Taksi in minibusi so v prestolnici razkuženi

Taksi in dolmus sta razkužena v prestolnici
Taksi in dolmus sta razkužena v prestolnici

Metropolitanska občina, ki preživlja intenziven nadure z bojem proti epidemičnim boleznim in izvaja redna dezinfekcijska dela v vozilih javnega prevoza, je začela študije higiene v 7 tisoč 701 taksijih, ki se nahajajo v Başkentu. Medtem ko so ukrepi, ki prednostno obravnavajo javno zdravje, začeli izvajati enega za drugim, je Generalni direktorat EGO zaradi praznikov preuredil delovne ure. Medtem ko so ekipe policijske uprave pregledale čistilna in sterilizacijska dela v hotelih v Ankari, je generalna direkcija ASKİ začasno zaprla podružnice za zbiranje in naročnino na 2 lokacijah. Metropolitanska občina je prekinila tudi službo sožalje šotorjem umrlih občanov.


Metropolitanska občina Ankara nadaljuje s higienskimi aktivnostmi po vsem mestu.

Medtem ko se ekipe Metropolitan zbirajo za zahteve javnih zavodov in organizacij do nevladnih organizacij, se v vozilih javnega prevoza, ki jih uporabljajo državljani, izvajajo natančna čistilna dela. Po metroju, ANKARAY, žičnici in avtobusih so se začela dezinfekcijska dela v taksijih v Başkentu.

UPORABA HIGIJENE V DAVKIH

Medtem ko se v glavnem mestu zaradi epidemije, ki prizadene svet, povečujejo študije o dezinfekciji in sterilizaciji, metropolitanske ekipe za čiščenje, katerih dovoljenja so bila odstranjena, delujejo 7 ur na dan, da zaščitijo javno zdravje.

Na zahtevo Zbornice obrtnikov avtomobilov in voznikov v Ankari so bili sprejeti ukrepi za uporabo dezinfekcije za 7 tisoč 701 taksijev, ki služijo v prestolnici. Ekipe Metropolitanske občine; Skladišče Kızılay v prvi vrsti izvaja higienska dela na treh točkah, prav tako delavnica tabličnih plošč İskitler Zübeyde Hanım Mahallesi Mianka Boulevard Room Room z vozniki in tržnica Varlık Mahallesi Yayın Sokak.

Kot je dejala, da bodo redno preverjali dezinfekcijska dela, ki so jih začeli taksiji, je generalna direktorica generalnega direktorata policistov Veda Oğan izjavila, da je Cevdet Kavlak, namestnik predsednika Ankarske obrtne zbornice, namenjen temu, da se državljani v zadnjih dneh udobno odpravijo na taksije, je dejal:

»Za naše taksije se je postopek dezinfekcije začel pri treh točkah. Po teh postopkih imamo 3 zaprtih taksi postaj in jih bodo razpršili pred njimi. Radi bi se zahvalili našemu metropolitanskemu županu Mansurju Yavasu, ki nam je pomagal pri tej zadevi in ​​dal navodila za brezplačno brizganje. "

Kot je dejal, da je taksi voznik že 15 let, je Temel Karuk opozoril tudi na pomen vloge za javno zdravje in dejal: "Zahvaljujemo se predsedniku in naši občini za dezinfekcijska dela, ki jih je naša občina opravila za taksije." Şevket Pamukcu, Hvala vsem, ki ste šli mimo, "je dejal.

DEZINFEKCIJA V OBMOČJU IN STOPNJI

Na intenzivno povpraševanje so ekipe BELPLAS A.Ş pod nadzorom Uprave policijske uprave začele dezinfekcijska dela na postajah Bentderesi in Gülbaba Dolmuş za 2 tisoč 56 dolmusov. Kot je dejal, da je treba očistiti sedeže, okna in ročaje za notranjo strukturo vozil, je Seyfettin Aslan, vodja oddelka za zdravje v metropolitanski občini, podal naslednje ocene, tako da je povedal, da se bodo dezinfekcijska dela nadaljevala v celotni provinci:

»Trudimo se, da ne bi motili našega rutinskega programa čiščenja. Začeli smo tudi s postopkom čiščenja in dezinfekcije minibusov, ki jih uporabljajo prebivalci Ankare. Za taksista delamo z enakim tempom. Še naprej služimo 7/24. “

Generalni sekretar obrtniške zbornice v Ankari Erşan Ağören je poudaril, da je javno zdravje prednostna naloga, in se zahvalil metropolitanskemu županu Mansurju Yavasu za podporo.

