Turško šolsko športno smučarsko prvenstvo je potekalo v Isparti

Turško šolsko športno smučarsko prvenstvo je potekalo v Isparti: v študijskem letu 2013-2014 je bilo medšolsko majhno, zvezdniško in mladinsko smučarsko prvenstvo.
01. do 02. marca 2014 med smučarskim prvenstvom Sever in Davraz v alpski kategoriji Turčija "se je udeležilo približno dvesto petdeset smučarjev iz različnih provinc.

Kot rezultat dvodnevnih tekmovanj v disciplinah severne discipline,
Mlade ženske; Bolečina Šport High School iz Zoz Malkoç najprej v Turčiji, Hakkari Yüksekova visoka šola športnik Zila je Öztunç drugi, je bil Bolu Gerede Anatolian High School študentov Ayşenur dima tretji.

Ženske v zvezdah; Ankara Abdurrahman Karakoçan srednji šoli športnikov z.elif Durlanik prvak Turčije, Hakkari Hamid Malik Aslan drugi rezalnik Srednja šola, Ankara h.mustaf da Tarman Srednji šoli študent Mahinur Sungur je bil tretji.

Zvezde v moških; Bolečina Murat Girls Pasji OŠ študentov Yusuf Keser Turčijo, medtem ko prvak, Bitlis Hüsrapaş OŠ športnik Evfrat Elkatmış drugi, Bolu Gerede m.zelih Fall dijak je dosegla Salih lahko Smoke tretji.

Mlade ženske; Srednješolski učenec Hakkari Hamit Kesici Ebru Arslan je bil prvi, srednji šoli Hakkari Hamit Kesici Berivan Kartal drugi, srednješolski športnik Niğde Mevlana Serap Emire tretji.

Pri mladih moških; Študenti osnovne šole Bitlis Hüsra Pasha Murat Elkatmış, A Boardrı Murat Dekleta, ki se vkrcajo v osnovno šolo Regionalni Sinan Kandemir, Bitlis Hüsra Pasha, atletist Omer Elkatmış je osvojil tretje mesto.

Na tekmovanjih v alpskem smučanju;
Za male dame; Na prvo mesto se je uvrstila Göksu Danacı iz Istanbula, na drugo mesto Alara Duru Karacabey iz Ankare, na tretje pa Zehra Alagaş iz Kayserija.
V Mali možje; Na prvo mesto se je uvrstil Metehan Öz iz Burse, na drugo mesto je prišel Murat secondişmanoğlu iz Istanbula, na tretje pa Can Soykan iz Ankare.

V Zvezdnicah je na prvo mesto prišel Nazlıcan Yüzgül iz Isparte, drugi je bil Yasemin Akan iz Ankare, tretja pa Miraç Nisa Cengiz iz Karsa.

V Zvezdni moški; Bursa "iz Berkerjevega prvega Mastersa Turčija, Ankara" Kaan iz Turčije Samgül drugič, Bursa "Can the Delphins from Ersan göğüsledi tretji.
Za mlade ženske; Ankara "Aygun iz študentskega doma Turčija je osvojila prvenstvo, Bursa" Debela druga iz Betula, Hakkari "pa je dosegla tretjo Ertunc Buser.
Pri mladih moških; Istanbulski "prvenstvo je osvojil Turčin Ali Zincirkiran. Ankara "do Abrahama in drugega Kayserija" Dobijo den Berk Pure Sweet je tretji v Turčiji.

V prvenstvu je sodelovalo 31 provincialnih in državnih sodnikov, kjer je bil član upravnega odbora smučarske zveze Mithat Yıldırım iz Aydına opazovalec zveze. Šola smučanja v Turčiji "Alice in Kayseri v imenu našega sodnika Marrow" ni delovala. Ali İlik je navdušil z uspešnim nastopom na celotnem turnirju.