkem procesu morajo biti previdni. To je bila res dobra vaja za ozaveščanje. "
 • Cemalettin Özbek: »Predsednik Mansur in njegova ekipa že od izbruha koronavirusa delajo zelo dobro. Spet so lepo prijavili. Zahvaljujem se jim. Želim si, da bi druge občine delale tako. "
 • Fatih Arslan: »To je zelo lepa aplikacija. Še posebej v zadnjem času se je povečalo število primerov koronavirusa in socialna distanca, pravila o maskah se niso upoštevala. Zahvaljujem se naši metropolitanski občini in tistim, ki so prispevali. "
 • Devran Eren: »Zahvaljujem se metropolitanski občini, ker je ustvarila tak projekt. Mislim, da gre za projekt, ki poudarja, da bi morali ljudje ukrepati. Hvala za masko in majico. "


klepet

Najprej komentirajte

Yorumlar