Začnejo se mednarodna tekmovanja v cestnem in gorskem kolesu Erciyes

Začnejo se mednarodna tekmovanja v cestnem in gorskem kolesu Erciyes
Začnejo se mednarodna tekmovanja v cestnem in gorskem kolesu Erciyes

Mednarodna kolesarska zveza 32 mednarodnih cestnih in gorskih kolesarskih dirk na koledarju bo 3. septembra, Erciyes med 11. oktobrom, ki je postalo središče kolesarskega športa v turškem Kayseriju. Organizacija bo 40 dni spremljala boj mojstrskih pedalistov.


Mednarodne cestne in gorske kolesarske dirke Erciyes, Mestna občina Kayseri, Erciyes Inc., Združenje za športni turizem na visoki nadmorski višini Erciyes, Razvojna agencija Velo Erciyes RATE v organizaciji Mednarodne kolesarske zveze UCI (Union Cycliste Internationale) in Turške kolesarske zveze ter Devel Municipality Sports A. Ş bo izveden s podporo Kayseri Transportation Inc., Pokrajinske direkcije za zdravje ter javnih ustanov in organizacij.

Med 3. septembrom in 11. oktobrom bodo v Kayseriju potekala 12 mednarodnih kolesarskih tekmovanj, od tega 2 mednarodnih tekmovanj v cestnem kolesu, 20 spustu in 32 gorskih koles. Erciyes bo pustil pečat na kolesarski skupnosti z gostovanjem največ mednarodnih dirk na svetu.

Turški Erciyes visokogorski kampi in kolesarske dirke po vsem svetu, vključno z drugimi ZDA, Italijo, Španijo, Rusijo, Belgijo, Ukrajino, Kitajsko, Azerbajdžanom, Kuvajtom, kolesarska ekipa bo sodelovala iz Kolumbije. Na tekmovanjih v Erciyesu se bo udeležilo 90 profesionalnih športnikov in 55 športnic.

Organizacija bo potekala na poteh okrožij Melikgazi, Talas, Kocasinan, Develi, Yahyalı, Hacılar, Yeşilhisar, Felahiye, Özvatan, Tomarza, zlasti v središču mesta Kayseri, v ospredje pa bodo postavljene zgodovinske in naravne lepote mesta. Na progah Erciyes Bike Park bodo potekale gorske kolesarske in spustne dirke.

Odpoved stotine dirkalnih organizacij po vsem svetu zaradi epidemije virusa korone je vse poklicne kolesarske ekipe obrnila pogled na goro Kayseri Erciyes. Namestitev na 2.200 metrih, kakovost in raznolikost cest, bližina gore do letališča, možnost neposrednega leta s številnih točk, zlasti v Evropi, podnebje, kakovostna storitev v primerjavi s konkurenčnimi gorami v Evropi in brezvizno potovanje naše države iz številnih držav postavljajo regijo v ospredje.

Na tiskovno konferenco v hotelu Erciyes MagaSaray pred tekmovanji; Predsednik Turške kolesarske zveze Erol Küçükbakırc, predsednik Kayseri Erciyes Inc. dr. Sodelovali so Murat Cahid CINGI, generalni sekretar razvojne agencije ORAN Ahmet Emin KİLCİ, provincialni direktor za mladino in šport Murat ESKİCİ in organizator VELO Erciyes Mustafa Kemal CANFEDAİ.

Navaja, da Erciyes ni le center za zimske in smučarske športe, ampak tudi med najboljšimi na svetu v kolesarskem športu, je Erciyes A.Ş predsednik upravnega odbora dr. Murat Cahid Cıngı “Veste, da se naložbe naše mestne občine Kayseri v mestu Erciyes nadaljujejo zelo hitro. Plodove osrednjega načrta Erciyes smo začeli videti ne samo v zimskem in smučarskem turizmu, temveč tudi v vseh športnih panogah. Od dneva, ko smo bili ustanovljeni leta 2011, dajemo kolesarjenju v kraju Erciyes še posebej velik pomen. Naše naložbe smo ustrezno oblikovali. "V Turčiji bomo naredili kolesarski center Erciyes," smo predstavili vizijo. Že leta si prizadevamo, da bi Erciyes ostal živ 4 sezone. Vsa prizadevanja naše občine so v tej smeri. Izkazali smo se v zimskih športih. Zdaj smo dokazali, da imamo prednost pri kolesarjenju ”.

