Priljubljenih v Çankaji ni dovolj

Priljubljene v Cankayadi Zorlanmadi

by Ankara Automobile Sports Club, v spomin na pokojnega rallicija Hasana Kalaycıja 2019 Turško plezalno prvenstvo, ki je potekalo v Çankaji, 4 metre za seboj je ostalo uspešno organizacijo.

6 km. Opel Astra GSI je osvojila prvo mesto v kategoriji 3 v tekmovalni vožnji preko izhoda 2 na asfaltirani stezi dolžine 1 m. .

Refik Bozkurt iz Ankare je bil najhitrejši v kategoriji 3, medtem ko je Ayhan Germirli tekmoval v BC Vision Motorsportu in Erdal Etyemez je osvojil stopnišče na tretjem mestu. Emin Cem Yalın, ki je prvič tekmoval z IX Garage My Team, je osvojil prvo mesto in nagrado za najboljši čas. GP Garage Moja ekipa je osvojila nagrado za najboljšo ekipo Takım v tekmi, kjer sta Seat Leon Supercopa in Tuğrul Köselerden osvojila drugo mesto v kategoriji 4.

Zmagovalne športniki nagrade, ki so izgubili življenje v tragični prometni nesreči 1980 Ankara Turčija Rally Champion športniki Hasan Kalaycı s svojo ženo in kopilotom so bili predstavljeni Kalaycı Donavo in Anoka uradniki.