AVTOMOBILI, KI JIH POGLAVJAJO POTNIKI, KI JIH SO POTRDILI, SO DEZINFEKIRANI

3 državljanov, ki so upali v Ankaro in prišli iz tujine, so se z avtobusi EGO preselili v spalnice v Gölbaşıju.

Medtem ko so dela dezinfekcije izvajale ekipe BELPLAS v spalnicah, kjer je bila nastanitev, je bilo 37 avtobusov EGO, kamor so prevažali potnike, na tretji regionalni direkciji za avtobusne prevoze dezinficirali po mednarodnih standardih. Opravljeno je bilo tudi notranje in zunanje čiščenje avtobusov, katerih filtri so bili obnovljeni s sterilizacijo na prezračevalni sistem.

Seyfettin Aslan, vodja oddelka za zdravje, ki je pregledal dezinfekcijska dela na kraju samem, je dejal: „Dezinficirali smo naše avtobuse, ki prevažajo potnike Umrah, in jih zamenjali v filtre za cvetni prah. Kot mestna občina nadaljujemo boj proti koronavirusu na najvišji ravni. Ljudje iz Ankare so lahko prepričani, da so ti avtobusi očiščeni do podrobnosti. Če se bodo naši državljani držali ukrepov, ki jih je napovedalo ministrstvo za zdravje, se bodo prebivalci Ankare v tem boju uspešno borili. "

STORITVE, UREJENE V MASNEM PREVOZU

Kot je dejal, da bodo avtobusi, ki prevažajo potnike iz Umre, že drugič podvrženi dezinfekciji in bodo v torek, 17. marca, začeli delovati, je vodja Generalne direkcije za avtobuse EGO Mustafa Geyikçi dejal: "Upoštevali smo naše previdnostne ukrepe. Vsi naši avtobusi so razkuženi. Ljudje iz Ankare lahko mirno uporabljajo naše avtobuse. "

Kot je dejal, da je Generalni direktorat EGO zaradi počitnic šol Ministrstvo za nacionalno izobraževanje zaradi počitnic šol sprejel novo ureditev vozil za javni prevoz (Metro, ANKARAY in Avtobusi), je dejal, da se je "Program počitniških semestrskih programov" začel izvajati med 16. in 30. marcem.

ZNANJA ZA ZBIRANJE IN PODPORO NA 20 TOČKIH, ZAPRTENIH ZAČASNEM ČASU

Generalni direktorat ASKİ se je odločil, da bo v okviru ukrepov, sprejetih za zaščito javnega zdravja pred epidemijami, zaprl 20 poslovalnic, kjer so bile opravljene transakcije zbiranja vode in naročnine.

Glede na razlago, da bodo druge podružnice v glavnem mestu še naprej zagotavljale storitve, naročniki pa lahko plačujejo prek PTT, interneta in bank, podružnice, ki začasno ne bodo opravljale storitev, so naslednje:

"Naročila Mamak in šivalne hiše, Dikmen, Ayvalı, Etlik, Gazino, Andaç, Erdem, Pleven, Fatih, Yenikent, Şentepe, Karşıyaka, Zbirna mesta za novorojenčke, hüseyingazi, Aydınlıkevler, Mutlu, Eryaman, Güzelkent, Polatlı in Şentepe. "

HIGIENIČNA PRODAJA V HOTELIH

Dela na dezinfekciji so bila pospešena po opozorilnem pismu, ki ga je Policijska uprava poslala vsem hotelom v prestolnici, nastanitvenim objektom in kopeli.

Medtem ko so ankaraški policisti pregledovali hotele, so v številnih hotelih v prestolnici povečali ukrepe za zdravje državljanov. Skupine policijske uprave Mestne občine so ob pregledu ukrepov na kraju samem poostrile nadzor.

Metropolitanska občina je tudi začasno prekinila storitev sožalnega šotora, ki jo je izvajala za pokojne občane, da bi preprečila nastajanje množic in širjenje virusa.

Ta diaprojekcija zahteva JavaScript.


Železniške novice

Najprej komentirajte

Yorumlar