V Ankari se nadaljuje boj proti koronarni okužbi

Boj proti epidemiji koronavirusa se nadaljuje v Ankari
Boj proti epidemiji koronavirusa se nadaljuje v Ankari

Metropolitanska občina Ankara nadaljuje boj proti epidemiji koronavirusa. Metropolitanski župan Mansur Yavaş je dejal, da bodo podpirali državljane, starejše od 65 let, ki so poklicali "HomeKal" po uri.


Župan Yavaş je nagovarjal državljane, stare 65 let in več, prek svojih računov v družbenih medijih, da so najeli motoristični kurir za delo na 17 trgih in podružnicah ter da bodo vse potrebe državljanov, vključenih v to področje, izpolnjene. ASKİ bo od torka, 65. marca, izvedel postopek nalaganja vode za naročnike, stare 24 let in več, ki imajo vodomer s kartico. Ekipe Mestne občine, ki na področju 7/24 urejajo javno zdravje, vsak dan razkužijo javne površine in javne ustanove in organizacije, zlasti vozila javnega prevoza.

Metropolitanska občina Ankara nadaljuje boj proti epidemiji koronavirusa, ne da bi se upočasnila.

Z večanjem prizadevanj za dezinfekcijo javnega zdravja metropolitanska občina izvaja tudi nove ukrepe za potrebe občanov. Metropolitanski župan Ankare Mansur Yavaş je v izjavi za svoje družbene medije objavil, da bodo dnevne potrebe državljanov, starih 65 let in več, ki so jim prepovedovali uro in poklicali "HomeKal", izpolnjeni prek motornih kurirjev, ki jih najame mestna občina.

Izposoja kurirjev za motocikle

Župan Yavaş, ki je sezname 17 trgov in podružnic v Ankari v prvi vrsti delil tako na svojih računih v družbenih medijih kot na spletni strani mestne občine, se je z državljani, starimi 65 in več let, pogovarjal z naslednjimi besedami:

"Dragi moji rojaki, najprej do vas. Upam, da se bomo skozi te slabe dni prebili skupaj. Kot je znano, je bil policijski čas uveden pri starosti 65 let in več. Naša pogajanja s tržnimi verigami še naprej ustrezajo potrebam tistih, ki potrebujejo pomoč. Kmalu jih bomo objavili z lokacijo, naslovom, podružnico in kontaktnimi podatki. Z lahkoto boste dobili tisto, kar želite. Imamo tudi pogajanja s kurirskimi podjetji. Kot občina vam bomo skušali pomagati pri vaših potrebah. Praksa naše občine glede področij storitev za dom še vedno traja. Poleg tega se naša ponudba tople hrane nadaljuje za 20 družin, ki živijo pod pragom lakote. Upam, da boste preživeli te slabe dni brez škode. Skupaj bomo šli z roko v roki. Vsem spoštujem vas. "

Oddelek za socialne storitve Metropolitanske občine bo plačal pristojbine kurirjem, ki so povezani z Zvezo vseh motornih koles z motornimi kolesi. Metropolitanska občina bo z razumevanjem socialne občine to storitev brezplačno nudila občanom, starim 65 let in več, ter preprečila tudi kurirje, ki v tem postopku prinašajo dnevno plačo na svoje domove.

Çağdaş Yavuz, predsednik zveze vseh Anatolijskih kurirjev za motorna kolesa, ki se je zbral pred mestno občino in izjavil, da so pripravljeni na dolžnost, je dejal:

"V prvi vrsti bomo služili s 100 kurirjem. Nadaljevali bomo z več kurirji glede na povečanje povpraševanja. Kot zveza imamo dolžnost. Dokler delna policijska ura državljanov, starih 65 in več let, in ki imajo kronične bolezni, ne bo več, bomo med trgi od 12.00. do 17.00. ure prevzeli njihovo hrano in osnovne potrebe, ki jih naročimo na trgih. Trenutno so vse restavracije in enote zaprte, brezposelni pa so tudi naši motoristični kurirji. Naš metropolitanski župan je prav tako prevzel to situacijo in vsaj naši kurirji so imeli priložnost vsak dan vzeti denar na svoje domove. Zahvaljujemo se našemu predsedniku. "

Mestni svet Ankare je prav tako opozoril na pomembnost sodelovanja med zvezo Anatolskega motorističnega kurirskega združenja, Združenjem lokalnih trgov in Združenjem trgovcev na drobno, zahvaljujoč podpori motorističnih kurirskih mestnih občin.

PREHRANA PODPORA KOLEKTORJEM PAPIRJA

Po prepovedi zbiranja papirja v prestolnici v okviru boja proti izbruhu koronavirusa se je v regijah, kjer ti ljudje živijo po navodilih predsednika Yavaşa, začela zagotavljati podporo hrani.

Mustafa Koç, vodja občinske policijske uprave, je izjavil, da so na območju, kjer se nahajajo zbiralci papirja, ki živijo na območju Şirindere v okrožju Çiğdem, izvedli dezinfekcijo in dali naslednje podatke:

"Tu živi približno 600 zbiralcev papirja. Zbiralci papirja predstavljajo posamezno največjo tvegano skupino in resno ogrožajo prenos in širjenje virusa. Zaradi tega smo prepovedali zbiranje papirja. Zbiralce papirja smo hranili kot občina. Ustvarili smo sistem, s katerim se vsak dan zjutraj in zvečer srečujemo s hrano njihovih družin. Hrano bomo z njihovimi družinami razdelili 5 ljudem, ki živijo v 200 različnih regijah. Vsak dan razkužimo območje, na katerem so, in zbrane papirje. Po mnenju znanstvenikov je najdaljše bivalno območje virusa na papirju. Dokler ne bomo imeli trajne rešitve, bomo preprečili viktimizacijo in odpravili širjenje tveganja. "

Abdülkadir Aşık, ki je bil deležen pomoči v hrani, pripravljene in distribuirane v kuhinji BELPA, je dejal: „Zaradi virusa ne bomo več zbirali papirja. Žrtev smo kot družina, a občina je pomislila na nas in nas ni pustila lačnih in žejnih. Zelo se zahvaljujem mestni občini. "Drugi zbiratelj papirja Ceylan Avcı je dejal:" Ne zbiramo več ostankov in papirja. Občina nam prinaša hrano in redno škropi v to regijo, "se je zahvalila z Mestne občine.

