Hook Inc. Obljuba generalnega direktorja za štipendiranje in pripravništvo študentov poklicne šole (foto galerija)

Hook Inc. Generalni direktor štipendij in pripravništva za poklicne šole: KTU Surmene Abdullah Kanca poklicni srednješolci, Kocaeli / Gebze TAYSAD Organizirana industrijska cona Hook Ročno orodje Kovani Steel Co obiskali.


Hook Inc. Generalni direktor Alper Kanca je med obiskom študentov povedal Kanca A.. je ustanovitelj pokojnega Abdullah Kanca 2008 leto v njihovi domači šoli v izobraževanju in uspešnih študentov, ki potrebujejo štipendijo in bodo še naprej, je dejal. Generalni direktor Alper Kanca, dijaki srednjih šol Sürmene Abdullah Kanca, ki naredijo vse, da dokončajo pripravništvo v Kanca A.Ş., so obljubili, da bodo diplomirali iz poklicne šole. ali druge tovarne v organizirani industrijski coni TAYSAD. Alper Kanca je izjavil, da so nadaljevali z izobraževanjem pri študentih 600 v poklicni šoli za električne, elektronske, mehanske in mehatronske programe in da so ponosni, da sprejemajo študente v program ladjedelništva in da je poklicna srednja šola postajala vse bolj lepa z akademskimi, socialnimi, kulturnimi in tehničnimi dejavnostmi. prišel. Kanca pravi, nitelikli Potrebujemo kvalificirano osebje, ki je neposredno povezano z razvojem industrije naše države, povečanjem izvoza in povečanjem kakovosti izdelkov, ki jih prodajamo. Še naprej bomo zagotavljali vse vrste pomoči naši poklicni srednji šoli za usposabljanje usposobljenega osebja, ki se pričakuje od industrije. Direktor šole, ki si je prizadeval, da bi naša šola postala blagovna znamka, izr. Dr. Rad bi se zahvalil Hamdullahu cuvalcı, našem inštruktorju in vsem osebju in upravnemu osebju. Želim uspeh našim študentom. "

V 2013-u je direktor poklicne šole izredni profesor dr. Valuvalcı gostil inštruktorja 15, ki jim je omogočil, da so opazovali v najbolj dragocenih tovarnah avtomobilske industrije. V letošnjem letu je šola uspešna 30 študentov in Ali Rıza Köroğlu poklicne šole sekretar in predavatelj. Preberite. Ali Kangal Automotive Supply Industry Center TOSB je obiskal tudi 6 pomemben proizvodni obrat. Informacije, načini in prakse za povečanje tehničnega potovanja so bili zelo koristni za izražanje študentov, rekli pa so, da so videli področja uporabe tečajev, ki jih berejo osebno. Študenti MYO so rekli, Abdullah Zahvaljujemo se pokojnemu Abdullahu Kanci, ki je ustanovil našo šolo, in Alperu Kanci, generalnemu direktorju Kanca A.Ş, družini Kanca, članom upravnega odbora in vsem menedžerjem in zaposlenim v Kanca A.Ş. Rekli so. Študenti, ki so izjavili, da tudi univerze v regiji ne morejo opraviti tako obsežnih tehničnih potovanj, so šolski upravi čestitale za tesne odnose z industrijo in priložnosti, ki jih ponuja.

Kanca A.Ş., ki so jo obiskali študenti poklicne šole KTU Sürmene Abdullah Kanca, je začela proizvajati ročna orodja kot družinsko podjetje z osebjem 1960 v letih 20; danes široko paleto kovaških delov za avtomobilski sektor, obrambni in gradbeni sektor; je postala pomembna institucija na področju sestavnih delov, kalupov, oblikovanja in izdelave kovin. Študentje poklicne šole v Kocaeli / Gebze TAYSAD organizirani industrijski coni Hook ročno orodje kovanega jekla Co. z vodilnimi in strokovnimi organizacijami na svojem področju; proizvodnja bobna - EKU Brake, proizvodnja jekla - Hasçelik, avtomobilski in obrambni Hexagon Studio, obdelava kovin - Cengiz Makine, elektrarna Schneider Electric je obiskala tovarne. Med obiski so bili študenti najprej seznanjeni z varnostjo pri delu, zdravjem in varnostjo pri delu. Po uvodnih predstavitvah so bile obiskane tovarne in proizvodno-delovna področja znotraj programa. Dvodnevno tehnično potovanje se je končalo po tem, ko so učenci sprejeli skupno fotografijo s tovarniškimi delavci in vodji v tovarnah.Najprej komentirajte

Yorumlar