Novi ukrepi za boj proti koronavirusu v Ankari

Novi ukrepi za boj proti koronavirusu v košarici
Novi ukrepi za boj proti koronavirusu v košarici

Metropolitanska občina Ankara nadaljuje s svojim aktivnim bojem v glavnem mestu z novimi ukrepi proti epidemiji koronavirusa. Medtem ko tovarna kruha Halk maksimira higienske prakse na prodajnih mestih, zlasti na proizvodnem območju, natančno izvaja dezinfekcijo na vozilih javnega prevoza, vozilih javnega prevoza, vozilih javnega prevoza, taksijih in minibusih ter servisnih vozilih C Plate. Metropolitanski župan Ankare Mansur Yavaş je napovedal, da bo mestna občina sodelovala z nevladnimi organizacijami pri distribuciji hrane uličnim živalim, da bi zadostili zmanjšanju potreb po hrani zaradi zaprtja kavarn in restavracij.


Metropolitanska občina Ankara nadaljuje dejavnosti 7/24 v okviru boja proti epidemičnim boleznim po vsem glavnem mestu.

Zaradi izbruha koronavirusa vse enote maksimirajo higienske prakse v enotah, ki so usklajene s centrom za krizno upravljanje in uvajajo tudi nove ukrepe.

MAMA RAZPOLOŽITEV PRIJATELJEM

Župan mestne občine Ankara Mansur Yavaş je sporočil, da so začeli razdeljevati hrano v sodelovanju z nevladnimi organizacijami metropolitanske občine v sodelovanju s kavarnami in restavracijami, ki zadovoljujejo prehranske potrebe hrane po nevarnosti epidemij.

Vodja oddelka za veterinarstvo in živalsko območje mestne občine Ankara Mustafa Şener, ki je izjavil, da so se vrnili v karanteno, kjer so se vračali državljani v kampusu Gölbaşı, kjer so gostili potepuške živali v zavetišču metropolitanske občine Gölbaşı, naslednje podatke o sprejetih ukrepih:

„Pod predsedstvom našega guvernerja v Ankari je bila ustanovljena krizna miza. V skladu z zahtevo urada našega guvernerja smo v karantensko območje z občino Gölbaşı in v okviru znanja naših prostovoljcev pripeljali naših 16 potepuških živali na območje karantene, da bi se izognili zdravstvenim težavam, predvsem prehrani, saj naši prostovoljci ne morejo vstopiti navzven. Zdravstvene preglede so veterinarji izvajali od prvega trenutka, ko so prišle naše živali. Šest od 16 potepuških živali je bilo steriliziranih. Vzpostavili smo stik s prostovoljci, ki so si ogledali živali v regiji. Naši prostovoljci lahko kadar koli pridejo, da nahranijo živali v našem negovalnem domu in dobijo informacije o njihovem zdravstvenem stanju. Po odstranitvi karantene bodo naše živali vrnjene v okolje, iz katerega so bile odvzete. Naši ljubitelji živali zaradi tega ne bi smeli skrbeti, naše živali so v dobrem zdravju in pri njihovi prehrani ni težav. Začeli smo tudi z distribucijo hrane. "

Predsednica skupnosti za zaščito narave in zaščite živali Univerze v Ankari Hacı Bayram Veli Damla Karaboya je dejala: „Po razglasitvi karantenskega območja smo živali, ki smo jih hranili, premestili v zavetišče Gölbaşı. Sprva smo se pristransko približali, zdaj pa lahko v zavetišču za živali Gölbaşı vidimo svoje prijatelje. Ni problema. Medtem ko je njihova teža zelo dobra in je dobro, "je v to zavetišče prihajal že leta," je dejal prostovoljni ljubitelj živali Tenay Yücel. V tem zavetišču sta vedno prisotna življenje in hrana duš. Njeni sokovi se redno menjajo. Cepiva izdelujejo redno, postopke sterilizacije opravimo takoj. Potem ko je nastopil naš metropolitanski župan Mansur Yavaş, je bilo stanje boljše. Tisti, ki tukaj ne vidijo, govorijo drugače in negativno. Naše duše so tukaj varne. Naša življenja so tukaj zelo zdrava. Nikomur ni treba skrbeti. "Izrazil je svoje misli.

