Tradicionalni nogometni turnir v metroju v Ankari

Tradicionalni nogometni turnir v podzemni železnici Ankara: Letošnji čistilec je bil prvak N 10 tradicionalnega spomladanskega nogometnega turnirja X, na katerem je ekipa 2014 tekmovala med enotami Ankara Metro.

Po skupini 5, ki jo sestavljajo ekipe 2'er na travnatem terenu objekta Metro, je bilo drugo mesto Direktorat za varnost, tretje mesto pa oddelek za finančne in upravne zadeve.

Naletela na tekme profesionalcev, presenečenje je bilo tekmovanje med enotami podzemne železnice in tekmovanje ter zabavna nogometna tekma. Prvenstvo zadnjih dveh turnirjev je Direkcija za varnost, tokrat v finalnem prvenstvu čiščenja, izgubila drugo mesto.

214 HODA NA OMREŽJE

Ekipa 34, sestavljena iz zaposlenih iz kitajskega podjetja CSR in signalnega podjetja italijanskega Ansaldo STS, ki se uporabljajo v postajah 10, operacijskem vzdrževalnem centru, žičnicah in na novo odprtih podzemnih železnicah iz treh postaj podzemne železnice v Ankari, je v ločenem tekmovanju tekmovala proti 28. Skupni cilji 214 dosegajo neto; Igralcem, ki so nadure in delovni kolegi, je omogočil zabavne in tekmovalne trenutke. Sefa Yilmaz iz Čistilne uprave na turnirju, kjer je zabil lepe golove strelec 14.

V finalu, organiziranem po skupinskih tekmah, je Čistilni organ osvojil prvenstvo, saj je premagal Direktorat za varnost 3-2, Direktorat za finančne in upravne zadeve, ki je premagal oddelek za vzdrževanje vozil 3-2, pa je prejel pokal 3.

Abdullah Emirosmanoğlu, ki je v obrambi utrpel hudo poškodbo kolena, je občasno prejel plaketo najbolj gospodu.

Ekipa CSR, ki sodeluje na turnirju, je kitajski proizvajalec avtomobilov podzemne železnice CSR ZELC, ki sodeluje z italijanskim podjetjem za signalizacijo Ansalto STS italijanskih in francoskih uslužbencev, ki so dodali barvo trofejnemu turnirju Ankara Metro, glavni direktor Rahmi Akdogan.