Turčija se je končalo Ski Cross konkurenco

Turčija Smučarski kros tekmovanje končal: izvaja Turčija Ski Federation predsedstva Turčija Ski Cross tekmovanjih končala z Geremi Arkut je na gori medaljo slovesnosti.

Turčija smučarska zveza predsedstva izvedla Turčija Smučarski kros tekmovanja končala s je bila medalja slovesnost potekala na Mount Arkut Gerede.

V zadnjih mesecih so na planini Arkut potekale smučarske tekme B liga, balkanski pokal, smučarske tekaške lige B, čudeže narave našega okrožja. Ta dirka z dodajanjem še nove prvenstvu v krosu so potekala v Turčiji Gerede Arkut Mountain smučarski center in se je končal z finalu. Tekmovanje, ki je trajalo dva dni, se je končalo po finalu.

Prvenstvo v 13, ki je potekalo skupaj s športniki 100, ki je sodelovalo v provinci 12, se je končalo z medaljami in pokali, podeljenimi na 2015: 13 marca.

Geredem se je prvenstvu pridružil s športniki 9. Naši športniki po kategorijah Ayşenur Duman 1. Neposredno se obrnite na Mustafa Poglej polni profil uporabnika Salihcan Neposredno se obrnite na Mustafa Poglej polni profil uporabnika Uğur Obrnite se neposredno na Tarık kot vrhunski športniki. Glede na skupne rezultate ekipe 2 provinca Ağrı. 2 v provinci Mus. Provinca Ankara je 3. ko so vzeli svoje trofeje.