Kdaj se bodo vlaki zagnali?

kdaj bodo začeli vlaki zagnati
kdaj bodo začeli vlaki zagnati

Tren Seferleri Ne Zaman Başlayacak? : TCDD Taşımacılık, koronavirüs salgını nedeniyle ara verilen Yüksek Hızlı Tren (YHT), bölgesel tren ve anahat tren seferlerini, herhangi bir değişiklik olmazsa Haziran ayı içerisinde yeniden başlatmayı planlıyor.


TCDD Taşımacılık AŞ tarafından açıklanan bir tarih henüz yok ama yeni normalleşme sürecinde önümüzdeki haftalarda kademeli olarak tren seferleri tekrar başlayacak. Yataklı vagonlar için ise yarı düzenlemeler yapılıyor. Bu düzenlemeler sonrası Doğu Ekspresi gibi popüler tren seferlerine de tekrar başlanacak.

Kars Eastern Express
Kars Eastern Express

Tu so nova pravila, ki jih je treba uporabiti na vlakih

Nekatera pravila so bila uvedena za "prehodno obdobje". V skladu s tem bodo vlaki prevažali potnike s 50-odstotno nosilnostjo. Neopačeni potniki ne bodo odpeljani v vlake. Potniki bodo vozovnice dobili vnaprej. Sedel bo le na sedežu, ki so ga kupili. Na drugem sedežu ne bo mogel potovati. Cene vozovnic ni sprememb. Vlaki bodo razkuženi.

Nekatera pravila bodo veljala v "prehodnem obdobju". To so:

  • YHT bodo prevažali potnike s 50-odstotno nosilnostjo.
  • Neopačeni potniki ne bodo odpeljani v vlake. Potniki morajo priti s svojimi maskami.
  • Potniki bodo vozovnice dobili vnaprej. Sedel bo le na sedežu, ki so ga kupili. Na drugem sedežu ne bo mogel potovati.
  • Cene vozovnic ni sprememb.
  • Vlaki bodo razkuženi.

Vlaki bodo imeli prazne sedeže za zdravje za vagoni "

“Trenler de yüzde 50 kapasite ile çalışacaklar. Arkada sağlık için boş koltuklar olacak. Vatandaşın yeni döneme alışması için mali ve psikolojik desteğe ihtiyaç var. Onları tekrar kazanmak için fedakârlık yapılması gerekiyor. Yapılan araştırmalara göre, havayolunda önümüzdeki yıl bu mevsimde bile Ocak ayı rakamlarını yakalayamıyor. Trende de benzer rakamlar var. Milletin yaşantısı artık değişecek.”

Kdaj se bodo začele ekspedicije YHT?

Izjavil je, da so sedeži vlakov urejeni tako, da so razdalje med sedeži prilagodili spreminjajočim se pravilom o družbenih razdaljah po YHT Coranavirusu, ki ga upravlja TCDD Taşımacık AŞ. Prodaja vozovnic za lete YHT, ki se bo začela sredi junija, bo znova na internetu.

Zemljevid Turčija hitri vlakkako 1

Yorumlar