Seyfettin Aslan, vodja oddelka za zdravje, je dejal, da so začeli z dezinfekcijo v 10 regijah, kjer so po vsem mestu ulične živali, ki jih hranijo prostovoljni ljubitelji živali.

LAHKO DO 65-LETNIH IN PREHODNIH PODJETIJ IZ ASKI

Metropolitanska občina, ki je uvedla nove ukrepe proti grožnji epidemije, bo od torka, 65. marca, začela nalagati vodo na kartične števce stanovanjskih naročnikov, starih 24 let in več.

V okviru storitve, ki jo bodo lahko uporabljali prebivalci, stari 65 let in več, ki ne morejo ven, pokličejo Başkent 153 ali (0312) 616 10 00, bodo ekipe ASKİ izvedle postopek nalaganja vode naročnikov s pomočjo vodomerne kartice na svojih naslovih.

Podjetje ASKİ, ki vsakodnevno obvešča svoje naročnike prek besedilnih sporočil (sms) in opozoril ter deluje 24 ur, se je odločilo, da bo postopek zapiranja stanovanjskih naročnikov zaradi epidemiološke bolezni odložilo za 2 meseca. Generalni direktorat ASKİ, ki še naprej odpira vodo za 22 tisoč stanovanjskih naročnikov, ki so pred tem zaprli vodo zaradi svojih neplačanih dolgov, je od 23. marca prešel na sistem imenovanja za delovanje v centru. naročnikov www.aski.gov.t je Sporočilo, da se lahko v ASKI prijavite; Nova naročnina, sprememba naročniškega razmerja, naročila gradbene naročnine in postopki evakuacije naročnikov, preklic naročniškega razmerja, pritožba na račune, sprememba števca (vloga za odpravo napake), poizvedba računov in plačilne transakcije se bodo izvajali tudi prek spleta.

MASA PREVOZNA VOZILA JE DEŽIRANA VSAK DAN

Oddelki za varstvo in nadzor okolja ter oddelki za mestno estetiko, ki izvajajo intenzivna dezinfekcijska dela v javnih zavodih in organizacijah po vsem mestu, vsak dan razkužijo vozila javnega prevoza.

Medtem ko ekipe mestnega oddelka za estetiko izvajajo čiščenje s posebnimi razkužilnimi izdelki, zlasti na ulicah in glavnih cestah, zlasti v mestnem pohištvu in postajališčih, so avtobusi ANKARAY, Metro in EGO, taksiji in minibusi vsakodnevno razkuženi po navodilih predsednika Yavaša.

Ko je dejal, da so zadovoljni z dezinfekcijskimi deli, ki se izvajajo na postajališčih minibusa, je Fatih Özden, eden od njegovih manjših trgovcev, dejal: "Ta virus je vsem nam po državi povzročil velike težave. Naš župan gospod Mansur Yavaş vsakodnevno razkužuje naša vozila. Naša vozila so v higieni. Zahvaljujem se mu v imenu naših prodajalcev. "Ender Yılmaz je dejal:" Najprej se zahvaljujemo Mansurju Yavasu, našemu metropolitanskemu županu za dezinfekcijo. Dezinfekcija naših vozil se izvaja dnevno, "je dejal. Murat Karakoca je izjavil, da se je zaupanje javnosti povečalo po zaslugi te službe metropolitanske občine in dejal: „Naši ljudje se lahko varno vozijo v vozilih. Zahvaljujemo se naši občini in našemu županu Mansurju Yavasu za njihov trud. "

Nadaljevanje postopka dezinfekcije do taksijev na območju za shranjevanje taksijev Kızılay Güvenpark, BELPLAS A.Ş. Taksisti, ki so se zahvalili čistilnim ekipam, so izrazili zadovoljstvo s to storitvijo:

  • Dursun Göloğlu: „Kot taksist bi se radi zahvalili našemu metropolitanskemu županu v Ankari Mansurju Yavaşu. Naša vozila je treba vsak dan škropiti proti virusu in jih vsak dan poškropiti. "
  • Ensari Güzelyurt: "Upam, da se bomo prebrodili v teh dneh. Zelo smo zadovoljni s to storitvijo. Želimo, da se to počne vsak dan tako za nas kot za naše stranke. "
  • Levent Altınok: „Da bi prebivalcem Ankare zagotovili boljše storitve, sledimo in podpiramo to odločitev, ki jo je sprejelo naše društvo in metropolitanska občina Ankara. Trudimo se, da se kot taksist potrudimo, da bi ljudem Ankare služili pod boljšimi pogoji. Rad bi se zahvalil naši metropolitanski občini Ankara za zagotavljanje te storitve. "

Metropolitanska občina, ki izvaja neprekinjena dezinfekcijska dela od športnih kompleksov do stavb nevladnih organizacij, sodnih dvoran, vojaških enot, policijskih enot, občinskih služb, bolnišnic in glavnih balinišč, izvaja dezinfekcijska dela z ekološkimi orodji za razprševanje v okolicah Altındağ Önder, kjer sirijski državljani intenzivno živijo.

Ta diaprojekcija zahteva JavaScript.


Železniške novice

Najprej komentirajte

Yorumlar