Kolesarsko prvenstvo za dihanje v svetovnem posluhu!

osupljivo svetovno kolesarsko prvenstvo

V sodelovanju z Governorate Gaziantep, Gaziantep Metropolitan Občina mladino in šport Storitve Oddelek predsedstva v Turčiji gluhih šport v federaciji sodelovanja, ki xnumx'ünc potekal prvič v Turčiji svetovno gluhih, drugi dan v kolesarsko prvenstvo, je bila prizorišče hudi konkurenci

Yelisaveta Topchaniuk iz Ukrajine, Victoria Vyacheslavovna Shiryavskova iz Ukrajine in Aleksandra Ruslanovna Evdokimova iz Rusije sta se uvrstili v kategorijo žensk na kilometru 25. V teku na kilometre 35 so medalje osvojili Dmitrij Andreevič Rozanov iz Rusije, Ivan Vladimirovič Makarov iz iste države in Pavel Arciszewski iz Poljske.

Mesto Gazi, ki pritegne vso pozornost z mednarodnimi organizacijami, vrednimi svoje identitete kot "Športno prijazno mesto", bo do sobote, 29. novembra 02, gostilo vrtinec navdušenj s svetovnim kolesarskim prvenstvom z okvaro sluha, ki se je začelo 2019. oktobra, na dan republike. V prvenstvu so se Turčija, pa tudi ZDA, Brazilija, Češka (Češka), Grčija, Nizozemska, Madžarska, Poljska, Rusija, Slovaška, Zambija in Ukrajina 50 športnikov z motnjami sluha na zahtevnih poteh, znojile za osvojitev medalje.

Drugi dan prvenstva so posamična tekmovanja v ženski in moški dvignila adrenalin in navdušila občinstvo. 25 in 35 kilometri dirke v neusmiljeni dirki v dirki športnikov so bili cenjeni.

Začele z ulice 56022, so športnice 25 tekmovale v kilometrski progi 12, ki je bila vzpostavljena na progi Kilis Road pred živalskim vrtom Gaziantep v smeri ceste Burç. Brazilka Livia De Assis Trivizol je bila izključena iz tekmovanja. Yelisaveta Topchaniuk iz Ukrajine je na tekmovanju osvojila zlato medaljo. Topchaniuk je sledila Aleksandra Ruslanovna Evdokimova iz Rusije in Victoria Vyacheslavovna Shiryavskova.

Zmagovalec moškega tekmovalca 35, ki je tekmoval v kilometrski progi 14, je zmagal Andrej Andreevich Rozanov, sledil je njegov rojak Ivan Vladimirovič Makarov, na tretjem mestu pa je bil Poljak Pavel Arciszewski.

V ekipi lestvice ob koncu dneva, Rusija minut 1 34 26 ur sekund za prvo, Poljsko-minutni 1 44 21 ur sekund na drugo, medtem ko je Turčija tretje 1 50 ur minut sekund na 8.