Predsednik turške kolesarske zveze Erol Erciyes Küçükbakırc je tudi dejal, da ima vso infrastrukturo za mednarodne dirke. Küçükbakırcı je dejal, da je Kayseri eno najprimernejših mest za kolesarjenje, "Ko je na tem mestu bogastvo, kot je Erciyes, ni sanjati o 32 mednarodnih dirkah. Prepričan sem, da bodo Erciyes v kratkem času postali nepogrešljiv naslov kolesarjenja na svetu. "

Ahmet Emin Kilci, generalni sekretar ORAN-ove razvojne agencije, je dejal: “Prvič, ORAN-ova razvojna agencija, Erciyes A.Ş. Gorska regija Erciyes je začela pritegniti pozornost kolesarskih športnikov v okviru projekta, ki smo ga sprožili skupaj s kampi Velo Erciyes in Erciyes High Altitude Camping. Danes smo na dirkah, ki bodo potekale, začeli žanjeti sadove našega dela ”.

Pokrajinski direktor za mladino in šport Murat Eskici je dejal: „Raven, ki smo jo dosegli s tem, ko smo postavili središče visokogorskega taborišča v Erciyesu, je očiten močan trud naše občine in podpora javnih ustanov. Hvaležni in hvaležni smo naši federaciji. Pokazali so voljo, da bi večino tekmovanj izvedli v našem mestu, «je dejal.

Podatke o dirkah je podal tudi organizator VELO Erciyes Mustafa Kemal CANFEDAI.

Urnik dirk je naslednji;

3. september 2020 Velika nagrada cestnih koles Develi - ženska

3. september 2020 Velika nagrada cestnih koles Develi - moški

4. september 2020 Velika nagrada za cestno kolesarjenje Kapadokija - moški

4. september 2020 Velika nagrada za cestno kolesarjenje Kapadokija - ženska

5. septembra 2020 Grand Bike Grand Prix Mount Erciyes 2.200 MT - ženske

5. september 2020 Velika nagrada za cestna kolesa Mount Erciyes 2.200 MT & amp; ndash; Moški

6. september 2020 Velika nagrada za cestna kolesa Najboljša visoka nadmorska višina na svetu - Erkek

6. september 2020 Velika nagrada za cestna kolesa Najboljša visoka višina na svetu - ženska

10. - 13. september 2020 Gorsko kolo Mega Saray Erciyes Hotel MTB dirke-4 dnevi / 4 dirke

14. september 2020 Velika kolesarska nagrada Velo Erciyes - moški

14. september 2020 Velika kolesarska nagrada Velo Erciyes & amp; ndash; Ženska

15. september 2020 Velika nagrada za cestna kolesa Central Anatolia & amp; ndash; Ženska

15. september 2020 Velika nagrada cestnih koles Srednja Anatolija - moški

17. - 20. september 2020 Gorsko kolo Velo Erciyes MTB dirke - 4 dnevi / 4 dirke

20. september 2020 Gorsko kolo Erciyes Downhill

23. september 2020 MTB pokal v gorskem kolesu Central Anatolia

24. september 2020 MTB pokal za gorsko kolo Kayseri

27. september 2020 Gorsko kolo Kayseri Velo Erciyes Downhill

1. oktober 2020 Dan zmage z gorskim kolesom & amp; ndash; MTB pokal na dan zmage

2. oktober 2020 Gorsko kolesarjenje Mirada Del Lago Hotel MTB Cup

3. oktober 2020 Gorsko kolo Mt Argeus 2.200 mt MTB pokal

4. oktober 2020 Gorsko kolo Najboljši MTB pokal na visoki nadmorski višini

8. in 11. oktober 2020 MTB dirke z gorskim kolesom Marmonti Erciyes - 4 dnevi / 4 dirkeklepet


Najprej komentirajte

Yorumlar