Opozorilo o ozaveščenosti z ATTİ zaščitite nalepke na daljavo

Opozorilo o ozaveščenosti z astmo
Opozorilo o ozaveščenosti z astmo

Metropolitanska občina Ankara še naprej opozarja državljane z novimi ukrepi za boj proti izbruhu koronavirusa. Z novo aplikacijo, ki so jo začeli izvajati v Başkentu, so bile nalepke 'Keep your distance' postavljene v servisne zgradbe mestne občine, zlasti AŞTİ. Kot je dejal, da so trgom začeli distribuirati spodbudne "nalepke", je vodja policijske uprave mestne občine Mustafa Koç dejal, da si prizadevajo za ozaveščanje državljanov o svojem zdravju in zdravju drugih.


Metropolitanska občina Ankara nadaljuje boj proti izbruhu koronavirusa z novimi ukrepi.

Nadaljevala je opozorila o računih družbenih medijev, mestnih zaslonih in plakatih s klicem "HomeKal", metropolitanska občina je pripravila nalepke "ohranjaj svojo razdaljo" za večjo ozaveščenost.

PRVA PRIJAVA V AŞTİ

Metropolitanska občina s temi "nalepkami" v mestu AŞTİ, kjer se dogaja potniški promet, poskrbi, da bodo državljani, ki čakajo na čakalno vrsto vozovnic pred uradi avtobusnih podjetij, pozorni na to opozorilo.

Kot je dejal, da se v mestu AŞTİ za javno zdravje nadaljuje razkuževanje, je vodja policijske uprave mestne občine Mustafa Koç izjavil, da želijo ozaveščati državljane z lepilom, ki je na tleh, in dejal:

„Skrbimo za študije dezinfekcije v boju naše metropolitanske občine proti širjenju koronavirusa. Poleg tega jemljemo ta boj še korak dlje in si prizadevamo za osveščanje ljudi o zaščiti socialne distance. Število potnikov se je močno zmanjšalo, toda v AŞTİ smo na čakalnih mestih pred ploščadami naredili "nalepke" in jih pritrdili na dvigala. Okrožnica notranjega ministrstva za notranje zadeve je bila aktivirana, da bi v avtobusih sedela ena oseba na dvojnih sedežih in se križala na zadnjih in sprednjih sedežih. O tem smo obvestili podjetja za medkrajevne avtobuse. Njenemu izvajanju sledimo prek policije in varnostnikov. Podjetja imajo veliko izgubo prihodka. Z navodili našega predsednika gospoda Mansurja Yavaşa in z odločitvijo upravnega odbora BUGSAŞ smo na izhodu iz AŞTİ za polovico znižali pristojbino, prejeto od avtobusov. Pri naših državljanih vidimo občutljivost. Pozivam vse prebivalce Ankare, bodite doma, ohranite socialno distanco, ko greste ven, preprečite širjenje virusa. "

Mehmet Bingöl, ki deluje v prodajalni vozovnic, je izjavil, da je nova aplikacija uporabna, in povedal: „Nalepke za socialne razdalje so bile zelo koristne. Prosimo jih, naj z nami stojijo na nalepkah, da lahko ozaveščajo potnike. Metropolitanska občina nadaljuje s prizadevanji za boj proti virusu AŞTİ. Od tu želim prenesti svoje zadovoljstvo Mansurju Yavaşu. "Faruk Çayan, ki je odpotoval v Denizli, je poudaril pomen opozoril in previdnostnih ukrepov:" V vrata cevi so postavili termalno kamero, ta aplikacija je pritegnila mojo pozornost. Da bi zaščitili socialno razdaljo, se mi je ta aplikacija zdela zelo uspešna, na tleh in dvigalih so pritrjene nalepke. Medtem ko je lastnik podjetja lastnik podjetja razdelil masko, je metropolitanska občina vsem ustvarila ozaveščenost. En avto je v avtobusih za socialno razdaljo. Verjamem, da bomo vsi, če bomo sprejeli vse potrebne ukrepe, čim prej premagali te težke dni. "

RAZPRODANO NA TRGE

Kot je dejal, da na trge distribuirajo opozorilne nalepke, ki jih državljani intenzivno uporabljajo, je vodja policijskega oddelka Mustafa Koç dejal, da so doma klicali s plakati, ki so jih pripravili.

Koç, ki se je s tržnimi policijskimi ekipami na trgih, na katerih je bila vložena prijava, posvetoval s temi podatki:

"Na vhodu na trge obesimo opozorilne plakate" pojdite domov, ko končate z nakupovanjem ". Na našo občino so prenesli še en okrožnik našega notranjega ministrstva. Da bi izpolnili okrožnico, ki določa število kupcev, ki jih je mogoče namestiti glede na kvadratne metre trgov, smo objavili opozorila, ki kažejo, koliko strank lahko vstopi na vhod na trge. Na tla nalepimo tudi nalepke 'ohranjaj razdaljo', da se prepreči kopičenje pred ohišjem. Te študije želimo razširiti po vsej Ankari. "

Kot je izrazil, da je med nakupovanjem videl nalepke, je Tuncer Ömür dejal: „Za zdravje mora biti nekaj razdalje. Zelo logična aplikacija. Zelo sem zadovoljen s prakso vzdrževanja razmika med strankami pri trgovanju na blagajni. Rad bi se zahvalil našemu predsedniku in vsem, ki so prispevali. "

NALEPKA ZA ELEVATORJE

Nalepke, ki so jih začeli postavljati v servisne stavbe metropolitanske občine, se nanesejo tudi znotraj dvigal.

Metropolitanska občina prednostno obravnava zdravje zaposlenih z nalepkami z opozorilom o zaščiti socialne distance, 4 osebe opozarjajo, da naj dvigala dvignejo pred tveganjem za epidemijo. Başak Yılmaz iz osebja Metropolitana je dejal: "Zadovoljen sem z ukrepi, sprejetimi za varovanje zdravja osebja. Rad bi se zahvalil vsem, ki so prispevali, še posebej našemu metropolitanskemu županu Mansurju Yavašu. "Esra Okkalı je dejala:" Zelo sem zadovoljna s prakso socialne distance na občini. " Osman Özcan je dejal, da meni, da so nalepke, ki vsebujejo opozorilo o socialni razdalji za zdravje, učinkovite, in dejal: "Ugotavljam, da zaščitimo socialno razdaljo, ki jo je naša občina sprožila zaradi epidemije".

Lokacijske nalepke bodo v kratkem času nameščene na postajah Metro in ANKARAY, kamor državljani potujejo vsak dan.

Ta diaprojekcija zahteva JavaScript.


Železniške novice

Najprej komentirajte

Yorumlar