Majice za ozaveščanje proti koronavirusu privlačijo veliko zanimanje v Ankari

Majice za ozaveščanje proti koronavirusu privlačijo veliko zanimanje v Ankari
Majice za ozaveščanje proti koronavirusu v Ankari privlačijo veliko zanimanje

Mestna občina Ankara pripravila, da bi opozorila na naraščajoče primere Covid-19 v prestolnici, "Pozor proti koronavirusu! Majice z napisom "Mask-Distance-Cleaning" so pritegnile veliko pozornosti občanov. AŞTİ, postaja Dikimevi ANKARAY, podzemna postaja Batıkent ter mošeja Hacı Bayram-ı Veli in Güvenpark, ki jih prebivalci prestolnice pogosto uporabljajo po razdelitvi v Mamak, Pursaklar, Polatlı, Beypazarı, Çubuk, Elmadağ, Kızılıııııı Gıvenıkımıkılıkınıkılıkımıkılıkımınıkılıkımılıkılıkımılıkımılıkılıkımılı. Razdeljene so bile majice in maske.


Majice, ki jih je oblikovala metropolitanska občina Ankara za ozaveščanje proti epidemiji koronavirusa, so dobile popolne ocene prebivalcev Baškenta. »Pozor proti koronavirusu! Na tisoče majic z napisom "Čiščenje z maske" AŞTİ, postaja Dikimevi ANKARAY, podzemna postaja Batıkent in pred mošejo Hacı Bayram-ı Veli in Güvenpark, zdaj Mamak, Pursaklar, Polatlı, Beypazarı, Çubuk, Elmadalcahızım Kızım, Kımıkım in je bil razdeljen v Xinjiangu.

Občani so kampanjo podprli tudi na poziv župana občine Ankara Mansur Yavaş iz njegovih računov v družabnih omrežjih: "Pridite, nosite naše majice prostovoljno, okrepimo naš boj proti epidemiji skupaj".

MAJICE OZAVEŠČENOSTI BODO DODELJENE VSEM OKROGEM

Kot je dejal, da so bili številni ukrepi sprejeti z vsemi sredstvi kot občina Metropolitan v okviru boja proti epidemiji, je vodja policijske uprave občine Mustafa Koç dejal, da bodo zagotovili, da bo sprožena kampanja za ozaveščanje dosegla tudi vsa okrožja:

»Kot metropolitanska občina nadaljujemo boj na vseh področjih vzporedno s povečevanjem širjenja epidemije koronavirusa z vsemi sredstvi občine. Oblikovali smo majice s temo "Pozor proti koronavirusu" naše občine, da bi ozaveščali naše občane. Na tisoče smo jih razdelili v pet centrov. Distribucijo smo zaključili tudi na trgu Mamak in Pursaklar. Do drugih okrožij bomo prišli od Nallıhana do Şereflikoçhisarja. Zahtevamo, da naši državljani uporabljajo te majice in še malo povečajo njihovo ozaveščenost. "

"VSE VABIMO, DA BODO OBČUTLJIVI"

Koč je poudaril, da se ukrep začne pri nas samih, in dejal, da je skrb za osebno higieno pomembnejša od vsega drugega, in dejal:

»Vse vabimo, da se izogibajo gneči, vzdržujejo socialne razdalje, uporabljajo maske in pravilno odlagajo uporabljene maske. Osebna čistoča je najpomembnejša. Če se držimo razdalje, nas bodo razdalje približale in če bomo skrbeli za svojo osebno higieno, bomo preprečili širjenje epidemije. Vse pozivamo k občutljivosti. Naš cilj je, da te majice služijo temu namenu in povečajo ozaveščenost. "

Veda Oğan, direktorica policijske uprave, je navedla, da se dela med pandemijo neprekinjeno nadaljujejo:

»Majice distribuiramo, da bi pritegnili pozornost, da bi ustvarili družbeno zavest po vsej Ankari. Občani prejemamo zelo dobre povratne informacije. Mislimo, da bomo ta težaven proces skupaj premagali. "

PRIMER KAMPANJE IZ METROPOLITANA SE POZNA V celoti

Prebivalci Baškenta vseh starosti, od 7 do 70 let, ki so bili zadovoljni s kampanjo in so nosili razdeljene majice, so se zahvalili Büyükşehirju za študijo ozaveščenosti, ki je opozorila na povečanje epidemije koronavirusa.

Prebivalci so svoje misli o kampanji proti epidemiji delili z naslednjimi besedami:

 • Melek Balaban: »Bilo je zelo premišljeno delo. Zelo sem zadovoljen. Hvala, ker mislite na nas. "
 • Evren Gürcan: »Bila je premišljena aplikacija. Hvala vsem za njihov trud. "
 • Barış Aykut Gökdemir: »Delo občine Metropolitan spremljam že od začetka koronavirusa. To je bila dobra vaja za ozaveščanje. Mislil sem, da je to prvič v Turčiji. Zahvaljujem se predsedniku Mansurju in njegovi ekipi za projekte proti epidemiji koronavirusa. "
 • Kutlay Sivri: »To je bila zelo uspešna kampanja za ozaveščanje. Sem trgovec s taksiji, to majico bom uporabil v svojem vozilu. Zahvaljujemo se našemu predsedniku za opravljeno delo. "
 • Gül Seher Kaçar: »To je bilo izvrstno delo. Primerna aplikacija za ozaveščanje. Mansur, najlepše se zahvaljujem našemu predsedniku. Smo zelo občutljiv župan, glas Ankare je glas vseh nas, vesel sem, da je tako. "
 • Ali Koca: »To je bilo zelo uspešno delo, zadovoljni smo. Vsakdo se mora zaščititi pred virusom. Hvala vam."
 • Zeynep Temel: »Mislim, da se nihče ne zaveda, kako nevaren je virus. To je bil zelo dober dogodek. Na ta način se ljudje zavedajo resnosti dogodka. Zahvaljujem se metropolitanski občini Ankara za to akcijo. Upam, da bodo ljudje razumeli, kaj naj se pove. "
 • Selami Özcan:»Zahvaljujemo se predsedniku Mansurja. To zavest je bilo treba ustvariti. Kot omenjeno na majici, sta razdalja in maska ​​zelo pomembni. Karkoli je potrebno za naše zdravje, moramo skupaj upoštevati pravila. "
 • Huseyin Zeybek: “Najlepša hvala, občina Metropolitan nudi odlične storitve. Z občino Metropolitan smo zelo zadovoljni. "
 • Furkan Kara: »Mislim, da bo ta kampanja za ozaveščanje učinkovita. Ljudje morajo zdaj upoštevati pravila socialne distance. Zahvaljujem se metropolitanski občini. "
 • Yasemin Duran: »Lepo je, da naša občina misli na nas. Mislim, da bo ta aktivnost ozaveščala. Mestna občina se po najboljših močeh trudi za nas, hvala. "
 • Stoječi žerjav: »To je bila zelo dobra vaja za ozaveščanje. Epidemija koronavirusa se je v Pursaklarju zelo razširila. Predsednik Mansur se je odlično odrezal, hvala. "
 • Gokmen Kilic: »Mislim, da bi bilo treba takšne študije razširiti. Zahvaljujem se naši občini. "
 • Bülent Sarı: »Bila je dobra prijava. Živim v Nemčiji. Takšne študije še nisem videl. Najlepša hvala. "
 • Anıl Olcay: »Zelo sem zadovoljen z našim metropolitanskim županom. Najlepša hvala za vašo občutljivost. "
 • Mehmet Guner: »Občani morajo biti previdnejši. Tudi ta organizacija je zelo dobra. "
 • Tuncer Açıkgöz: "Najlepša hvala. Cenim opravljene storitve. Upam, da bodo ljudje zdaj pozorni. "
 • Satı Biçer: »To je zelo lepa aplikacija. Mislim, da bo učinkovito. Verjamem, da bodo ustrezali socialni distanci. Hvala predsedniku Mansurja. "
 • Emine Ayan: »Trudimo se pomagati, kolikor lahko, tako da ohranjamo svojo socialno distanco. Mislim, da bo ta praksa tudi ozaveščala. "
 • Anıl Olcay: »Zelo sem zadovoljen z našim metropolitanskim županom. Najlepša hvala za vašo občutljivost. "
 • Mehmet Guner: »Občani morajo biti previdnejši. Tudi ta organizacija je zelo dobra. "
 • Tuncer Açıkgöz: "Najlepša hvala. Cenim opravljene storitve. Tudi ljudje, če Bog da, bodite pozorni.
 • Satı Biçer: »To je zelo lepa aplikacija. Seveda mislim, da bo učinkovit. Verjamem, da bodo ustrezali socialni distanci. Hvala predsedniku, Mansurju. "
 • Emine Ayan: »Trudimo se pomagati, kolikor lahko, tako da ohranjamo svojo socialno distanco. Mislim, da bo ta praksa tudi ozaveščala. "
 • Hüseyin Unal: "Hvala našemu predsedniku Mansurju Yavaşu, ki nam je danes razdelil majice."
 • Akif Erder:'' Za zaščito pred epidemijo koronavirusa moramo nositi masko. Rad bi se zahvalil metropolitanski občini Ankara in našemu županu Mansurju Yavaşu, ki je začel s projektom ozaveščanja o zdravju državljanov in razdelil majice. "
 • Macit Korkmaz:'' Rad bi se zahvalil županu mesta Ankara Mansur Yavaşu, ki skrbi za zdravje državljanov in je oblikoval majice za ozaveščanje o epidemiji koronavirusa. Naj bo Allah na naših glavah. "
 • Yusuf Duran: "Hvala našemu dedku Mansurju, ki nam je razdelil maske in majice."
 • İsmet Damar:'' Zelo so mi bile všeč majice, ki jih je Ankara Metropolitan pripravila, da bi opozorila na epidemijo koronavirusa. Najlepša hvala za maske, razdeljene za naše zdravje. Zelo sem zadovoljen s storitvami našega predsednika Mansurja. "
 • Cemil Akyuz:"Rad bi se zahvalil županu mesta Ankara Mansur Yavaşu, ki dela za zdravje državljanov, ki služijo, ne da bi ločevali okrožje."
 • Orhan Dertli:"Rad bi se zahvalil našemu predsedniku Mansurju Yavaşu, ki si že od prvega dne epidemije koronavirusa prizadeva za zdravje državljanov in nam danes razdeljuje majice in maske."
 • Atilla Olcay:'' Všeč mi je bila storitev majic, ki jo je občina Ankara Metropolitan oblikovala in razdelila državljanom za ozaveščanje o epidemiji koronavirusa. Zelo sem zadovoljen s storitvami našega predsednika. Naj nas Allah ne razočara. "


klepet

Najprej komentirajte

Yorumlar