LAK JE NA NAJVIŠJI HIGIJENI RAVNI

Tovarna kruha Ankara Halk je povečala tudi svoje varnostne ukrepe proti koronavirusu v trgovinah, kjer se izdelujejo kruh in pekovski izdelki, zlasti v maloprodajnih trgovinah, Halk Bread buffets in bagels.

Tovarna kruha Halk, ki je začela akcijski načrt za zaščito pred izbruhi, je ob zaposlovanju vseh zaposlenih občasno začela meriti vročino z dnevno telesno temperaturo. Halk Ekmek, ki je povečal število razkužil in na zaprtih mestih postavil opozorilne plakate, je obvezno nosil maske in rokavice. Halk Ekmek, ki zapre kavarne v prodajnih trgovinah, je začel uporabljati pravilo 1 metra za zaščito socialne razdalje za vsakodnevno prodajo izdelkov.

Kot je poudaril, da dajejo prednost javnemu zdravju in varnosti hrane, je generalni direktor Halk Ekmek Recep Mızrak sporočil, da so sprejeli stroge ukrepe:

„Pripravili smo 23 ukrepov. Za nadaljevanje aplikacij smo ustvarili urgenco za nujne krize. Ker naši proizvodni obrati delajo 3 izmene, merimo telesno temperaturo našega osebja, ki v času zaposlitve dela v tej izmeni. Na higienski točki smo prinesli nujnost razkuževalnega izdelka, rokavic in maske. Rumene črte smo narisali v intervalih 1 metra, da bi zaščitili socialno razdaljo v naši prodajalni. Na ta način skušamo zaščititi oddaljenost naših prihajajočih državljanov. "

DEZINFEKCIJA SE ZAČELA V SERVISNIH VOZILIH C

Kot je dejal, da so v Metropolitanski občini Ankara od prvega dne podvojili postopke čiščenja in dezinfekcije, povezane s koronavirusom, je oddelek za zdravstvene zadeve Seyfettin Aslan dejal, da se ta postopek vsak dan podvrže vozilom javnega prevoza.

Kot je dejal, da tudi po podzemni železnici razkužijo servisna vozila znamke C, ANKARAY, žičnica, avtobuse, taksiji in minibuse, je Aslan dejal: "Nadaljujemo s čiščenjem in dezinfekcijo v vseh vozilih javnega prevoza, ki se uporabljajo 7/24. Srečali smo se s predsednikom zbornice obrtnikov prevoznikov v Ankari za storitve vozil in ustanovili center. Po tem, ko bodo vsa naša servisna vozila s tablico C prišla v središče, se bo izvajala stalna dezinfekcija. Vodja oddelka za promet bo zagotovil usklajeno delo na tem področju. Kot Metropolitan poskušamo 7/24 uresničiti naša prizadevanja za zdravje ljudi. " Vodja oddelka za promet mestne občine Ankara Ali Cengiz Akkoyunlu je tudi poudaril, da gospodarska vozila, ki delujejo na območju Mestne občine, nadaljujejo z dezinfekcijo 7/24, "Skupno 10 gospodarskih vozil, vključno z avtobusi in komercialnimi taksiji, je bilo razkuženih. Ko bo končan postopek dezinfekcije približno 7 tisoč 300 servisnih vozil, bo očiščenih skupno 17 tisoč gospodarskih vozil. "

Tuncay Yılmaz, predsednik obrtne zbornice prevoznikov v Ankari, je opozoril na pomembnost študije o dezinfekciji, ki jo je izvedla metropolitanska občina: "Smo v sektorju, ki v mestu nenehno prevaža osebje, delavce in javne uslužbence in smo zjutraj in zvečer v velikem prometu. Način, kako se znebiti te nevarnosti, je z razkuževanjem in čiščenjem. V tem smislu nam Mestna občina zagotavlja 7/24. Najlepša hvala. " Medtem ko se je voznik tablice C İbrahim Aydirek zahvalil metropolitu župana Ankare Mansurju Yavaşu, je Fatih Yıldız dejal: „Radi bi se zahvalili mestni občini Ankara za opravljene storitve. To bi moralo biti čiščenje in razprševanje. "

