Ladje Martyr Basic Boxwood bo vojska ljubila morje

Osnovna privezana ladja sehit bo vojska ljubila morje
Osnovna privezana ladja sehit bo vojska ljubila morje

Kljub temu, da ima Ordu obalo do morja, je metropolitanski župan Ordu izjavil, da od morja ne more imeti koristi na vsaki ploščadi. Mehmet Hilmi Güler nadaljuje z izvajanjem projektov, s katerimi bo mesto mir z morjem.


V tem okviru je metropolitanska občina Ordu, ki je sprejela pomembne odločitve za povezavo Ordu z morjem, izvajala vzdrževalna in popravila, da bi ladjo z imenom Şehit Temel Şimşir pripeljala v turizem. Metropolitanska občina, ki je sanirala številne kraje, od motorja do stropa, od elektrike do mehanskega poudarka, ladje, ki se je spremenila v razrez, prav tako predela notranjo dekoracijo, da bi ladja postala uporabnejša.

MNOGO-NAMENNA MESTA SE NAJDIJO

V okviru projekta, ki bo veliko prispeval k pomorskemu turizmu in državljanom Ordua všeč morje; Tam bodo mesta, ki bodo privlačna za državljane, kot so restavracija, kavarna, poročna dvorana, otroško igrišče, prostor za glasbo v živo. Na ladji s kapaciteto 600 ljudi, medtem ko potekajo tudi srečanja, je mogoče organizirati tudi izlete.

"BODO PRIMERNO MESTO Z ARMIJSKIM MOROM"

Kot izrazil, da so bili projekti izvedeni v smislu uskladitve Orduja z morjem, je orduški metropolitanski župan dr. Mehmet Hilmi Güler je dejal: "To je mesto, ki bo ljudem pritegnilo oči s svojo zeleno in modro vojsko. Glede turizma imamo veliko raznolikosti. Vendar pa se Ordu boji morja in mu od njega ni uspelo. Kot mestna občina Ordu izvajamo projekte, ki bodo Ordu naredili mir s svojim morjem. Ordu, ki je v vseh pogledih vzorno mesto z deli, ki jih bomo izvajali v tem smislu, bo zgled za njegovo morje. "

"NAŠI DRŽAVLJANI BO NA PROSTEM PRIDOBIL PROSTOR

Župan Güler je povedal, da ekipe izvajajo vroče delo na izposojeni ladji: "V naši vojski, ki je na obali Črnega morja, ne vidimo veliko mobilnosti, pozimi ali ne. Želimo prinesti mobilnost na morje in naše državljane, da sodelujejo v tej mobilnosti. V tem smislu smo v četrtek od naše občine najeli ladjo z imenom Şehit Temel Şimşir. Na tej ladji naše ekipe delujejo vroče. Na odstranjeni ladji naše ekipe izvajajo vzdrževanje in popravila, vključno z notranjo dekoracijo. Ta ladja, zasnovana z različnimi koncepti, bo vključevala veliko krajev od svoje restavracije do poročne dvorane. V pisni obliki bodo naši državljani z zimo to ladjo lahko brez težav uporabljali. Ko bodo dela končana, bodo naši državljani porabili veliko časa na ladji. "

Ta diaprojekcija zahteva JavaScript.Najprej komentirajte

Yorumlar