Veliko zanimanja študentov za poklicno srednjo šolo Eskişehir OSB

Veliko zanimanje študentov za poklicno srednjo šolo eskisehir osb
Veliko zanimanje študentov za poklicno srednjo šolo eskisehir osb

"Zasebna poklicna in tehnična Anatolijska srednja šola EOSB", ki je bila odprta v študijskem letu 2019-2020, da bi zadovoljila kvalificirane kadrovske potrebe industrije Eskişehir, je postala priljubljena učencem in njihovim družinam. V novi študijski sezoni 2020–2021 bo v šolo sprejetih 270 učencev, v času vpisa pa povpraševanje približno 200 odstotkov.


"Zasebna poklicna in tehnična srednješolska šola EOSB", ki jo je v študijskem letu 25-2019 odprla direkcija za organizirane industrijske cone Eskişehir, da bi uresničila 2020-letne sanje industrije Eskişehir, je v kratkem času postala najljubša za študente in njihove družine. Pripravljena na izobraževanje v novi glavni zgradbi kampusa v študijski sezoni 2020–2021, je šola v času vpisa postala ena najbolj priljubljenih šol. 38 odstotkov splošne poklicne šole v Turčiji, Eskisehir, medtem ko je povpraševanje okrog 28 odstotkov, bo novo študijsko leto 270 študentov zasebne EOSB poklicne in tehnične Anatolijske gimnazije, povpraševanje je bilo približno 200 odstotkov.

Po naši poklicni srednji šoli je približno 200% povpraševanja

Predsednik organizacijske industrijske cone Eskişehir Nadir Küpeli je dejal, da je šola, ki je bila odprta v študijski sezoni 2019-2020, da bi zadovoljila potrebe po usposobljenem kadru v industriji Eskişehir, ena najbolj priljubljenih šol v kratkem času in dejal: Naša šola, ki se je začela v študijski sezoni 2019-2020, je v zelo kratkem času postala priljubljena tako za naše učence kot starše. Za našo šolo je pred novim izobraževalnim obdobjem veliko zanimanja in povpraševanja. V Turčiji je 38 odstotkov poklicnih šol v povprečju zanimanja, kljub temu, da je bilo v Eskişehirju približno 28 odstotkov povpraševanja za približno 200 odstotkov naše šole, "je dejal. Küpeli je izjavil, da 100 študentov še vedno študira v začasni stavbi in da bodo v študijski sezoni 2020–2021 dobili 270 novih študentov in da se bo to število povečalo z odprtjem novih oddelkov v naslednjih letih, prvi diplomanti pa jih bodo začeli dajati 3 leta kasneje.

Popolnoma opremljena poklicna srednja šola

Kot je dejal, da bo nova glavna zgradba kampusa, ki obsega 26 tisoč kvadratnih metrov, pripravljena v novi akademski sezoni, je predsednik Küpeli dejal: "Kot uprava in nadzorni svet si prizadevamo za dokončanje novega šolskega kampusa v obdobju 9 mesecev. V študijskem letu 2020-2021 se bodo naši učenci začeli učiti v novi šolski zgradbi. Naša šola ima 30 učilnic. Lani smo v začasni stavbi odprli oddelek za kovinsko tehnologijo. V šolskem letu 2020–2021 bo naš veliki šolski kampus, ki je predviden z računalniško podprtimi pametnimi tablami, delavnicami in učilnicami, opremljenimi z najnovejšo tehnologijo, omogočil izobraževanje na treh področjih: strojna tehnologija, industrijska tehnologija avtomatizacije in električna elektronska tehnologija. V študijskem letu 2021-2022 bodo tem oddelkom dodali plastične tehnologije in področja kovinskih tehnologij. V naslednjih letih se bo izobraževanje nadaljevalo na 5 področjih in 10 panogah. V okviru šole imamo tudi telovadnico, konferenčno dvorano, knjižnico, delavnice, razstavni prostor, laboratorije in jedilnico. Načrtujemo, da bomo v novi študijski sezoni z našimi učenci, učitelji, starši in predanimi industrijalci odprli našo šolo, ki obsega skupno 26 tisoč kvadratnih metrov. "Kmalu bomo imeli popolnoma opremljeno poklicno srednjo šolo, ki jo industrija Eskişehir že leta hrepeni."

Ta šola bo tovarna

Predsednik Küpeli je dejal, da z veseljem prinašajo dragoceno delo Eskişehirju in provincialni industriji: „Naša šola bo zelo pomembno delo in vrednota našega sodobnega in izobraženega mesta. Ta šola bo kot tovarna. Naši otroci, ki bodo končali to šolo, bodo imeli zlato zapestnico. Naši mladi, ki odraščajo tukaj, bodo veliko prispevali k inovativnemu razvoju in preobrazbi naše industrije. Naša poklicna in tehnična Anatolijska srednja šola bo zadovoljila kvalificirane kadrovske potrebe naših podjetij, in sicer delovno silo podjetij v naši industrijski coni Eskişehir, pri čemer se bo usposabljanje izvajalo po najnovejših tehnoloških sistemih. Letos bo naša šola ponudila usposabljanje v novem kampusu, spremenila se bo v poklicnem izobraževanju in zasebno izobraževanje v Turčiji bo zgled na njihovem področju, "je dejal.klepet

Najprej komentirajte

Yorumlar