HVALA PREDSEDNIKU OD TAXI IN IZPOLNJENIH TRGOVIN

Služi v oddelku za varstvo in nadzor okolja, BELPLAS A.Ş. čistilne ekipe vsak dan nadaljujejo postopek razkuževanja v taksijih in minibusih po navodilih metropolitanskega župana Ankare Mansurja Yavaşa.

Medtem ko so dezinfekcijska dela pod nadzorom ekip policijske uprave, je Orhan Taşcı, ki deluje na letališču taksi postaje, rekel: „Zahvaljujemo se našemu županu mestne občine Ankara za podporo. Zelo veseli smo dela na razkuževanju vozil. To težavo delimo z našimi potniki. Naši potniki lahko mirno uporabljajo naša vozila. " Hasan Hakan Tağluk, predsednik upravnega odbora avtomobilske prevozne organizacije Esenboğa Taxis, je dejal: „Ta aplikacija nam koristi s podporo naše mestne občine. Od potnikov dobimo dobre povratne informacije o delu. Želimo, da se te študije nadaljujejo. Rad bi se zahvalil našemu županu Mansurju Yavaşu za podporo. "

Rıfat Çetinkaya je izjavil, da strežejo na postajališčih Sincan Dolmuş, in dejal: „Vsa naša vozila so bila razkužena. Rad bi se zahvalil naši občini in gospodu Mansurju Yavaşu za opravljene storitve. "Vozniki minibusa, ki so imeli koristi od storitve, so povedali:

  • Niyazi Bilgiç: „Rad bi se zahvalil našemu predsedniku Mansurju Yavasu za to storitev, ki jo je nudila občina. Pričakujemo nadaljevanje storitev. "
  • Feyzullah Kızıltaş: "Najlepša hvala naši občini za to storitev."
  • Darilni taburlu: „Hvala naši občini, da ste poskrbeli za ta vprašanja. Storitev nadaljujemo na zdrav način. "

DODATNI NOVI UKREPI

Metropolitanska občina, ki izvaja številne dezinfekcije na mnogih točkah od javnih zavodov in organizacij do nevladnih organizacij, je sprejela naslednje dodatne ukrepe proti epidemiološki nevarnosti:

  • "Gasilske izpite", ki jih je metropolitanska občina 30. marca sporočila, da bo prijava sprejeta in bodo potekale med 13. in 17. aprilom, so bile prestavljene na poznejši datum.
  • Zaradi zmanjšanja števila potnikov trgovcev, ki uporabljajo zasebni javni avtobus (ÖHO) in zasebna javna prevozna vozila (ELV), ki vozijo v Ankari, so trajne cene licenc in linijskih razpisov zamujale za dva meseca.
  • Od 4. marca 23 je stavba mestne občine Ankara, v kateri je 2020 tisoč osebja, razen upravnih dovoljenj, opravljalo enako dolžnost v stavbi Generalnega direktorata EGO in ASKİ, in sicer v okviru ukrepov, sprejetih proti epidemiji koronavirusa, in v Generalni direkciji metropolitanske občine, EGO in ASKI z namenom varovanja zdravja zaposlenih. bo deloval s sistemom izmene do drugega reda, da bi zagotovil, da se javne storitve izvajajo brez prekinitev.
  • Nove prošnje za socialno pomoč na občino bodo namesto centra za pomoč v hrani prispele prek kontaktnih telefonov s številkami ((0312) 322 45 47, (0312) 322 11 33 in (0312) 507 37 00), da preprečijo množice, da bi tvorile in širile virus.

Ta diaprojekcija zahteva JavaScript.


Železniške novice

Najprej komentirajte

Yorumlar